Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Valóban jól optimalizált game lett , a hangulata is jó , nekem az autó irányításával van egy kis bajom , de +lehet szokni.

(#2) LW


LW
őstag

Épp azt várom, hogy elinduljon. :DDD (first time setup)

[ Szerkesztve ]

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Király már szedem is.
Szeretném ha nekem is 10-15perc lenne egy giga lerántása. Faxom kivan a UPC reteknetével :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) e=mc² válasza Zolás (#3) üzenetére


e=mc²
őstag

Mobilnettel szarabb :)

Ambulimax Provider

(#5) Szajbee


Szajbee
tag

Sokkal többet vártam....

Sőőt, kifejezetten gagyi az autókázás, kameraállás rossz, GTA-s sokkal jobb volt, az embereket elütni kész kihívás, többi autós sz*rul viselkedik. Szimulátoros beállítás, háháhá, év poénja, mondjuk a kormányt nem tettem rá a gépre :))
Demó alapján olyan, mintha be lennék skatulyázva ebbe a kis városkába.
Grafika, hááát, nem olyan nagy durranás, mint amilyennek beállították. Belső terek sokkal jobbak, mint a külső helyszínek. Videók viszont jók.
Na jó, az akció rész azért pöpec :)

Elsőre szrintem a 80 %-os értékelés eléggé reális. A sztori talán megmenti majd...

(#6) LLKobe válasza Szajbee (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Itt nem is az emberek elütése a cél....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) Mazsika


Mazsika
őstag

Storeon csak holnap lesz?

Dáccsika

(#8) volvoguy


volvoguy
addikt

Sztem nagyon jó kis játék lett. Teljesen más mint a GTA4. Sokan pedig mégis azonosítják őket, hisz next-gen cuccok sandbox játékmenettel, de mégis tök más a kettő. Márcsak a játék struktúrája is.

Azt mondanám, hogy a GTA4 komplexebb játék, talán jobb is, hiszen azt már msot látni, hogy abban bizony több lehetőség lakozik, ám itt egyértelműen a sztori van a középpontban, és a városban való cirkálás csak másodlagos.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9) Fortissimus válasza Szajbee (#5) üzenetére


Fortissimus
őstag

ha nem tetszik az iranyitas, akkor probald ki az APB-t na az az igazan szornyu :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10) akangels


akangels
tag

Nagyon jól össze lett rakva a demo...és tényleg elég az a 10 perc arra hogy a demoban lévő dolgokat kipróbáljuk..autó tankolás autó mosó akkor a házban hűtő/ruhás szekrény/ablakokat lehet fel le húzogatni a házba akkor magazinok vannak a városba berakva boltokba stb stb...magazinok tartalma fehérnemüs hölgyek...szóval jó cucc lesz ez :D és tényleg az optimalizációért gratula(Y) közepesen physx nélkül kellemesen fut a játék a nem túl erős gépemen..úgy hogy a proci gyengébb vmivel az ajánlottnál..

(#11) LW


LW
őstag

Jó játék lett, mást vártam, de ez is tetszik. Az autó irányítás valóban mókás, mást vártam és szerény véleményem szerint nem ér a GTA4 nyomába. A freeride mód biztosan nem, a sztori... majd meglátjuk.

(#12) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Hatalmas játék, csak az a baj iszonyatosan rövid lett ez a demo. Bár én végig toltam vagy 5x :D

(#13) bigadam94


bigadam94
tag

Ezt azoknak mondom, akik az autóvezetésre panaszkodnak: próbáljátok megnyomni az 'L' billentyűt, akkor bekapcsol a speed limiter. Véleményem szerint akkor könnyebb irányítani a kocsit (+ biztos, hogy nem kapcsolnak le gyorshajtásért :P ), bár még így is messze van a tökéletestől..

