Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

"mely kapcsán többek között a gigászi Lumia 1330 is kisebb ráncfelvarrást kap"
A 1320 kap ráncfelvarrást a 1330 személyében, nem?

hey-ho-let's-go

(#2) nightshadow


nightshadow
veterán

A legnagyobb űrt én a 630-nál látom, hogy se híre-hamva nincsen az 1GB-os utódnak.

(#3) Blyan válasza nightshadow (#2) üzenetére


Blyan
félisten

630 utódja? Miért kapna utódot? kilenc hónapos modell, nyárnál előbb nem számítanék rá.
Amúgy meg a 636 és 638 (igaz nem globális modellek) 1 GB RAM-mal készültek.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Érdekes, csökken a képátló. Ha minden igaz az s6 sem nő... Elkezdődött valami???

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) nightshadow válasza Blyan (#3) üzenetére


nightshadow
veterán

Az 530 csak 6 hónapos, s két utódot is kapott. Valószínűleg az 512MB RAM miatt mivel mindkettő 1GB-al jött.

[ Szerkesztve ]

(#6) Blyan válasza nightshadow (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Azok nem utódok szvsz, hanem csak nem tudták hova pozicionálni az elnevezéseket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) nightshadow válasza Blyan (#6) üzenetére


nightshadow
veterán

Az 532 minden tekintetben utódja az 530-nak, csak megduplázták a RAM-ot meg a ROM-ot, gyakorlatilag minden más speckó (proci, kijelző méret, stb.) ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#8) kortic


kortic
tag

Snap 410-et kellene kapniuk az 1330 párosnak :((

A RAM is lehetne 1,5 giga :(((

Kár, hogy nem globális a 638

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#9) Glenda válasza kortic (#8) üzenetére


Glenda
addikt

Középkategória. Az árat is vinné magával.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) Blyan válasza nightshadow (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Ettől függetlenül tartom, hogy nem utódként adták ki egyiket sem (nem annak szánták).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) kortic válasza Glenda (#9) üzenetére


kortic
tag

akkor meg legyen egy 1130/1135 páros az 1 giga ramos snap400-as, és az 1330/1335 pedig az általam álmodott snap 410 + 1,5 giga ram

vagy a jelenleg bemutatandó készülék esetén, bevezethetnék az általam vázolt telót, mondjuk 1430-ként

a 2 lumia phablet közé lehetne még pozícionálni készülékeket szerintem

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#12) Gabir


Gabir
aktív tag

Szép meg jó ,de pl. a 1520 nem sok "utóddal" büszkélkedhet
...Pl. sem képernyőfelbontásban ,sem hardverben... oké ,hogy bőven elég a kisebb is, de szerintem egy zászlóshajó megléte illik egy ekkora cégnél, nem?

[ Szerkesztve ]

(#13) WinPho


WinPho
senior tag

Ha még áprilisban ki is jön, akkor jóság van.
Sosem figyeltem erre; valaki megmondaná, hogy egy középkat. készülék a bejelentés után mennyi idő múlva kerül piacra általában? :R Vagy ez változó?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#14) C$abi


C$abi
aktív tag

Tudom, hogy elég a Snapdragon 400 is, de a 410-nek igazán bele kellett volna férnie, meg úgy őszintén, minek kellett bővíthetetlen tárhelyet adni ennek a telefonnak, amikor a 6 inches telefonokat főleg tartalomfogyasztásra (filmekre, zenehallgatásra, stb.) használják, és akkor megölik ezzel, amikor lehetett volna csak 8 vagy 16GB, és mellé egy SD kártya slot, amibe lehetett volna egy 64GB-osat is tenni? Mellesleg meglepő a méretcsökkenés, mégha nem is olyan nagy. Csak nem észhez tértek? :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Glenda válasza C$abi (#14) üzenetére


Glenda
addikt

Én még egy filmet se néztem meg rajta. Zenénél rögtön lock és rakom zsebre. Amiért én szeretem az az, hogy kényelmesen távol tudom tartani, jó rajta netezni és nagy akksi van benne.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) Mr. Deluxe


Mr. Deluxe
tag

1320 egy jo keszulek volt!

(#17) WinPho válasza C$abi (#14) üzenetére


WinPho
senior tag

A 410-et tudtommal nem támogatja a 8.1. És a 10 kb szeptemberben fog jönni, ez a telefon meg ugye most lesz bemutatva.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#18) Julot válasza Mr. Deluxe (#16) üzenetére


Julot
aktív tag

Ez az egész "1330 as 1320 downgrade" a 1320 tulajoknak jó, mert így érdemesebb 1320.-at venni - még használtan is - mint a csonkított utódot! 1320 használt piaci ára is nőni fog, vagy legalábbis nem fog csökkenni...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#19) fi:zi'k válasza Julot (#18) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

532?!
Kezdődik a variálás? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) Glenda válasza Julot (#18) üzenetére


Glenda
addikt

Ebben mi a csonkított?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) zsoltyyy válasza nightshadow (#2) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ott a 730/735 ha 1gb kell.

