Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) D@ni88 válasza gabipaci (#250) üzenetére


D@ni88
addikt

Még annyi kérdésem lenne, hogy nem lehet átvételkor fizetni? Mert itt csak banki átutalás és bankkártya van :W

(#252) gabipaci válasza D@ni88 (#251) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor ezt meg is válaszoltad, nem?
Ha csak banki átutalás és bankkártya opció van, akkor nincs személyesen, átvételkor, nemde?
UPS hozza ki, mi köze lenne egy harmadik félnek a Te és a Logitech közti bizniszhez?
Ez nem postai utánvétel.
Tényleg nincs az ismerőseid között senki, akinek van bankkártyája, vagy tudja hogy kell átutalni? :W

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#253) D@ni88 válasza gabipaci (#252) üzenetére


D@ni88
addikt

De van, csak jobb szeretek akkor fizetni amikor átveszem. Ez kb olyan mint a steam-en való vásárlás. Ott is csak egy linket és egy kódot kapsz kb. Semmi kézzelfoghatót, annyi különbséggel hogy itt legalább később megkapom :U

(#254) gabipaci válasza D@ni88 (#253) üzenetére


gabipaci
addikt

Hidd el a logitech-es vásárlásod ugyan olyan biztos dolog, mintha átvételkor fizetnél!!!
Nem a te kormányodon fogják megszedni magukat.
Ez igaz a többi neves márka oldalára is.
De óva intelek a kúler-maszter, a szoni, vagy a nályki honlapoktól!
Ezek igazi neve máshogy néz ki, és onnan már viszont vásárolhatsz nyugodtan... :K
Jézus, a steam hogy jön ide? :DD

Logitech hardware tester

(#255) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Sziasztok, most vettem itt a ph-n egy logitech g11-et sajnos nem tudom mi okból 5 napig rendesen müködött majd egyszer csak bumm..6 gomb nem müködik... nincs róla számlám szerintetek egy próbát megér? :(

[ Szerkesztve ]

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#256) gabipaci válasza mclaren-d (#255) üzenetére


gabipaci
addikt

Mindenképpen, bár nem ártana a ph-s arctól megkérdezni, hogy mi a véleménye a sztoriról. Esetleg hátha megvan neki a számla. Mindenesetre azt ne mond az ügyfélszolgálatnak, hogy használtan vetted. Remélem a számok nincsenek lekopva az aljáról, mert akkor veszett fejsze nyele.

Logitech hardware tester

(#257) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Most irok neki :((( a szám rajta van :R szerencsére

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#258) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Na ma sikerült elintézni semmi reményt nem füztem hozzá de 7-10 napon belül itt a g110 :D hihetetlen :R

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#259) gabipaci válasza mclaren-d (#258) üzenetére


gabipaci
addikt

Grat :)

Logitech hardware tester

(#260) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Még jó hogy rátaláltam az irásodra :) köszi szépen :R

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#261) gabipaci válasza mclaren-d (#260) üzenetére


gabipaci
addikt

Örülök, hogy segítettem :))

Logitech hardware tester

(#262) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Mikor kaptatok Emailt hogy postán van a cucc,másnap?

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#263) D@ni88 válasza mclaren-d (#262) üzenetére


D@ni88
addikt

Én megrendeltem 30-án, erre kb 3ára vették észre az utalást. Azóta a "Rendelés függő fizetése" "Rendelés folyamatban" szövegre váltott. De ez is ugye 3 napja :U
Egy mailben leírták hogy postázzák egyből ha van raktárba...

[ Szerkesztve ]

(#264) gabipaci válasza mclaren-d (#262) üzenetére


gabipaci
addikt

Esetedben elvileg 2 napon belül.
Vásárlásnál meg nem árt megnézni, hogy in stock legyen a cucc, különben nem garantált semmiféle idő. Lehet hogy 2 nap múlva lesz, de lehet hogy 2 hét.

Logitech hardware tester

(#265) D@ni88 válasza gabipaci (#264) üzenetére


D@ni88
addikt

azért az vicces hogy a nagykerekben van, míg a logitech saját webshopjának nem jut :U

(#266) gabipaci válasza D@ni88 (#265) üzenetére


gabipaci
addikt

Mi ebben a vicces?
A webshop tulajdonképpen a központi raktár. Ha kiküldik a nagykerbe, akkor annyival kevesebb van a raktárban. És egyszer csak elfogy. Az lenne a vicces, ha a raktárban lenne, a kereskedésben meg nem.

Logitech hardware tester

(#267) biggamer válasza D@ni88 (#265) üzenetére


biggamer
veterán

Akkor miért nem veszed meg onnan ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#268) D@ni88 válasza biggamer (#267) üzenetére


D@ni88
addikt

mert volt 35%os kuponom hozzájuk :U

(#269) maláj


maláj
őstag

én 1 Logitech Kinetik Mobile Backpack hátizsákot akarok venni - tudom már kissé későn
amazon & ebay-en kívűl lehet még valahol kapni :F

(#270) D@ni88


D@ni88
addikt

Most már kezdek kíváncsi lenni, mikor kezdik el gyártani újra a DFGT-t:D kellene már a kormány :U

(#271) D@ni88 válasza D@ni88 (#270) üzenetére


D@ni88
addikt

Végül tegnap sikerült őket felhívni, és természetesen ők sem tudnak semmit hogy egyáltalán mikor lesz belőle valami :Y

(#272) gabipaci válasza maláj (#269) üzenetére


gabipaci
addikt

A Logi Kft-re keress rá, ebben szerintem ők tudnak segíteni.

