Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Máskor is;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Bubu79


Bubu79
addikt

Sajnálom, hogy így alakult :(

Sok sikert az új munkahelyen :R

Ha csak rajtam múlott volna, biztosan Te nyered meg a pályázatot :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Szabad tudni, hogy mit fogsz dolgozni? Munkakör elég, cégnév nem érdekes. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4) M.Edina válasza Bubu79 (#2) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Köszi szépen! :B

(#5) M.Edina válasza Gh0sT (#3) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Adótanácsadó asszisztensként fogok dolgozni. És ha nagy leszek, akkor egyszer remélem lehetek adótanácsadó. :) Ehhez min. két év gyakorlat szükséges.

(#6) Gh0sT válasza M.Edina (#5) üzenetére


Gh0sT
addikt

Akkor adó-, vám-, illeték szakon végeztél? Már ha van még ilyen. :) Mennyi idő alatt találtál munkát? Ha jól sejtem, akkor február környékén diplomázhattál, de javíts ki ha tévedek. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#7) M.Edina válasza Gh0sT (#6) üzenetére


M.Edina
csendes tag

A vámot már kivették a szakirány elnevezéséből, de azt is tanultunk. Én júniusban diplomáztam, nyáron pedig pihentem egy kicsit. Azóta már dolgoztam egy helyen, azután kb. 2-3 hét alatt találtam munkát, úgyhogy szerintem szerencsésnek mondhatom magam, hogy ilyen rövid idő alatt újra sikerült állást találni. Na és a PSzF is "jól" mutatott az önéletrajzban. :)

(#8) Gh0sT válasza M.Edina (#7) üzenetére


Gh0sT
addikt

Csak gratulálni tudok! :)

Az alattam végzettek nagy része rengeteget panaszkodik, hogy nagyon nehéz elhelyezkedni. Mintha a PSZF-es diploma is megkopott volna már egy cseppet, talán nincs akkora neve, mint régen volt.

Sok sikert az új helyeden! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#9) Peet210


Peet210
őstag

Ne sajnáld, jól döntöttél. :)
Lehetőség pedig biztos lesz még. ;)

Today's record, is tomorrow's motivation

(#10) DArchAngel


DArchAngel
tag

Én ugyan nem szavaztam, de úgy látszik a hatodik érzékem ismét működött...
Sok sikert az új munkahelyeden, hidd el százszor nyagyobb fegyvertény bekerülni és megmaradni egy jó cégnél, mint megnyerni egy kétes értékű szépségversenyt.
"Hass, alkoss, gyarapíts,
S a haza fényre derül."

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#11) erdoke válasza M.Edina (#5) üzenetére


erdoke
titán

Adótanácsadó? Az jól hangzik. Én vevőtanácsadó vagyok. :D

A legjobb aláírás a héten

(#12) Panther-D válasza erdoke (#11) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Lol :D

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#13) KEndre válasza erdoke (#11) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

+ félisten... ;]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#14) erdoke válasza KEndre (#13) üzenetére


erdoke
titán

Csak nehogy azt mondd, a másik felem pedig kegyelmű... :Y:))

A legjobb aláírás a héten

(#15) 7 válasza erdoke (#11) üzenetére


7
addikt

Esetleg berobbanhatnátok az adóvevő-biznicbe :D

(#16) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Ömm, lehet én vagyok a hülye, hogy nem értem, de akkor most tulajdonképpen mi is a problémád?? :F

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#17) Wolverine válasza Hakudoshi (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Az online szavazás egy selejtező; a legtöbb szavazatot kapóknak lesz egy döntő is, amit csütörtökön délben kezdenek Pécsett és Edina - mivel ma kezdett új munkahelyen - nem fog tudni oda elmenni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Hakudoshi válasza Wolverine (#17) üzenetére


Hakudoshi
tag

Eddig én is értem, de egy új (és elmondása szerint zsíros :D ) melóhelyhez képest egy ilyen gagyi verseny az mit számít?? Tudom, ne is próbáljam megérteni, hiszen nőből van... ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#19) M.Edina válasza Hakudoshi (#18) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Arról nem szólt az írásom, hogy "zsíros"-e vagy nem a munka. A lényeg az, hogy egy olyan munka, ami fontos nekem. És nincs semmi bajom, csak gondoltam leírom mi a helyzet ezzel a versennyel. Csak tájékoztatni akartam azokat, akik szavaztak rám, és érdekli őket a dolog.
Egyébként szerintem nem gagyi és csak azért nem örültem ennek, mert ez nekem hobbi szintű dolog, és a hobbiját általában szereti csinálni az ember. Így most ezt nem tudom megtenni, de nincs semmi baj, megnyugtathatlak. :D

(#20) venember83


venember83
nagyúr

Okos dontes.

(#21) Hakudoshi válasza M.Edina (#19) üzenetére


Hakudoshi
tag

No para, szvsz ilyen verseny lesz még sokkal több (és jobb ;) ), mint ahányszor az ember életében elfogadható álláslehetőséget kap, megnyugtathatlak :DD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#22) neduddki válasza M.Edina (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"egyszer remélem lehetek adótanácsadó." oszinte reszvetem, remelm tudod mit vallasz, nem egy konnyed 5/40 es munka az bisztos:- ( en csak tudom, otthonika is azt csinaljak, meg itt naffaluban is van par ismeros:- )))
kitartast hozza!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.