Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Várom már nagyon, körmömet rágom!
De szerintem az én értékelésem több lesz mint az a 80%! :DDD

Üdv: Roland

(#2) Daczy


Daczy
aktív tag

Ez nem túl jó jel :(

(#3) Tituka


Tituka
senior tag

a játékidő lehetne több :O

hátha vannak mellékküldetések...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) Thodeus válasza Tituka (#3) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Lehet ezt is dlc-kel akarják tolni.
10 óra ha csak a küldetéseket csinálnám akkor még nem is annyira zavaró, mivel gondolom még ennyi free ride szokott lenni mindenkinél, és máris 20 óra vagy több. :)

(#5) g4mer


g4mer
senior tag

így elsőre nem valami bíztató :(

Sic Parvis Magna

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Mi a gond a linearitással? Sztem az egyik legjobb dolog a világon :U Vegyünk 3 fajta befejezést...lehet hosszabb játékidő lett volna,de akkor a történet sokkal laposabb lenne...

S a 10 óra érdekes...mindenhol 15 óráról lehetett eddig olvasni s az előd se volt hoszabb ha nem mentünk a plusz módban...

(#7) Shand válasza Tituka (#3) üzenetére


Shand
csendes tag

Szerintem ez kamu vagy nem a teljes időre értették, hiszen a készítők is elmondták, hogy legalább 20 óra játékidő biztos lesz!
Legalábbis nagyon remélem!

Egyébként a játék eddig elég gyenge értékeléseket kapott az XBOX Magazin is csak 7 pontot adott neki a 10-ből, szóval eddig nem áll a helyzet magaslatán!

(#8) Blaise


Blaise
veterán

A nagy hype-hoz képest elég kevés az a 80% :U

(#9) zH.


zH.
senior tag

10 óra ?

just be

(#10) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

10 óra játékidő??
Ez vmi vicc??!
Akkor ez elég gyengusz játék lesz.
Nem lehet hasonlítani egy GTA 4-hez amit nem lehet csak úgy hip-hop kipörgetni.
10 óra?? Az semmi, nudli.
Mielőtt vagy mikor megjelent a GTA 4 pl. ilyen írások voltak hogy:
"Összesen 90 küldetés vár ránk, ami legalább 24, akár 48, de simán 72 óra játékidőt jelent, ha csak a missziók teljesítésére koncentrálunk. Ez a még napi 4-5 óra játékidővel is közel három heti minőségi elfoglaltságot jelent."
90 küldetés!!! Ebbe mennyi lesz 20-30??
Azért én azt hittem le akarják pipálni a GTA 4-et, hogy lesz vagy 100 küldetés.
Na akkor ez a játék is csak annyi lesz hogy pár nap alatt kipörgetés,azt viszlát!
Nem egy GTA4 lesz hogy hetekig fogom (fogjuk) tolni. :(((
Többet vártam 8 év után, de mind1.

(#11) peetmaster


peetmaster
senior tag

10 óra? Akkor ez egy 1 napos játék lesz. ;] De reméljük, hogy a játékélmény feledtetni fogja a játékidőt.

(#12) baaka


baaka
tag

Hát nem lett túlértékelve!

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Az a 80% eléggé kevésnek bizonyul, még várok további teszteket, értékeléseket..

nothing is true everything is permitted..

(#14) keIdor válasza Tituka (#3) üzenetére


keIdor
titán

Inkább minőségi legyen a játékmenet, ne a mennyiség legyen a lényeg.
Ha az a 10 óra olyan lesz, hogy nem lehet letenni a játékot az jobb, mintha minden nap 30 perc alatt megunnám és csak azért is végigszenvedném.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Az első rész sem volt hosszabb, mégis a mai napig képes vagyok bármikor Freeride-ban mászkálni, kocsikázni, lövöldözni, csak a hangulata miatt. . .

Nem érdekel a "hivatalos" játékidő. A rossz lesz, nem játszom vele, eladom; ha jó lesz, megtalálom a módját, hogy elbohóckodjak vele egy ideig.
A másik pedig, igen, a hc gamerek kitolják egy nap alatt, de "normális" emberek, x naponta, munka után prüntyögnek vele egy kicsit, és máris sokkal hosszabbnak tűnik. :))
Ráadásul szerintem ez teljesen átlagos játékidő.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#16) KubanitoS válasza SenorGrande (#15) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagyon jól mondod. :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17) Jhonny06 válasza RyanGiggs (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

A GTA 4-et is nagyon gyorsan ki lehet pörgetni, gondolom ez a játékidő az ilyen "átrohanok a pályákon, küldetéseken" szintű dolog. Máshogy elég nehéz elképzelni.