Logitech hardware tester

(#273) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Jó cikk Korekt cég :C

(#274) maláj válasza gabipaci (#272) üzenetére


maláj
őstag

:R
megpróbáljuk a dolgot

(#275) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Még nem kaptam E-mailt semmi... Telefonáljak? mondjuk pénteken telik le a 10 nap, akkor hétfőn lehet felhivom öket

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#276) gabipaci válasza mclaren-d (#275) üzenetére


gabipaci
addikt

holnap hívd fel őket, eddig még mindíg kevesebb volt mint egy hét, és emailt két napon belül meg kellett volna kapnod.
üdv

Logitech hardware tester

(#277) D@ni88 válasza mclaren-d (#275) üzenetére


D@ni88
addikt

Lehet nem csak a kormányból fogytak ki...

(#278) D@ni88 válasza D@ni88 (#277) üzenetére


D@ni88
addikt

Végre nekem is úton van a kormányom :)

(#279) gabipaci válasza D@ni88 (#278) üzenetére


gabipaci
addikt

Grat!
Ugye hogy nem is fájt egy kis várakozás? :)

Logitech hardware tester

(#280) D@ni88 válasza gabipaci (#279) üzenetére


D@ni88
addikt

fájni igazából ezután fog :D Mert 24-29 valahogy államvizsgázok, Tehát most nincs időm tanulni. Ha 10éig megjött volna akkor lenne időm kipróbálni is :U

(#281) D@ni88


D@ni88
addikt

Na szval, a csomagom utolsó állapota:
Nurnberg, Germany 2011/01/14 22:06 Kiindulásiállomás beolvasás
Tehát a csomag elvileg elindult, de lassan 3 nap elteltével se érkezett meg a következő pontig. Valahova ki is volt írva hogy várható érkezés Kedd délután, de most már az sincs...
5let?

(#282) gabipaci válasza D@ni88 (#281) üzenetére


gabipaci
addikt

Hétvégén nem scan-elnek. Ráadásul az oldal frissítése naponta csak kétszer van, híába írják, hogy ekkor-meg akkor volt az utolsó frissítés. Kb 30 csomagot követtem már végig (pixmania-pro.com ról nagyon sokat szoktunk rendelni a haveroknak idekint), és ez a tapasztalatom.
Ráadásul, ha egy köztes állomás felé megy több csomag is, elképzelhető, hogy feldobják egy konténerben, és akkor nem scan-elgetik egyesével. Mivel úgyis köztes állomás.
Szóval simán kimarad pár scan, és a hétvége is beleszól, így szerintem nem kell aggódnod. Max egy napot késik, de szerintem azt sem fog.

De mivel úgyis államvizsgázol, és nem tudod kipróbálni sem, így teljesen mindegy, hogy kedd, vagy szerda.

Én két hete várok kínából egy tollat, és azt mondták, egy hónap után reklamálhatok.
Mondjuk az ebayről van, és nem is ups hozza, de akkor is... :W

Szóval nyugi :)

Logitech hardware tester

(#283) D@ni88 válasza gabipaci (#282) üzenetére


D@ni88
addikt

Azelőtt nekem a scan-elés után 1-2percel mindig fent volt, hogy épp merre van. Szval ez a 2x frissít állításod megdőlt :P

(#284) gabipaci válasza D@ni88 (#283) üzenetére


gabipaci
addikt

Hát persze :K :C

Logitech hardware tester

(#285) D@ni88 válasza gabipaci (#284) üzenetére


D@ni88
addikt

Akkor ne hidd el, 5percenkénti frissítésen volt a böngésző, így rá-rá néztem. És ott volt az időpontok után 1-2 a scan ideje :U

(#286) D@ni88 válasza D@ni88 (#285) üzenetére


D@ni88
addikt

Végül tényleg megérkezett ma a csomag. Már csak olyan kérdésem lenne, hogy a Logitech nem küld hozzá garancialevelet? Tudom hogy a P/N és hasonló számok alapján is le tudják garanciáztatni, de inkább rákérdezek, mert én nem kaptam semmi papírt mellé :U

Államvizsga ide vagy oda, estére azért kipróbálom :C

(#287) D@ni88


D@ni88
addikt

Most kibontottam a csomagot, fasza, mert angol konnektorosat adtak. :W

(#288) gabipaci válasza D@ni88 (#286) üzenetére


gabipaci
addikt

Na mi van, mégsem scan-elik és frissítik folyamatosan? LOL :C

A kérdésedre a válasz pedig: nem kell számla, az emailcímed alapján le tudják ellenőrizni a vásárlásod, az alapján van a gari.

A dugvilla meg elég gáz, ha nincs kedved levágni, és tenni helyette egy normálisat, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, szerintem küldenek egyet. Ez az ő hibájuk :(

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#289) D@ni88 válasza gabipaci (#288) üzenetére


D@ni88
addikt

jah, felhívtam őket utána, és küldenek egy új kormány. Azt mondta az ügyfélszolgálatos hogy megrendelte nekem az új kormányt, de nem kaptam róla mailt...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.