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#14) Sonja


Sonja
veterán

Nekem semmi gondondom az autó irányításával, pont jó számomra! :F :) Igaz, én Xbox360 gamepaddal játszom PC-n, Arcade üzemmódban. :K Sokkal jobb, mint a GTA4-ben. Nekem! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15) scope2007


scope2007
addikt

na már szedem is.. egy próbát megér minden féle-fajta-képen :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16) Archer


Archer
őstag

Kipróbáltam, szerintem ízig-vérig Mafia. Se több se kevesebb. Aki az első részt szerette, ezt is imádni fogja. A grafika rendben van és jól optimalizált, az autók irányításával nekem semmi gondom, hasonló az előző részhez, ne várja már senki, hogy egy ~60 éves autó úgy viselkedik mint egy mai. Az meg mit számít, hogy a GTA-ban több lehetőség van ha az ember a felénél ráun és hagyja a francba az egészet.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez Maffia nem GTA, az elsőnek sem sok köze volt a GTA-hoz attól függetlenül hogy városban szaladgálós stb... Nem töltöttem le a demot, viszont ahogy elnézem a jó vélemények vannak többségben, én várok a teljesre, mert mire lejönne UPC nettel az 1GB addigra kiadják a teljeset és meg lehet venni :(((

Az autó irányítás (próba nélkül)... szerintem igazad van, hogy nem fog úgy viselkedni egy 60éves autó mint egy mostani , lehet hogy ettől függetlenül is "rossz" vagy szokatlan, de szerintem ez is közre játszik, mindegy, ha valakinek tetszik a játék akkor ez nem fogja nagyon elvenni a kedvét :K

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) gezu79


gezu79
csendes tag

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszik, az lett amit vártam, az első rész folytatása. Nekem az autók írányítása kifejezetten tetszik, érezni az autók közötti különbséget és legalább nem olyan mintha sínen mennének. Ha a sztori jó lesz, akkor szerintem ugyanolyan nagy kedvenc lesz, mint az első rész.

(GTA sohasem tudott úgy lekötni, mint a Mafia)

(#19) elithun


elithun
őstag

Amint megérkezik az új videokártyám kipróbálom a demot. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) Puma K


Puma K
veterán

Leszedtem én is. Eléggé tetszik olyan mint az első. Nekem már átjön hogy konzolosokra is gondoltak a készítésekor (régen megállt a játék és egy kis lista jött be mit akarsz csinálni, ez jobban tetszett...)

Amúgy nektek is csinált olyat hogy miután végig vittétek és kiléptek a játékból akkor szürke marad a Windows meg úgy minden és csak az egér kurzor marad világos? Mert nekem ezt csinálta és csak újraindítással tűnt el a "sötétítés"...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) scope2007


scope2007
addikt

sajna valamiért nem indul el.. leszedtem steamen a demót.. rendesen a játékok között van.. de mikor indítani akarom akkor egyet villan és annyi.. nincs a feladatkezelőben sem.. :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22) bigadam94 válasza Puma K (#20) üzenetére


bigadam94
tag

Többen írtak már olyat, hogy kilépés után csökkent a monitor fényereje - de ez a probléma az esetek többségében egy egyszerű Ctrl+Alt+Del kombóval megoldható volt. Nem tudom, nálad ez-e a helyzet..

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#23) czundermák válasza bigadam94 (#22) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

A képernyő szintén megvolt, mármint a fényerőcsökkenés.

De maga a demo kellemes csalódás, álmomban nem hittem volna hogy ilyen gépigények mellett 1920 fullon menni fog 3870 CF-el, főleg hogy elvileg ebből 1 kártya kell neki hogy normálisan menjen. :U
Irányitás annyira nem is rossz, a benzinkút szerencsére nem maradt ki :P

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#24) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Szerintem is nagyon jó játék lesz,a grafika megfelelő,az autók irányítását szokni kell,de a többi rendben van. Tuningolást próbáltátok a szerelőnél?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#25) Puma K válasza bigadam94 (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Majd második végigjátszásnál megnézem hogy lesz-e ilyen és ha igen akkor a Ctrl+Alt+Del segít-e.
Köszi a tippet!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26) Jani18


Jani18
aktív tag

Nagyon jó lett a demó,várom a teljest. :)