(#18) heihachi válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem 55 óra volt úgy a GTA4, hogy nem kocsikáztam feleslegesen, nem autóversenyeztem, nem mentem biliárdozni, nem csajoztam, nem csináltam felesleges baromságokat, csak a sztorit nyomtam végig, akkor csináltam ilyeneket, ha feltétlenül muszáj volt. Egyedül a fegyvernepper sráccal haverkodtam, hogy fegyver mindig legyen jó áron. Annyira nem csináltam mellékes baromságokat, hogy amikor a játék végére értem, akkor a statisztika szerint 66%-nál jártam. A GTA4-et tutira nem lehet 10 óra alatt végignyomni, akárhogy rohansz szvsz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) joey04


joey04
titán

Ha a linearitás a legnagyobb hiba, akkor nyugodtan hozzáadhatunk az értékeléshez még 7-8%-ot, hiszen ez a lényege, ez a jó benne. Szóval akár még többet is hozzácsaphatnánk. Így viszont mindjárt jobb a helyzet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) volvoguy


volvoguy
addikt

Ha emlékeim nem csalnak a Mafia első részében 100 küldetés volt :F - de most lehet óriási nagy baromságot írtam, de arra emlékszem - lehet rosszul - hogy a Loading menüben vagy 100+ mentés volt, és abban a játékban a gép mentett...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#21) TazLeacher válasza SenorGrande (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Részben igazat adok, részben nem. Egyrészről, ha tényleg 10 óra, és valaki csak munka után játszik, akkor sincs 4-5 napnál több. Az meg, hogy hosszabbnak "tűnik" nem egyenlő a hosszabbal. A GTA4-ben az egyik Achievement, hogy fejezd be a játékot kevesebb, mint 30 óra alatt. Ezt csak úgy lehet, ha végigrohansz a játékon, csak főszállal. Itt komplett játékidőre 10 órát írni...hát. Az a baj, hogy ma tényleg átlagos.
Abban viszont egyet értek, hogyha jó lesz, akkor max. sajnálni fogom, hogy rövid, de legalább 1x órát jól szórakoztam, és már megérte. Egyelőre úgy tűnik, ütni fog és jó lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

alig várom már hogy játszak vele.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#23) Jander


Jander
senior tag

Ennyi év fejlesztés után 10 óra játékidő az gyász! Hiába a mellékküldetések, egyéb lehetőségek azok annyira nem nyomják fel az időt, emlékeim szerint az első részben sem volt túl sok lehetőség ilyesmire. Persze egy ilyen korai review-ra nem adok, de ettől függetlenül negatív infó az biztos!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#24) Narxis válasza g4mer (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem nagyon... :(

Thanos was right.

(#25) bobalazs válasza Jander (#23) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát ki fog derülni. Ha nem lesz jó, mégse lesz népszerű.

(#26) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Biztos sokan megveszik, az hogy mit írnak róla nem igazán számít, mert hát ezek az értékelések nem mindig tükrözik valóságot, legtöbbször az szokott lenni hogy túl értékelnek egy gyenge játékot.
Nem hiszem hogy emiatt kevesebben vennék, meg rossz játék nyilván nem lesz, azt meg döntse el az ember hogy megér neki 12ezret 10 óra.

(#27) Ice!? válasza SenorGrande (#15) üzenetére


Ice!?
őstag

pontosan. abszolút nem kevés ez a 10 óra. nekem ez állítom lesz egy hét mire végigjátszom.
az meg, hogy valakik szerint nem a legjobb játék, azt kb leszarom. nekem tetsszen és kész.

(#28) Jhonny06 válasza Jander (#23) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez egyáltalán nem korai review, már simán ott lehet pár embernél a játék, hogy teszteljék.

