Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZeGa01


ZeGa01
tag

Eddig nem az volt, hogy a váratlan PR1.2 az utolsó frissítés a PR2.0 előtt, ami 50+ újdonságot tartalmaz és aztán jön a teljesen új felülettel ellátott PR3.0?

(#2) Straw válasza ZeGa01 (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Én már nem tudom ezt követni, megragadtam a Nokia M$ házasságnál, de ez bőven elég még évekig.

42

(#3) Karma válasza ZeGa01 (#1) üzenetére


Karma
félisten

De eddig úgy volt. Aztán valószínűleg így is marad.

ViZion: Szerinted érdekel valakit? :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4) ViZion


ViZion
félisten

Jó-jó... de a "régi" szimbijánosoknak ez valami? Szal. pl. S60v5-nél lesz vmi frissítés amiben mi is valamennyit láthatunk a fejlesztésekből, vagy ez teljesen új dolog?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) tjb007 válasza ViZion (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Esélytelen, nem fognak vele vele már foglalkozni.
Van az S^3 meg a többi.

(#6) skajwa válasza ZeGa01 (#1) üzenetére


skajwa
senior tag

Ha ápr. 12-én adnák ki a pr3.0-át, már akkor is el lennének késve. Hát még így.... :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#7) gaben88


gaben88
őstag

Igazából én kívánom a Nokiának és a Symbiannak, hogy talpra tudjanak állni. Szeretem mind kettőt. Első okos telefonom egy 3650 volt! De szép idők is voltak azok! :D

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#8) Lompos48 válasza gaben88 (#7) üzenetére


Lompos48
nagyúr

+1 (csak 7650)

(#9) skajwa válasza Lompos48 (#8) üzenetére


skajwa
senior tag

Én is 7650-nel kezdtem! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#10) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

+1 3650 :C
De azt hiszem több Symbianos gép nem lesz...

[ Szerkesztve ]

valami

(#11) ZeGa01 válasza skajwa (#6) üzenetére


ZeGa01
tag

Mivel vannak elkésve? Szerintem már semmivel. A symbian 3 telefonok piacon vannak, ez csak formaság és jelzés arra, hogy nem hagyják magukra a symbianosokat. Mondom ezt úgy, hogy én örülnék neki a legjobban, ha minél hamarabb kiadnák :)

[ Szerkesztve ]

(#12) slimshady válasza ZeGa01 (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

Nem igazán kapkodja ela Nokia a dolgokat és szeretnek hirtelen döntéseket hozni. Én azt hittem a PR2.0 lesz az 50 újdonságot tartalmazó új kezelőfelülettel rendelkező Symbian 3 ami a Symbian 4 helyett lenne, de ezt már én sem tudom követni. Kiváncsi lennék mire fel ez a nagy beharangozás vajon mit újítottak. Azon se lepődnék meg ha képesek lennének azért ilyen nagy felhajtást csinálni, hogy "megint kicsit gyorsabb" a böngésző és végre N8-on vagy személyre szabható equalizer és örüljünk neki... :D

üdv.: SlimShady

(#13) sunone


sunone
aktív tag

Ha jól értem, a Nokia egy zsák pénzt kapott egy ígéretért cserébe, hogy persze, win7-et fogunk rakni a telefonokra, persze kidobjuk a symbiant...
Gondolom megjött az átutalás az M$-től, mert mostmár egyáltalán nem erről szólnak a hírek. :)
Ááá.. inkább mégis tolmánk egy kicsit még az S^3-mat :)

(#14) tjb007 válasza sunone (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eddig is erről volt szó.
A WP7 mobilok érkezéséig jönnek még Symbian -os mobilok, 2012 végére kivezetésre kerül és utána már nem jön több ilyen rendszerű telefon. [link]

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Én örülök neki h a nokia nem hagyja veszni az értékeit.Mert a Symbian igenis érték.Ha sikeresen áttudják szabni akkor igencsak versenyképes lenne.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) daniel909


daniel909
addikt

elvileg ilyenek lesznek az új ikonok: [link]

hát nemtudom.... inkább maradnának a régiekkel, bár már nincs sok közöm a symbianhoz, viszont sokáig azt használtam és úgy nemis érdekelt más rendszer. teljesen meg voltam vele elégedve.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) Karma válasza daniel909 (#16) üzenetére


Karma
félisten

Amíg a rendszerbe nem raknak mechanizmust az alkalmazásikonok hasonló stílusra hozásához (lásd iOS), vagy legalábbis nem követelik meg az Ovi Storeba belapátolt többnyire hulladéktól, addig nincs sok értelme ennek az ikonkészletnek. Amellett persze, hogy szvsz. ronda.

“All nothings are not equal.”

(#18) attisx válasza Karma (#17) üzenetére


attisx
addikt

Na igen. Hogy is mondja elég egyszerű ikonok, de nevezhetjük igénytelennek is. Bár fekete háttéren szódával még el is mennek, de ahogy írod, a 3rd party ikonok homologizációja nélkül semmi értelme.

Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi S3-as ikonkészlet az eddigi legigényesebb a Nokia történelmében, szóval kár lenne alig egy évnyi szolgálat után kidobni.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19) johny dragon válasza attisx (#18) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ja, az ikonpakk maradhatott volna, nem azzal volt a baj.

Xperia mini pro 4.0.4

(#20) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Remélem azért már többet mutatnak majd a PR3-ból, mert a menüről mutatott képet már 1000x láttuk. Nem mellesleg remélem nem marad olyan, mert nem valami nyerő szvsz..

Everybody lies.

(#21) jbush válasza skajwa (#9) üzenetére


jbush
tag

Úgyszint 7650 :) Azóta sincs más telefonom, csak Symbian, bár tettem némi kiruccanást a WinMo és az Android irányába; egyszer még egy 3GS-em is volt, de nem tudtam megszokni. Most egy N95-2 és egy N900 van használatban, de a Maemo inkább netezésre termett, mintsem telefonnak. Nagyon szép és jó, de jobban szeretnék egy N8-at helyette, az N900-at meg csak netezésre használni olyan utakon, amikre nem viszek laptopot :)

(#22) (An)Dante válasza tjb007 (#14) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Nokia a fejlesztések leállítását tervezi 2 év múlva és nem a készülékek kiadásának leállítását. Kb. 150 millió Symbian mobilt akár még eladni, ami legalább 3-4 év kifutást jelent. Viszont a CTO azt mondta, hogy a platform addig marad, amíg anyagilag megéri.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#23) slimshady válasza (An)Dante (#22) üzenetére


slimshady
senior tag

Sok mindent akar a Nokia. Őket ismerve a 2 évből 12 lesz amennyire gyorsan valósítják meg az elképzeléseiket...

üdv.: SlimShady

(#24) tjb007 válasza (An)Dante (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

A fejlesztések leállításával ugyanazt érik el.
Az emberek (legalábbis a nagy többség) nem egy 3-4-5 éves OS -sel rendelkező telefont fognak megvenni ha lesz jobb alternatíva is. Lehet toldozgatni-foltozgatni de ahhoz, hogy valami lényeges elmozdulást érjenek el újat kell alkotniuk a semmiből vagy valami forradalmi újdonságot kitalálni, ezekbe mind jó sok pénzt kéne ölni amire kb. nulla az esély.
Pont a fejlesztések leállása miatt nem fogja anyagilag megérni.

Az már megint egy másik dolog, hogy ez a 2 év valóban 2 év lesz e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.