Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Megérte a 2 hónapnyi ráfordított munka,nekem bejön :K

(#2) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Nagyon szép lett, gratulálok.

(#3) ViZion


ViZion
félisten

"Szép" lett, már ha erre a festésre lehet ilyet írni. Tényleg úgy néz ki, mintha valamelyik asztal alatt rugdosták volna :D A ventikre is külön figyelt, nem csak bebaCCta a gyárit, nagyon jó.
:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Neekeem tetszik !

nothing is true everything is permitted..

(#5) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nemsemmi. Ez tetszik, ügyes munka!

(#6) kaszaking


kaszaking
tag

Nagyon szép munka. Gratulálok hozzá

(#7) Supr@


Supr@
senior tag

Nagyon szep munka, le a kalappal:C

(#8) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Király lett, grat. :C

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9) haxiboy


haxiboy
veterán

Gratula, nagyon frankón néz ki :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát igen ez eléggé odabaszós lett. :R

(#11) #45185024


#45185024
törölt tag

Nekem erről a Fallout jut az eszembe.

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon ütős gépezet, jó lett a design is, telitalálat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Aucor


Aucor
senior tag

Kéne itthonra! :)) :R

Szép lett nagyon!

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki.

(#15) zolee5016


zolee5016
őstag

:C :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#16) gebro


gebro
aktív tag

Gratulálok. Nagyon jól néz ki. :C

(#17) #56573440


#56573440
törölt tag

zseniális. részletes, kidolgozott, stílusban maximálisan illeszkedik minden ahogy dukál. ez nemzetközi szinten is bőven megállná a helyét. :K

az egyetlen dolog ami a képeken "szúrja" a szemem az a radiátor "stock" állapota, az elöl látható csöveit érdemes lett volna kicsit megdolgozni ha már minden más kapott a jóból :B

[ Szerkesztve ]

(#18) subaruwrc


subaruwrc
félisten

nagyon bika lett :C

(#19) rudi válasza Aucor (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Könnyen lehet, hogy ebben meg is tudnál egyezni Ramses07-tel. Ugyanis ez a gép is kvázi megrendelésre készült, ezt a pofás kis dögöt pedig szintén megrendelésre készítette kevesebb mint három hét alatt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) gianni85


gianni85
veterán

Már kölyökkoromban is irigyeltem azokat akik ilyen kopottas festéssel tudta ellátni a tank maketteket, amelyek egy időben a szívem csücske volt :) :R

[ Szerkesztve ]

(#21) sketchifun


sketchifun
senior tag

Thinkpad T400-ból is tudsz ilyet?! :Y

Tényleg, ez mekkora ötlet. Laptop modding, de ilyen stílusban. :DD
Biztos neccesebb a műanyaggal melózni. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#22) Ramses07


Ramses07
Modder

Mindenkinek nagyon köszönöm az elismerő szavakat! :R :R

(#17) blackrulz: Jól látod a helyzetet. Tervbe is volt véve a dolog, de sajna egyéb okok miatt elmaradt, de később lehet megcsinálom rá ;) szerettem volna bekoszolni ( homokszerű hatást ) elérve rajta és a védőrácsot is jobban meg kellett volna koptatni..

(#13) xAlten: Lehet rendelni :B

(#3) ViZion: "ényleg úgy néz ki, mintha valamelyik asztal alatt rugdosták volna" igen, egy kollegám fel is ajánlotta, hogy a kocsi után köti és akkor meglesz a várt eredmény :D

(#21) sketchifun: laptop nem fekszik nekem. Már felvetődött, de túl sok a buktató benne...vagy nem lehetne használni. ;)

[ Szerkesztve ]

Life is short, ride hard!

(#23) FID


FID
őstag

Nagyon baba lett! :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#24) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Annyira szívesen adnám én is ilyen modderek keze alá a gépemet, de sajnos napi szinten használatban van, így nem tudom ezt egyelőre megtenni.
Minden elismerésem, ismét egy lehengerlő mod! :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#25) foka válasza Aucor (#13) üzenetére


foka
aktív tag

És én haza is viszem :DD ;] :C

Minden elismerésem Ramses07-nek :R a Veletech óta (amikor először láttam készen élőben) még tovább fokozta a látványt!

#24 Szoszo94: Ezt a problémát úgy oldottam meg, hogy az átadásra gyorsan befejeztem az addig hobbiból épített itthon-maradt rendszeremet.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#26) csabi112


csabi112
Modder

Ismét minden elismerésem Ramses kollégának a profin kivitelezett modért! Élőben is láthattam ezt a szuper alkotást, brutális! :C Remélem a CM-zsűri is pozitívan értékeli majd ezt a gépet.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#27) Szoszo94 válasza foka (#25) üzenetére


Szoszo94
őstag

Az a gond, hogy 3D-s tervezőprogramokkal van elég sok dolgom, amihez kell egy erős vas is. Otthon pedig a gépemet leszámítva egy laptop és két tablet van - a laptopon még csakcsak, nyögvenyelősen meg lehetne oldani (csak rengeteg időm bánná) a dolgokat, de oda meg nem nagyon tudnék odaülni, mert nem az enyém :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#28) foka válasza Szoszo94 (#27) üzenetére


foka
aktív tag

Ilyen szempontból szerenycsém volt, már tavaly elkezdtem egy X5650 köré alkatrészeket gyűjteni (X58A-UD9+EK blokkok, GTX 580 3Gb Sli), csak a tri-chanel ramok hiányoztak, és a Dell XPS 710 házat kellett befejezni gyorsan (BTX to XL-ATX). A vinyók és a régi SSD az adatokkal nálam maradtak, Ramses-nek küldtem kis vinyókat szereléshez és az új SSD-t újra telepítve próbákhoz.

Üdv: Fóka

(#29) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

Nagyon profi lett, nekem a tematikus modok nem jönnek be, de azt az igényességet amivel ez ki lett dolgozva nem tudom szó nélkül hagyni, nagy riszpekt! :R :R :R

(#30) Ramses07 válasza GrmnShepherd (#29) üzenetére


Ramses07
Modder

Köszönöm! ;)

Life is short, ride hard!

(#31) core2trio


core2trio
tag

Szép munka, némi Falloutos beütéssel, klafa :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.