(#29) Scholes9


Scholes9
nagyúr

10 óra :F hát akkor nem fogom megvenni, minimum 20 órát reméltem :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) julius666 válasza heihachi (#18) üzenetére


julius666
addikt

Jaja, a GTAIV nagyon hosszú volt, szvsz túlságosan is (pláne a második fele annyira jellegtelen lett, nem sokon múlott hogy végigtoltam. De igazából megbántam, a vége az ilyen wtf volt, semmi katarzis mint a SA-ban pl).
Egyik véglet sem jó szvsz, se ha túl hosszú, se ha túl rövid. Viszont 10 óra, még ha mellette van jópár mellékküldi is, borzasztóan rövid. Majdhogynem DLC szint.
És sajnos a nagyon lineáris játékmenet számomra egyértelműen azt jelenti, hogy nem nagyon lesz mellékküldi(!!!), mivel nem hiszem hogy bárki aki játszott az elsővel egy mass effect féle RPG-t várt volna a folytatástól. Biztos vagyok benne hogy erre gondoltak a kritikában.

Bevallom őszintén nekem az ingame videók folyamatosan amortizálták az elvárásaimat (egyrészt sokkal jobb grafikára számítottam, ez így kb GTAIV szint, másrészt a kihalt város, az érdekesen kinéző autóirányítás), és úgy tűnik nem voltak alaptalanok a félelmeim.
Ebből srácok nem lesz év játéka :(

[ Szerkesztve ]

(#31) elithun


elithun
őstag

Ha nem lesz olyan unalmas, mint az elődje, akkor elmegy egynek.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#32) Jhonny06 válasza elithun (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

Unalmas? Szerintem nem találsz még egy embert, aki így gondolja..

(#33) Scholes9 válasza elithun (#31) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ehh, azért elég karcos ezt így kijelenteni szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) elithun válasza Scholes9 (#33) üzenetére


elithun
őstag

Nem tudok mit tenni, számomra az volt. Ezzel senkit nem akarok megsérteni. Mindenkitől elnézést kérek aki sértőnek találja, csupán nekem úgy tűnik nem jött át teljesen a játék.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#35) Scholes9 válasza elithun (#34) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem sértő és ugye nem vagyunk egyformák, nekem pl a CoD nem jön be, mások meg megvannak őrülve érte :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36) Archer


Archer
őstag

Szerintem az előd első végigjátszásra több volt azért mint 10 óra. Közben a kocsikázgatás stb. azért elment hamar az a 10 óra. Másodjára/harmadjára/sokadjára már persze lehet, hogy megvolt 10 óra alatt meg vagy még gyorsabban de akkor az ember (legalább is én) már ismerte a kiskapukat, rövidítéseket.
Mondjuk az a 80% kicsit kevéskének tűnik egy ilyen névhez képest. Nálam a 80% azt jelenti, hogy tisztes iparos munka de semmi több.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#37) HS 2142 válasza RyanGiggs (#10) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemértem miért kell a 10 órán höbörgni, hogyha minden percét ki lehet élvezni, sokkal jobb mintha lenne 20 és a felén túl meg elunnád magad.
Amúgy nekem a GTA IV 11 óra körül volt a küldetések, a 100%-hoz meg 30 óra kellett. (galamblövölde, ugratók, autós versenyek, rendőrös küldetések stb.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#38) julius666 válasza HS 2142 (#37) üzenetére


julius666
addikt

Nemértem miért kell a 10 órán höbörgni, hogyha minden percét ki lehet élvezni

10 óra az meló mellett 1 hét játék. Ha azt vesszük hogy vki 3-szor is végigviszi meg kocsikázgat meg stb, 1 hónapig leköthet, de akkor viszont tényleg minden perce élvezet kell hogy legyen. Amit én erősen kétlek.
Ha nem meló mellett tolja az ember, akkor 2 nap(!)

sokkal jobb mintha lenne 20 és a felén túl meg elunnád magad.

ebben egyetértünk, de lehet hogy a 10 óra felénél is elunja majd magát az ember. Szvsz egy végig jó 16-24 óra az optimális.

Amúgy nekem a GTA IV 11 óra körül volt a küldetések, a 100%-hoz meg 30 óra kellett.

1. - ezt egyszerűen nem hiszem el, bocs.
2. - ha te ilyen speedgamer vagy, akkor a 10 óra hivatalos játékidőt te végigtolod majd 2-3 óra alatt.

