Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Gyönyörű....

(#2) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Bizony nagyon szép. Ritkán tetszik egy telefon de ez bejön. Azért lehetne olcsóbb.

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#3) mate0023


mate0023
tag

Hátlapja nekem nagyon nem tetszik, de lehetne bármilyen szép ilyen hardverrel 150 ezer forint felett nem lesz sok ember, aki megveszi.
Azért dicséretes, hogy egy dán gyártó próbálkozik. Nem azért mert dán, hanem mert új. Ilyen szempontból nagyon örülök a telefonnak és remélem hozza a tőle elvárt bevételt.

(#4) kaller1


kaller1
veterán

A hátoldala nem túl szép, de legalább drága.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Ez is csak addig Dán amíg papírra nem kerül. Melyik keleti gyárban készül? Az a hátlap elég gyenge és így ránézésre az anyaghasználat sem lehet túl "acélos".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez mi? ez miért? :F

...Szeretem leracsniztatni...

(#7) #19158016


#19158016
törölt tag

Ilyen a hátlap...nem mint a képen.

(#8) walkmanboy


walkmanboy
tag

nekem nem tetszik

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#9) JR.CSé válasza #19158016 (#7) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nah ha valóban ilyen akkor még jobban tetszik :D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#10) #19158016 válasza JR.CSé (#9) üzenetére


#19158016
törölt tag

http://androidgreed.com/news/lumigons-t2-android-ics-smartphone-delayed/

(#11) inferno88


inferno88
őstag

500-600 euroért ez elég nevetséges,de talán még dollárért is.

Semper fi!

(#12) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hát ha egy €300-t esik az ára az első hónapban, akkor nem lesz annyira rossz ajánlat. Feltéve, hogy 1 GB RAM van benne.
Amúgy IR :Y Rég hallottam ilyenről telefonban. :)

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) JR.CSé válasza #19158016 (#10) üzenetére


JR.CSé
senior tag

THX! Ez csak megerősített :R

Bocs az offért.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#14) szp1


szp1
addikt

Ez egy nagyon szép cucc.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#15) dani3l


dani3l
őstag

Gyönyörü telefon valoban, ha tenyleg olyan a hatulja, mint a linkelt kepen, mivel a cikkben levö korantsem nevezhetö szepnek..

Aki pedig az aran fanyalog, itt a valasz a kerdesre, hogy miert ennyi az annyi. B&O telefonok rohadt dragak, lasd Serenata pl, raadasul azt meg hasznalni sem lehet normalisan..

Egyebkent van benne NFC chip is ha jol latom, az kimaradt a cikkböl.

[ Szerkesztve ]

(#16) tzsolesz válasza szp1 (#14) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tiszta LG Viewty. :D

Egyébként szégyenlem, de én még nem hallottam erről gyártóról.

(#17) szp1 válasza tzsolesz (#16) üzenetére


szp1
addikt

Ja, hasonlít, mint Csajka a Cadillacra.... :D
( Na vajon melyik a Caddy ? )

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#18) dani3l válasza szp1 (#17) üzenetére


dani3l
őstag

Hat ez: :DDD

(#19) mrpet


mrpet
tag

drágaszááág :O de aműgy szép :C

(#20) vinibali


vinibali
őstag

5-600€... nem tudom mennyire lesz így versenyképes :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) capulet75


capulet75
addikt

Megőrültek ha azt hiszik hogy 5-600 ojróért ez el fog menni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) Maxentius


Maxentius
addikt

Némá, ez is tudja egy maggal az 1080p-t... :) Amúgy nekem is bejön.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) dani3l


dani3l
őstag

Most olvasom:

"T2 comes with 8 GB internal memory. In the microSDXC slot behind the back cover you can insert an additional memory card for increased storage capacity of up to 2 TB (2000 gigabytes). Currently, microSDXC cards of up to 128 GB are available."

Na erre cafoljon ra valaki, hogy megse tudja.. :DDD

(#24) Retekegér válasza Pete55555 (#6) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Bárki gyártathat Kínában telefont. Meglátjuk mennyivel lesz sikeresebb ennél.

Betyárfone mikor jön má'?

