Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Már ilyen is van? lol :N

(#2) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Akkor ma féláron oldják fel a titkosítást a banditák? :F

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3) akaido


akaido
addikt

[link]
Nem vagyok egy agresszív kismalac, de hogy mé' nem rohad meg minden hasonló ártányfíreg. Már 2017 előtt egy évvel 2016-ban kapott a kollégám egy hasonló virnyát, amely hatására kriptába kerültek a fájljai, azaz crypt virust kapott. Win reinstall lett a vége.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4) Dovloran válasza Drótszamár (#2) üzenetére


Dovloran
senior tag

Na én ezen besírtam! :C :R ;]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#5) Dovloran


Dovloran
senior tag

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#6) domos válasza Dovloran (#5) üzenetére


domos
senior tag

Minden "menő" Linux user ilyen jól tud angolul? :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#7) Dovloran válasza domos (#6) üzenetére


Dovloran
senior tag

Sajnos nem én csináltam a képet. :(

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#8) domos válasza Dovloran (#7) üzenetére


domos
senior tag

Nem feltételeztem hogy te csináltad, csak számomra mindig vicces amikor oltani akarnak valakit, és közben még csak értelmesen fogalmazni sem tudnak. :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) Dovloran válasza domos (#8) üzenetére


Dovloran
senior tag

Egyetértek.

Elég nagy oltás volt a WannaCry is önmagában.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#10) fatal` válasza Dovloran (#5) üzenetére


fatal`
titán

Miért támad a Linux felhasználó Windows felhasználókat? :DDD

(#11) Dovloran válasza fatal` (#10) üzenetére


Dovloran
senior tag

Nyomós okból :U

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.