(#39) balcsy válasza HS 2142 (#37) üzenetére


balcsy
aktív tag

Amúgy nekem a GTA IV 11 óra körül volt a küldetések, a 100%-hoz
Ez vicces.De ha így van akkor TISZTELET.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#40) TazLeacher válasza HS 2142 (#37) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elsősorban a 30 órás 100%-ot én is nehezen hiszem, de legyen... :U

Viszont akkor feltételezem, hogy nem használtál egyetlen térképet sem, amin jelölve vannak az ugratók, galambok meg a többi...? Mert, ha ilyen jó vagy, akkor kár lenne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41) Sonja


Sonja
veterán

Befutott a második értékelés. 7/10!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#42) BalaNce87 válasza Sonja (#41) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ilyenkor végigtolják vagy csak játszanak vele egy kicsit azt abból vonják le a következtetéseket?

(#43) Gzolo válasza volvoguy (#20) üzenetére


Gzolo
senior tag

Alapjában véve 20 fő küldetés volt, én úgyemlékszem. Minden küldetésen belül több feladat, és a játék minden fő esemény után mentett, küldetésen belül többet is. Ezért jön össze a száz, pl az italcsempész küldetés, menj el a parkolóházba, utána barátok életbenmaradása mellett juss ki, utána rázd le az üldözőket, majd vigyél haza mindenkit. És ez csak 1.

Erre jött rá, hogy kb a 10. küldetés után mindig felajnálotta, hogy Bertollinak van egy kis feladata a számodra, ha benézel hozzá. Ezek voltak ugye az autólopós melléküldetések egy főszálon belül.

A történet után pedig a Freeride Extreme, ahol 20 küldetés, az extra autókért cserébe. Plusz az idő, amit elszórakoztam az összes kocsi kertbe parkolásával :D

Így simán összejön 60-70 küldetés, ha nagyon szőrösen mindent megszámolunk.

Ha hasonló lesz a mostani felépítése is, akkor nagy baj nem lehet.

(#44) keIdor válasza BalaNce87 (#42) üzenetére


keIdor
titán

Végigviszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) Sanyix válasza RyanGiggs (#10) üzenetére


Sanyix
őstag

"Nem lehet hasonlítani egy GTA 4-hez amit nem lehet csak úgy hip-hop kipörgetni.
10 óra?? Az semmi, nudli."

GTA4 fő történetszál, és minden normális küldetés 17 óra első próbálkozásra... mindenestül úgy hogy csak az ugratások és a galambok nincsenek meg, 23 óra. Egyéb kérdés?

(a 4 volt az eddigi legrövidebb gta, és egyben a legkönnyebb is)

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#46) GrG1210


GrG1210
aktív tag

No mire eljőő augusztus 27. máár csak 6 órányi lessz a játékidő :D , és demót ha kipróbáltam , és fut valamijen szinten a gépemen, majd eldöntöm utána , hogy megveszem e , vagy inkább a Starcraft-ot veszem , mert egy évben , csak egy (13e. ft.-s) játékra futja. sajnos :(

(#47) HS 2142 válasza balcsy (#39) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem írtam, hogy ez nem első végigjátszásra volt, hanem direkt ezért kezdtem újból, kíváncsi voltam mennyi idő alatt lenne meg. 11óra 4perc volt mindennel együtt a küldetések és ezzel a 2558. vagyok a listán (az első 9 órával, de azt még én se nagyon hiszem hogy tisztán csinálta). A 100%-ban nem vagyok teljesen biztos, a single részbe összesen 34 órát öltem mindennel együtt.
Térképet pedig a galambokhoz használtam, annyira elvetemült már nem vagyok :)
Forrás a social clubbos profilom.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#48) P00By


P00By
nagyúr

Egy teszt nem teszt :P Az a 10 óra...ez a "divat".

(#49) HS 2142 válasza julius666 (#38) üzenetére


HS 2142
őstag

Még annyit akartam hozzátenni, hogy amúgy nem vagyok sietős, mert így is 1 hétbe telt és direkt erre feküdtem rá, az első playthrough ennél több időt emésztett fel, csak direkt ezt akartam kiemelni. (a longest non-stop game, azaz amit egyhuzamban max játszottam nem haladta meg a 46 percet) Még mindig tartom, hogy nem ez érték alapján kell megítélni egy játékot, mert szinte biztos vagyok, hogy a mafia 2ben is benne lesz vagy 3 végigjátszás, ahogy az az elődnél is megvolt.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#50) TazLeacher válasza Sanyix (#45) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak 1: jól számoltam, ha azt mondom, hogy a 10 óra és a17 óra között +70% van...? :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.