(#22) Julot válasza Glenda (#20) üzenetére


Julot
aktív tag

6" --> 5,7" Pl... De a Nokiánál mindig előszeretettel hangoztatták, hogy az egy helyben topogás az visszafejlődés. Így ebből a nézőpontból elég sok minden az a 1330.-ban.

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#23) Glenda válasza Julot (#22) üzenetére


Glenda
addikt

Aha. Szóval kisebb lesz, viszont erősebb, nagyobb tárhely, ettől már visszafejlődés.
Seems legit.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#24) azopi74 válasza Julot (#22) üzenetére


azopi74
addikt

Mára mindenki rájött, hogy a 6" bizony már túl nagy. Ha megnézed, minden gyártó, akik kissé elszálltak a méretekkel (leszámítva néhány kínai gyártótt) visszavett egy kicsit az utóbbi időben, és 5,5-5,7 körüli phableteket hoztak ki, annál nagyobbat már tényleg eléggé kényelmetlen használni. Asszonynak vettem egy Lumia 1320-at, és azt kell mondjam, az bizony már nekem is túl nagy, pedig nem gondoltam, hogy mondok ilyet valaha telefonra.
Neki jó lesz, mert neki még az 5,3 " is nagy lenne egykezes használathoz, akkor meg már úgyis mindegy :)
Én meg várom az 5,7"-es Lumia 1530-at. (remélem azt is lecsökkentik)

(#25) Julot válasza Glenda (#23) üzenetére


Julot
aktív tag

Aha. Kisesebb. Ez van. De legalább te elégedett vagy. Kinek a pap, kinek meg a kedves felesége...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#26) Glenda válasza azopi74 (#24) üzenetére


Glenda
addikt

Nem nagy a 6" se, csak meg kell szokni. Amennyire féltem tőle, most annyira szeretem :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#27) hagymas7up


hagymas7up
tag

Én nagyon óriáskijelző mániás voltam, de az 5.5ös telefont már nem tudtam kényelmesen kezelni 1 kézzel, sokszor esett is nagyokat. Nálam az 5col ami pont ideális. Se alatta, se fölötte.
Glenda : aki pék lapátokkal született a keze helyén :DDD ;]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#28) Glenda válasza hagymas7up (#27) üzenetére


Glenda
addikt

Az első pár órában nagy, utána nagyon kényelmes. Cipőt viszont nem tudsz befűzni ha zsebben van.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#29) hagymas7up válasza Glenda (#28) üzenetére


hagymas7up
tag

:DD :C

Akkor megvan mit kell a phabletek mellé ajándékba adni a gyártóknak (ha lenne) : okos cipőfűző :)
A kijelzőn kirajzolódik a cipőd te pedig csak összekötöd az ujjaddal a pöttyöket amikbe fűzöl, majd egy szép gesztusra csomót köt magán. Közben lépést számol, távolságot. Egyhelyben töltött idö, mozgásban töltött idő.
Na jó! Nem fárasztom tovább a népet :C

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#30) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem érzem akkora előrelépésnek ezt.Az S4 is hozta egy S400 erejét,ram ugyanannyi,kijelző majdnem mindegy,nem nagy a diffi.
Cserébe bővíthetőség kilőve (talán),kamera ugyanaz (talán).Szvsz ha ez így marad,akkor nem nagyon érdekel.

XXX

(#31) azopi74 válasza hagymas7up (#29) üzenetére


azopi74
addikt

"okos cipőfűző"
Back to the future 2-ben pedig megjósolták 2015-re, de nem lett belőle semmi, ahogy a légdeszkából sem.. :)

(#33) hagymas7up válasza azopi74 (#31) üzenetére


hagymas7up
tag

Nem láttam. Nem vagyok SCI-FI rajongó :P Amúhy még nincs vége az évnek, még lehet :DDD
Volt benne okos cipőfűző? Mit tudott? :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#34) Blyan válasza azopi74 (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Cipő lesz, csak megvárták az idei évet ;) [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) #52815360 válasza azopi74 (#31) üzenetére


#52815360
törölt tag

Légdeszka is van már.

(#36) Coulson válasza kortic (#8) üzenetére


Coulson
tag

Új SoC, még nem támogatja a rendszer. W10-ig csak pár Qualcomm processzorral lehet legozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.