Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ricshard444 válasza gabipaci (#400) üzenetére


ricshard444
veterán

Úgygondoltam,hogy eladom bontatlanul :R
Max akkor marad,ha az árak ilyen magasan maradnak... :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#402) gabipaci válasza ricshard444 (#401) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, az más. Anno amikor behalt az MX3200 Desktop-om, megvettem az MX5500-at, aztán gariztattam le a 3200-at, és eladtam itt a PH-n.
De csak mert nem akartam bill+egér nélkül nenni.

Logitech hardware tester

(#403) ricshard444 válasza gabipaci (#402) üzenetére


ricshard444
veterán

Akkor csak mondjam meg őszintén,hogy akitől vettem nem adott papírt,és küldik a másikat? :F

Vannak dolgok...

(#404) gabipaci válasza ricshard444 (#403) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt nem mondtam, hogy küldenek másikat, de nagyobb esély van rá, mintha elkezdessz kamuzni, és beleszaladsz abba a poénba, hogy az ügyfeles is kap email értesítést, ha van forgalom a topikban.
Én azt mondom, őszinteséggel most lehet többre mégy. De semmiképp nem vállalok felelősséget. Csak egy tanács.

Logitech hardware tester

(#405) ricshard444 válasza gabipaci (#404) üzenetére


ricshard444
veterán

Majd kiderül,de kormány nélkül nemtudok létezni :(

Vannak dolgok...

(#406) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

De ha azt mondod hogy elkeveredtek a papírok az nem hazugság :) mivel így van!Nekem az volt a problémám hogy g9x-et kaptam szülinapra és 1 év múlva behalt , rokonok pedig nem találták a garipapírt

[ Szerkesztve ]

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#407) ricshard444


ricshard444
veterán

Válaszóltak az emailemre,hogy angolul vagy németül stb stb írjak..pff
Megint próbáltam őket elérni de csak zene zene zene?!?!
Ötlete valakinek van? :(((

Vannak dolgok...

(#408) ricshard444


ricshard444
veterán

Esetleg valaki segítene nekem aki jó angolos? :)

Vannak dolgok...

(#409) gabipaci válasza ricshard444 (#407) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem egyszer volt, hogy 15 percig vártam. De többnyire 10mp alatt van operátor.
Szóval ne add fel, mikor megszólal a zene.
Nem emelt díjas hívás.

Logitech hardware tester

(#410) ricshard444 válasza gabipaci (#409) üzenetére


ricshard444
veterán

8-9x próbáltam már, azért ez is már 9x9-10 perc átlagban és akkor az már a 35ft-s percdíjjammal számolva majdnem 3ezer..., nemfogok szórakozni nehogy azthiggyék :( :(
Te tudsz esetleg angolul? :U

Vannak dolgok...

(#411) ricshard444


ricshard444
veterán

Garipapír nélkül nemcserélik..., nemigaz ám,most itt van egy 1,5 éves kormány megnem mondaná senki róla,hogy használva volt, és nem cserélik ki :((( :((( :(((
Nemhiszem el, most mit csináljak?! :O

Vannak dolgok...

(#412) gabipaci válasza ricshard444 (#411) üzenetére


gabipaci
addikt

Sajnálom, nem tudok mit mondani. Legfeljebb annyit, hogy tanulj a hibádból, és legközelebb ne vegyél ilyen drága cuccot garipapír nélkül. :((

Logitech hardware tester

(#413) mclaren-d válasza ricshard444 (#411) üzenetére


mclaren-d
aktív tag

Nem értem, mit mondtak mikor gyártották? oO?

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#414) ricshard444 válasza mclaren-d (#413) üzenetére


ricshard444
veterán

Megkérdezte a csávó,hogy próbáltam e másik géppel, fentvan e a driver, hogyan romlott el,szval tök gyökérnek nézett...Aztán megmondta,hogy garlevél nélkül semmi, de én meg mondtam,hogy ott a pidszáma, nézzen utána,hogy nincs 2 éves, mert ez márpedig garanciális
De nem... :( Most próbálom beszerezni a garipapírjait

Vannak dolgok...

(#415) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Nem értem :N , meg kelet volna néznie! A másik,kérdezd meg a srácot aki eladta neked hogy pontosan hol vette,ha megvan írj nekik egy Emailt! Én is voltam már így és nekem vissza kereste a bolt!