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#27) Fortissimus


Fortissimus
őstag

tetszik a demo nagyon, jol van megirva a jatek is, max grafikan(-PhysX) is fut szepen 30fps-el, kicsit visszabb veve stabil 45-50fps.
alig varom a fullt :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#28) djg


djg
aktív tag

Nem lett rossz a játék, de az autók irányításával én se vagyok elégedett. Se árkád se szimulátor módban nem igazán jön be és nem azért, mert 60 éves autók. Egyszerűen szerintem nem találták el jól, a gta-ban kellemesebb vezetni. Az meg, hogy semmi köze a két játéknak egymáshoz egy vicc. Ilyen alapon semmilyen játéknak nincs köze a másikhoz? Hogyne lenne! Mindkét játék azonos kategóriában indul az meg még szép, hogy nem 100%-ban ugyanaz, hanem más a történet, korszak, stb. Ettől még össze lehet hasonlítani őket nagyon is!
Azt pl. én is feltételezem, hogy itt erősebb lesz a sztori (bár a gta-s is tetszett).
Ruhavásárlás is van mindkettőben. Apróság, de mégis hülyeség, hogy pl. ebben akkor láthatod csak a ruhát, ha már kifizetted. GTA-ban van előbb próba. Apró dolog, de akkor is hülyeség.
A lerészegedés is megvan mindkettőben, de a GTA-ban szerintem az is jobb. 15 pohár rövidital után a kép ugyan csúnya lett és néha homályos, na meg a kettős látás is jelentkezett, de a futás ugyanúgy ment, mint a vezetés. A GTA-ban elhúzott a kormány, dülöngélt a karakter. Persze mondhatni, hogy az túlzás, ami ott volt, de az hogy itt nincs semmi még rosszabb szerintem.
Egyébként lehet benne kajálni, de mivel itt önregeneráló mód van, nincs annyi értelme, sőt a demó alapján úgy tűnik, hogy semmi értelme nincs. GTA-ban volt...

A grafika és az optimalizáltság pöpec és a város is nagyon él, ez mind tetszik. Valamint a küldetésnek is megvolt hangulata.

Még egy apróság: a karakterünknek nagyon jól kidolgozott arca van, részletes, poligongazdag, még egy kis ránc is ráfért, amitől úgy néz ki, mint aki elfeküdte az arcát, de ehhez képest a füle szögletes. Nem hiszem, hogy azt meg nem tudták volna kidolgozni normálisan legalább a fő karaktereknek. Persze a graf. összességében szebb, mint a gta, de az 2 évvel régebbi, nem is lehet felróni neki nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#29) Tomics


Tomics
addikt

EPIC FAIL :DDD

Szerintem letörölték a port a 10 éves mafia1 fejlesztéséről, hozzáírtak pár új dolgot és kész...

PH! addikt since 2004

(#30) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én az Xboxos verzióról tudok nyilatkozni. Szerintem nagyon össze lett rakva és sokkal jobban tetszik, mint a GTA! Várom a teljes verziót! :)

Sic Parvis Magna

(#31) GReddy


GReddy
tag

Jó. Sőt, nagyon jó! Megkaptam azt a hangulatot (Hangulatot) amit a GTA-tól a Vice City óta nem.
Autó téma - akinek gondja van az irányítással, javaslom, hogy próbáljon ki egy 2.8 tonnás 350 lovas szigorúan RWD V8 szörnyet, amin dobfékek vannak, diagonálgumikkal... Na, apukám, ahhoz képest ez nagyon lájtosan vezethető. (Nekem tetszik egyébként) Nagyon várós lett hirtelen!!! Szerintem, a demó alapján ez 90%.
Egyébként meg lejön az öt perc alatt is - csak sávszél kell hozzá. ;]

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#32) #40835072 válasza Zolás (#3) üzenetére


#40835072
törölt tag

ne is mond nekem 1 óra 1 giga és 6ot fizetek a netért!

de áttérek most digire az olcsó és jó gyors :K

(#33) Puma K válasza #40835072 (#32) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem is az van már 4 éve és tökéletesen meg vagyok velük elégedve mindig hozzák a sebességet. Eddig csak akkor nem volt net mikor áramszünet volt az egész kerületben amúgy meg mindig van és mindig annyi amennyiért fizetünk.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) Titan44


Titan44
tag

Hú, hazamegyek melóból, le is rántom mint a szélvész.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#35) Max_218


Max_218
tag

Na közben ,most játszogatom a demo-t ,azzal a hack.-al ,ami kiüti az időlimitet a demoból. Elöbb bementem egy lakókocsis árúshoz kajáért , kimentem a kocsimhoz beszálltam, és abban a pillanatban 3kocsi egymásba rohant :d ott szídták egymást,meg lesték a kocsit hogy mibajuk lett.. hát nemsemmi . "apró " dolgok ,de feldobják a hangulatot:D

