Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simba86


Simba86
senior tag

csak nekem jut eszembe erről az Alcatel hasonló felépítésű "csúcsmodellje"? (szinte ugyanaz a belső, kivéve a tárhelyet...)

Full HD-hoz kevés ez az MTK proci, azon hasalt el az Idol X...:/

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#2) Sn00k válasza Simba86 (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah igen, első ránézésre meg másodikra is, eléggé alcatel feelinges a dolog...:)

Ettől függetlenül külsőre nekem bejön ez a dizájn.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ja leszivárognak ide is. A csúcs kategóriában a 2K, vagy mi lesz a menő jövőre.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) #13110016 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


#13110016
törölt tag

Már a 4k a csúcs idén is. ;]

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennél azért már lassan oclsóbb ez a vas... és a nettó 350 is elég magas...

Ha 6589 ha 6582 akkor is olcsó

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Jól néz ki de nagyon. Nem is húzós árban sem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) RaZroX


RaZroX
addikt

Meg kell hagyni, nagyon szép telefon szerintem is.

This is the way

(#8) roli543


roli543
őstag

Szép, ès vékony is :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) xmaas


xmaas
őstag

Ennyi penzert mar lehet venni jo keszuleket is nem ezt a no name szir szarit ami szetesik kezeidbe 6 honap utan na de mindegy kell a fejlodes

(#10) Badboys


Badboys
őstag

Kinézetre valóban egy kellemes készülék. Probléma a harmatos MTK a napokban néztem egy tesztet az új 8 magos MTK ról lehangoló. Azt tudja teljesítményben mint a jelenlegi S 600 as snapi. A 805 ös szintjét meg sem közelíti. Végül is nincs gond, aki bevállalja tudja mit vesz. Nem véletlen van az árkülönbség. Az is igaz a többségnek ez is meg felel,amennyiben teszi a dolgát.

(#11) Carbonado11


Carbonado11
tag

Ezzel a belsővel kb. 500 néven gyártanak mobilt kínában...Ez mitől hír? :N

Redmi Note 8

(#12) atike


atike
nagyúr

Nem rossz!

Bár így lenne... Középmezőny... 2 giga rammal... :) Nagyon jó dolog lenne, hogy ha már ott is alap lenne a 2 giga ram...

(#13) Graphics válasza Badboys (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha pontszám-huszárkodunk... Lenovo S939.

Az új SoC 1,7GhZ-en, 28ezer, 2,0ghz: 32ezer... több mint elég...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) akos727


akos727
senior tag

Kínaiak több mint fél éve árulnak hasonló, minőségi, fullhd-val szerelt telefonokat anno 50 ezres árcédulával:) Mintha ez egy új dolog lenne...

(#15) dreamdancer válasza Simba86 (#1) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1

Ja, nekem is az Alcatel Idol X, a Gigabyte Guru meg a többi kínai FHD-s ugrott be és hogy tuti ugyanúgy kevés hozzá az MT6589T, ahogy azokhoz is. Szóval biztos jó, amíg a tulaj nem akar valami akciódúsabb, húzósabb 1080p-s filmet nézni vagy valami combosabb (de messze nem csúcs) játékkal szórakozni, mert akkor látványosan elkezd döcögni meg laggolni.

Inkább valami normális márka HD kijelzővel meg egy Snapdragon 400-zal (pl. Moto G), mint ez a majomkodó FHD-fétis.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) Badboys válasza Graphics (#13) üzenetére


Badboys
őstag

Az lehet,hogy te huszárkodsz a számokkal én meg le írtam a látottakat. Ott biza harmatos volt. Mindenki a pénztárcájához alakítja az árakat. Köztudott,hogy az MTK jelenleg gyengébb teljesítményt nyújt sok még a hiba benne. Akkor részemről itt lezárva az ügy.

[ Szerkesztve ]

(#17) #03372544


#03372544
törölt tag

Akkor inkább az Oppo Find 5, az most épp 300 euró, abban normális négymagos qualcomm soc van, xperia z hardver.
http://europe.oppostyle.com/find-5/8-find-5-white.html

EU-ból küldik így vám + áfa se jön rá.

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics válasza Badboys (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem ügy volt :D félreértetted szerintem amit írtam :) semmi rosszindulat nem volt

Nem tudom mi hiba lehet benne, én már fél éve használom, már nézegetem a következőt, csak a Lenovo túl nagy nekem...

A pontsázmok meg nem mérvadóak számomra, másik topicban egy Sony SP tulaj panaszkodik, hogy szétlaggolja már magát... Pedig erősebb mint az MTK-s cuccok megoldásai.. más baj van

Én szerintem azért jó, mert az olcsóbb kínai chipsetekkel, amik teljesítményben vállalható szintet hoznak, és jó fogyasztással is rendelkeznek olcsó telefonok jönnek/jöttek ki.

Ennek eredmény pl, hogy a Moto G is jó áron mutatkozott be. És így tovább, nekünk jó, felhasználóknak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) kromatika válasza Simba86 (#1) üzenetére


kromatika
veterán

ha Alcatel ha nem,nekem kimondottan tetszik.

(#20) Athoss9 válasza kromatika (#19) üzenetére


Athoss9
csendes tag

Alcatel idol x-em van, nekem is azonnal az jutott az eszembe, hogy mennyire hasonlítanak, mind az ikonok, mind a formaterv. Az mtk processzorral szerintem semmi gond nincs, mondjuk 3D-s játékokkal nem nagyon szoktam játszani telefonon, de pl. a Dead Trigger 2-t simán viszi akadozás nélkül.
Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#21) B.i.L


B.i.L
senior tag

Nekm első blikkre az Amd vs Intel harc/kudarc ( Amd K6 ) jutott eszembe,ott is volt siker,mert hiszen pénztárca barát,és volt-jutott is jóból.De feltételezem a szoft is mérvadó,alacsony fogyasztás,Fhd,ha megy pöpecül kíváló alternatíva.Ugyanígy a Find5 az Oppótól...de inkább többet ad az ember fia egy bevezetett jól ismert márkáért,főképpen,ha prémium háztól házig garancia van melette.Ezek hiányában is be lehet vállalni,csak utána járás kérdése.A mostani telefonomat pl első blikkre vettem,igaz márkás...akarom mondani ismertebb,de szemezgettem a kina fónokkal.Egyszerű vásárlással meg vettem volna *ezt a fentebb említett készüléket is,ki indulva pl a Huawei Mateból...

Horgászni mentem...B.i.L

(#22) vittorio7


vittorio7
őstag

Tényleg szép, letisztult formavilág jellemzi a telefont. Persze sok a hasonlóság más készülékekkel.

(#23) #13110016 válasza vittorio7 (#22) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem először a iPhone 5 jutott eszembe róla.

(#24) Graphics válasza #13110016 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mások az arányok, nem ekkora

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) #13110016 válasza Graphics (#24) üzenetére


#13110016
törölt tag

Persze hogy mások, de a képről egyből arra asszociáltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.