[ Szerkesztve ]

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#416) N3gro


N3gro
aktív tag

A topicot egy újabb pozitív tapasztalattal szeretném bővíteni: van egy Logitech DFGT kormányom, ami kb. fél éve elkezdett magától rezegni üresjáratban. Kb. 2 nap volt a garancia lejártáig, így mondom próba szerencse, felhívom az ügyfélszolgálatot. A telefonos hölgy rendkívül segítőkész volt, mondta hogy ez hardverhiba, és hogy megoldjuk csak csináljak 2db referenciaszámmal ellátott képet. Pár óra után fel is tudtam tölteni a képeket, így az ismételt hívás után, már kérték is a címemet, mondva hogy postázzák. Jelenleg Hollandiába van az kormány, és pénteken meg is fogom kapni.

Eddig szerettem a Logitech termékeket, mert a fenti kivételével teljesen meg vagyok elégedve a termékek minőségével. Ja, és a régi kormányt is megtarthattam, így *5-ös számomra a cég.

(#417) ricshard444 válasza N3gro (#416) üzenetére


ricshard444
veterán

Mázlista.... :N

Vannak dolgok...

(#418) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az egy dolog, hogy a csere korrekt, de a termékeik nem túl minőségiek, főleg ezért az árkategóriáért.

(#419) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Rendeltem az oldalukról,holnap utalok,a rendelés a végén mindent ki irt hova mit hogyan de nem kaptam vissza igazoló Emailt az nagy gond? :F

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#420) gabipaci válasza mclaren-d (#419) üzenetére


gabipaci
addikt

Asszem én sem szoktam kapni, visszanézem a rendelés állapotát, és onnan látni, hogy minden okés volt-e.

Logitech hardware tester

(#421) jeni


jeni
félisten

Szia
Nálam is csillagos 5-ös a Logitech hozzáállása.
Azóta is csak és csak kizárólag Logitech terméket veszek.
Nekem is Logitech MX-700 romlott el a gari idő 4.évében.
Szó nélkül cserélték azzal a feltétellel ha levágom az egyik USB kábel dugóját és azt elküldöm nekik.
Előbb kaptam meg a csere készüléket,mielőtt postáztam volna a levágott alkatrészt ami egy Logitech MX-3200 volt mivel az MX-700-l leálltak végleg.

(#422) The Gino


The Gino
csendes tag

Sziasztok !

Én is köszönöm a cikket, utólag is. Nem nagyon szoktam hinni a tündérmesékben,de a Logitech supportja és gariztatása példás.
Nekem egy MX1100-es egérkében ment tönkre a görgető gomb,ill. a jobbra-balra klikkellős rész (maga a görgetés működött).Ennek a cikknek a hatására hívtam fel én is a supportot,ahol egy nagyon udvarias úriemberrel megbeszélve a problémát, felajánlottak egy Performance MX-et mint cserét,amit persze elfogadtam :)
Van tőlük még egy egér+bill. kombóm is,de ezután is valószínű hogy csak Logitechet fogok venni,és ajánlani másoknak.
Az egér 4 napon belül megérkezett,úgyhogy álljon itt még egy pozitív példa :)

Még egyszer köszi a cikket, és persze a Logitechnek is hogy ilyen egyáltalán létezik :)

[ Szerkesztve ]

(#423) gabipaci válasza The Gino (#422) üzenetére


gabipaci
addikt

:)

Grat az új egérhez, a Performance MX messze a legkényelmesebb felső kategóriás Logitec egér, még véletlenül se cseréld le!
Én megvettem a G700-at helyette, jó, jó, de az MX jobb volt, bár kevesebb gombbal.

Logitech hardware tester

(#424) The Gino válasza gabipaci (#423) üzenetére


The Gino
csendes tag

Köszi !

Nem szándékozom lecserélni,anno az 1100-et is elég célirányosan választottam,és mára etalon lett számomra.A billentyűzet tényleg "csak írásra" kellett miután meglett,minden másra jó volt az egér (play/pause,zoom,ki-be,jobbra-balra,előre-hátra :) ).
Eddig nagyon tetszik az utód is,a gombok nagyjából ugyanazok,a zoom változott úgye,meg kicsit talán vékonyabb lett fogásra.
Remélem felnő a nagy "öreg" MX1100-hoz.
G700 nekem nagyon tele van,játékra meg ott az ezeréves MX518 :)