(#36) g4mer válasza Zolás (#3) üzenetére


g4mer
senior tag

Kb 3 perc alatt lenn volt :D Digi powa^^

Sic Parvis Magna

(#37) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nekem az élsimítás nem működött. Nektek megy? Vagy csak én vagyok a b*lf*sz? :F

(#38) LÁZ


LÁZ
addikt

vkinek dobott sdk hibát telepítésnél, vagyis updatelni akarja a fizikszet, de b@szik bármit is csinálni :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#39) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A teljes verzsön is igy fog hasitani? :C

(#40) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

megőrültetek? én dobtam egy hátast, akkora atmoszférája van ennek a játéknak.. 40-es évek maffiózós romantikája.. van bármi ami hangulatosabb lehet ennél?

(#41) #97544192 válasza Johnny Cage (#40) üzenetére


#97544192
törölt tag

én sem értem azokat, akiknek nem tetszik... egyszerűen ÓRIÁSI, AKAROM A TELJES VERZIÓT MOST!!! :C skacok, a crysis meg a left 4 dead óta nem rajongtam ennyire játékért... MUST BUY!

[ Szerkesztve ]

(#42) tommy-gear


tommy-gear
tag

nagyon jó játék lett

(#43) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Brutális lesz a játék :)
Nem értem, akik a kocsi irányítása miatt sírnak... csak nem driftelni akarnak ezekkel a járgányokkal? Tökéletes a kocsi irányítása, ilyen volt a Mafia 1-ben is...

Lefuttattam a becsmárkot, 1920x1200-ben a már nem éppen csúcskategóriásnak mondható gépemen is kipumpált magából 51FPS-t (minden maxon)

Amikor először beszálltam a kocsiba és elkezdett szólni a zene, hát az a hangulat...bazz.. mintha tényleg ott lennék. Jaj Istenem, jöjjön már ki, meg akarom venni...Mikor lesz még augusztus vége :O

[ Szerkesztve ]

(#44) GAbre


GAbre
veterán

Vki tudja,h nagyobb órajelen járatott procival,vagy ageia physixel bekapcsolt fizikával tűrhetően megy?

Avatar

(#45) priti válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


priti
addikt

Akkor jó, kicsit aggódtam, hogy ez is olyan lesz, mint a metro, hogy az Isten VGA-ja se elég fullon. Ezt a részt megsasolom én is, az elsőről lecsúsztam, mire megnéztem már kiábrándító volt a különbség az akkori játékok grafikájához képest.

Hardverlesen

(#46) Rübe


Rübe
csendes tag

Én most pörgettem ki a demot, nem értem aki fikázza a mafia 2-t az most vagy gta buzi vagy pedig konkrétan a mafia első részével se játszott? Mafiaban is pont az volt a jó, hogy figyelni kell a sebességedre, nem minden kocsi gokart irányítású, stb stb. Nem értem miért kell a gta iv-hez hasonlítani, ami nincsen optimalizálva, bármilyen atomerőművet képes volt megfektetni, amíg ki nem jött a 400 megányi patch hozzá... Szerintem nagyon hangulatos lett, megéri hogy megvegyük eredetibe ;).

(#47) Hunter2


Hunter2
addikt

nekem bejött pedig utálom a TPS-eket. A playboyt meg nem néztem meg, na majd holnap. ;]

