Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Érdekes fejlemény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Talán ez felpörgeti kicsit. Ha valaki licenceli akkor jogosan várja el hogy fejlődjön.

(#5) Polllen válasza Ricardo (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

A való életben ez inkább fordítva működik. Hülye leszek licencelni, ha nem fejlődik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) leslieke válasza Ricardo (#4) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már a 3.0-ás verziót tervezik 2012 első felében megjelentetni. Azaz kevesebbet kell majd arra várni, mint a 2.0-ára kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) brutte


brutte
aktív tag

amerika kihagyása nélkül tényleg nehéz.

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ennek az egésznek akkor lett volna értelme, ha az alsó kategóriás star, meg corby kaliberű cuccokra dobja rá a Samsung... :U
így nem sok.. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) leslieke válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van alsó kategóriás Bada telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) Robertoq válasza wdtv (#9) üzenetére


Robertoq
őstag

Ahhoz képest, hogy nincs akkor hírverés körülötte mind a WP körül, mégis leelőzte:

(#14) leslieke válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eddig 7 Badás telefont adtak ki, most jön hozzá még 3. Jövőre szerintem legalább ennyit kiadnak. És ha lesz gyártó, aki licenszeli a Badát, akkor még több lesz.

(#13) Polllen sokan meg megtartották. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19) doncortio


doncortio
senior tag

Szerintem van potenciál a badában és ez csak jót tesz a platformnak :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#22) tjb007


tjb007
nagyúr

Kérdés, hogy kinek fog majd kelleni (a Sony Ericsson -nak már most a figyelmébe ajánlom ;]).

(#23) leslieke válasza tjb007 (#22) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha tényleg van kormányzati nyomás mögötte, akkor valószínűleg az LG lesz az első aki lcenszeli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) cefre00


cefre00
tag

Múltkor valakinek eléggé lefikáztam a badát. Azóta kezembe került egy újabb badás Samu, és meglepődtem: szóval megkövetem magam! ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#25) Binyi01 válasza cefre00 (#24) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Én voltam :) a kis Wave topikban. :)

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#26) Lall válasza leslieke (#21) üzenetére


Lall
veterán

Messzemenő következtetésekbe nem szeretnék bonyolódni, de szerintem a WP7 vagy akkor már WP8 szárnyalni fog pár év múlva, amikor a Badával a Samsung csak a saját seggét fogja törölgetni. :))

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27) leslieke válasza Lall (#26) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"A jövő nem végleges. Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed."

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28) Lall válasza leslieke (#27) üzenetére


Lall
veterán

Ámen! Terminátorom. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34) TBoY406HDI


TBoY406HDI
csendes tag

Minek erőltetni, az Androiddal szemben úgy sincs semmi esélye...
Mondjuk Androiddal szemben minek van esélye???

(#35) krisztian112 válasza TBoY406HDI (#34) üzenetére


krisztian112
senior tag

iOS :D Igaz, az androidnál a felhasználói élmény a telefontól is függ.

Huawei P10 lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.