<< Heimdal >>

(#25) Rickazoid válasza dani3l (#23) üzenetére


Rickazoid
addikt

Valójában a kezelt kapacitásnak a fájlrendszerkezelés szab határt csak, ami szoftveres funkció, így elméletben nem 2 TB, hanem elméletben 64 ZiB a maximum (ha jól tudom). :)

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) prolad


prolad
őstag

Gyönyörű darab.1.4-es s2-vel hogyan vesz 1080p-t?

(#27) CoroStar86


CoroStar86
aktív tag

Valaki nem tudja véletlenül, h melyik program van a kijelzőn a giroszkóp részletezésénél? Valami csillagász program, mint PC-n a Stellarium. Valaki PLZ, nagyon kellene!!! :))

(#28) gabancs válasza CoroStar86 (#27) üzenetére


gabancs
addikt

Ez

(#29) debrejo válasza gabancs (#28) üzenetére


debrejo
senior tag

Kövezzetek meg de nekem tetszik. Lehet azt a csoportot célozták meg akiknek nem fontos a magok száma, a tepsi méret hanem egy letisztult, szép formavilágú telefont szeretnének zöld robottal? Az ár miatt fanyalgóknak: ugye nem gondoljátok hogy a dánok (meg bármelyik másik gyártó) a magyar piacot nézik referenciának? Nem bizony. Az ár majd esni fog, de aki a fent említett csoporthoz tartozik és ragaszkodik a droidhoz ki fogja köhögni a pénzt.

(#30) #19158016


#19158016
törölt tag

Ez a piac legszebb telefonja. :K

(#31) szp1 válasza Retekegér (#24) üzenetére


szp1
addikt

Az a Verzo egy tepsi. A dán cucc egy ékszer ahhoz képest.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#32) Traianus


Traianus
tag

Nem mondanám, hogy csúnya, de különösebben nem is tetszik. Az viszont érdekes, hogy míg pár nagy gyártó is csak kapálózik, hogy ne legyen veszteséges, egy ilyen kis cég lát fantáziát egy várhatóan nem túl magas példányszámban eladható telefonban.

(#33) tzsolesz válasza prolad (#26) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Biztos, hogy nem tud 1080p-t. Ez gondolom az Xperia Play-ben is található MSM8255, ami "csak" 720p-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#34) Probber


Probber
őstag

Túlságosan drága a dizájnerek munkája (egyébként nem rossz), mert hardveresen nem indokolt a magas ár.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#35) mate0023


mate0023
tag

Ha összedobnának rá egy telesen új, jól használható UI-t, akkor még talán azt mondanám, hogy oké, de csak a készülékház nem hiszem, hogy indokoltan majdhogynem megkétszerezi a többiekhez képest az árát.

(#36) szp1 válasza mate0023 (#35) üzenetére


szp1
addikt

Nézd meg a honlapján az UI-t....korábban belinkeltem.
Részemről az első android, amiiért pénzt is adnék.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#37) prolad válasza tzsolesz (#33) üzenetére


prolad
őstag

Igen ezért is lepődtem meg,arc S-m ugyanaz a hardver még 720p (na nem mintha az rosz lenne).

(#38) tzsolesz válasza prolad (#37) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Így van, elég. Nekem is annyi "csak". :K

(#39) CoroStar86 válasza gabancs (#28) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Köszönöm!!! :)

(#40) mate0023 válasza szp1 (#36) üzenetére


mate0023
tag

Néztem akkor is, de azért nem hiszem,hogy egy ikonkészlet, 1-2 widget, néhány program akkora átszabás lenne. Olyan mértékű változtatásra vágyom, mint a Sense vagy esetleg a MIUI.
Cáfoljatok meg, ha nincs igazam, de a képek alapján erről van csak szó.

[ Szerkesztve ]

(#41) tvamos


tvamos
nagyúr

Szeintem is nagyon szep telefon... lenne... ha tenyleg olyan lenne a hatlap, mint az itteni fenykepen. Sajnos nem olyan. Amugy mindegy, mert a SOC folott eljart az ido, design ide, dizajn oda...
http://www.lumigon.com/products.html

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.