(#48) Zyelor válasza Rübe (#46) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Sajnos nem értek Veled egyet. Játszottam a Mafia 1-el is, az tetszett nagyon, alig vártam, hogy kézhez kapjam a demot a mai napon, de valahogy többet vártam.
Az első benyomások nagyon jók voltak, wáó de szép micsoda élő város, stb... Végig is toltam először az élvezet hevében, aztán újrakezdtem. A házban kicsit nekem furcsa a kamera és az irányítás (közelebb megy a kamera a karakterhez ugyebár) és nem tudtam mindig a helyzet magaslatán állni, bár ott bent nem is nagyon kell... Kimentem az utcára... Ott már teljesen okés a karakter irányítása. Elmentem a garázshoz. Ez a játékelem szuper. Részletes statisztika, 10 hely a kocsiknak, ez még mindig tetszett. Aztán ugye bepattantam a kiválasztott kocsiba. És itt jön a számomra újabb negatívum... Az irányítás. Gondoltam kipróbálom, milyen ha normalról átrakom szimulátorra. Nem vagyok versenyautójátékos, de a szimulátor mód iszonyúan nem jött be. Aki jobban ért hozzá írja meg, hogy mennyire szimulátor... Biztosan reális, mert a kocsi forgott jobbra ballra, de nem az én stílusom. A vezetést visszarakva normalra számomra még mindig nem volt a teljesen elfogadható... Egyszerűen nem tudom miért, de nem tetszett az irányítása a kocsiknak. Megjegyzem, PC-n a GTA IV-es kocsik irányíthatósága sem tetszett, mielőtt bárki beszólna. Nah mindegy ízlések és pofonok, nekem a vezetős rész sem nyerte el a tetszésemet.
A küldetés és a hozzá írt sztori rendben volt, amit sokan megjegyeztek és megteszem én is az a karakterek megjelenítése: fantasztikus! Valóban gyönyörűek, nem is tudom melyik szereplőnek az arcán láttam egy vágást és a ráncokat, ez valóban lenyűgözött. Innen térnék át a grafikára, ami összességében sajnos ismételten nem fogott meg. Okés überkirályul optimizált, happinas nem szaggat, nincs baja (nem úgy, mint az ilyen téren egy halom kaka GTA IV-nek) ezen a téren pirospont, viszont szerény véleményem szerint 2010-ben többet is ki lehetett volna hozni (mindent maximumon játszottam). A GTA IV 2 évvel öregebb, de szerintem nem marad alul a Mafia 2 grafikájával szemben.
Az előzetes infók alapján pedig nem is tudom mit gondoljak... Valahol írták, hogy a Mafia 2 10 órányi történetet nyújt? Most akarva és akaratlanul is a GTA IVhez fogom hasonlítani, ahol ha jól emlékszem 50 pontos Achievment járt azért, ha 30 óra alatt vitted ki a játék fő szálát... Ami a játék 60-65%-át tette ki. Szóval a 10 óra nem egy vas is das, pedig úgy volt beállítva. A Mafia 2-ben nem tudom, hogy lesz-e annyi lehetőség, mint pl. a GTA IV-ben volt... Akartam venni újságot az újságárustól, de nem igazán tudtam. Pedig mekkora fles lenne??? GTA IV-ben lehetett híreket olvasni a neten, ami folyamatosan frissült tevékenységünk alapján... A bejárható területet sem tartom túl nagynak (igen tudom még nem járható be az egész, meg minek is akkora terület?). Szerintem a 80 % az egy reális értékelése a játéknak. A mesterséges inteligenciát remekül prezentálták azon a bizonyos videón, többet nem is szeretnék mondani róla. Továbbá az ilyen apróságok, hogy a ruhát nem lehet fölpróbálni csak megvenni, stb... Jó jó de a közelébe sincsen a nagyoknak, az év játéka címre pedig maximum a fanatikusai miatt van esélye....
Nagyon sajnálom, hogy kissé összecsapott játék lett. Ettől sokkal, de sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle....

(#49) Mr.Herold


Mr.Herold
tag

Huhh. Én is kipróbáltam. GTA San Andreas óta nem éreztem ennyire jól magam TPS-ben.

Tényleg faja. Physx mediumon volt, és... ehh. :D

Egyszerűen naon faja :) Csak így tudom jellemezni, első benyomás után. Mikor a géppuskával lődöztem az ablakból, a fizikán érződött, hogy mindenre hatással van. Az autón nem csak lepattanó lövedék volt, ténylegesen meg-megsüllyedt a járgány a becsapódó lövedékek miatt.

Ajánlom mindenkinek! Nekem már biztos vétel :)

[ Szerkesztve ]

{signature}

(#50) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nem rossz, pedig az első rész kimaradt. Bár a hangulat most sem jött át, de szép grafika, és jó a fizika is. Ilyenkor érzem, hogy igenis sokkal látványosabbak a physixes játékok. Bár az autó irányítása tényleg szar, meg rövidke a demó. De ha jó ára lesz akár meg is veszem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.