(#425) failed


failed
tag

Halló

Van egy mx518-asom, és hát többször hallottam erről a legendáról, hogy milyen nagylelkű a logitech. Hőn szeretett egéjkém' fél éve kontakthibával küzd, és egyre látványosabban szenved. Esetleg lenne itt valaki, aki tudna nekem segíteni, hátha... ?! :D sajnos nem tudok annyira angolul, hogy én beszéljek telefonon valakivel vagy akármi ilyesmi :D

üdv

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#426) gabipaci válasza failed (#425) üzenetére


gabipaci
addikt

Ebben az esetben azt tanácsolnám, hogy hívd fel inkább a magyar ügyfélszolgálatot, mint ahogy mindenki más is. :K

Logitech hardware tester

(#427) failed válasza gabipaci (#426) üzenetére


failed
tag

köszönöm a tippet :D

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#428) gabipaci válasza failed (#427) üzenetére


gabipaci
addikt

aztán számolj be légyszi, hogy mire jutottatok :)

Logitech hardware tester

(#429) failed válasza gabipaci (#428) üzenetére


failed
tag

természetesen :>

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#430) jubilleum


jubilleum
senior tag

A cikkben szereplő kép mostanában nagyon felkapott lett.

(#431) gabipaci válasza jubilleum (#430) üzenetére


gabipaci
addikt

lol, koszi hogy szoltal :)

Logitech hardware tester

(#432) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Hát Lehet utálni fognak már,de hétfőn megint telefonálok 2-3 hónapja vettem egy F710 gamepadot és ha tv-re kötöm a gépet kb 3-4 méter lenne a távolság hiába passzolok (fifa 2012) nem csinál semmit mintha nem érzékelné -.- oda állok közvetlen gép elé semmi gond,de amint leülök baj van :((

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#433) gabipaci válasza mclaren-d (#432) üzenetére


gabipaci
addikt

Talán úgy vannak vele, hogy focizni úgyis csak állva lehet :)

Logitech hardware tester

(#434) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Na jah :) Hétfön majd telefonálok,mondjuk már nem szívesen kicsit ég a pofám de nálam szinte minden tönkre megy :(

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#435) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintetek egy EX110est kicserélnek aminél az a probélma hogy a Bill-t nem veszi az érzékelő?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#436) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Egy próbát megér :)

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#437) gabipaci válasza Earl_Muttley (#435) üzenetére


gabipaci
addikt

Hát ez így elég kevés infó...
Garanciás még?

Logitech hardware tester

(#438) Earl_Muttley válasza gabipaci (#437) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

nem sajna

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#439) gabipaci válasza Earl_Muttley (#438) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor nagy valószínűséggel megválaszoltad a kérdésed.
De egy próbát akkor is megér.

Logitech hardware tester

(#440) Earl_Muttley válasza gabipaci (#439) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Miért ez csak gariban megy?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#441) gabipaci válasza Earl_Muttley (#440) üzenetére


gabipaci
addikt

Mondjuk a garanciának ez az értelme, nem?

Logitech hardware tester

(#442) Earl_Muttley válasza gabipaci (#441) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Jah. Kár

Próbát megér azért?

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#443) gabipaci válasza Earl_Muttley (#442) üzenetére


gabipaci
addikt

volt itt már olyan, hogy gari nélkül cserélték, sosem lehet tudni. nem emelt díjas hívás.

Logitech hardware tester

(#444) Earl_Muttley válasza gabipaci (#443) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

értem, oké köszi :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#445) gabipaci válasza Earl_Muttley (#444) üzenetére


gabipaci
addikt

majd írj, hogy mi lett

Logitech hardware tester

(#446) biggamer


biggamer
veterán

nekem is lejárt már a garim ... úgy cserélték a cuccomat egy 40.000 Ft értékü egér bill. kombóra !!! :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#447) gabipaci válasza biggamer (#446) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudtam én hogy volt valaki, csak lusta voltam visszakeresni :)

Logitech hardware tester

(#448) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Amúgy nekem is :)

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#449) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Na telefonáltam !Csere lesz :R hihetetlen még mindig hogy mennyire korrektek :R Nem véletlen hogy szinte már mindenem Logitech! Szilvia nagyon kedves továbbra is :R

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#450) gabipaci válasza mclaren-d (#449) üzenetére


gabipaci
addikt

Remek! :)
Szilvia a legjobb, ez nem kérdés. Olyan megnyugtató hangja van. Bár mostanában nem hallottam, de hát mostanában nincsenek anomáliák :)

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.