Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Semplar


Semplar
őstag

„Ennyiért már 11-13 hajót is kapunk!" ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#2) TigerCat válasza Semplar (#1) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Dohányzóhelyre kirakva pikk-pakk tele lenne csikkel. Elsőre konkrétan kültéri csikkesre emlékeztet.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3) Semplar válasza TigerCat (#2) üzenetére


Semplar
őstag

Van benne valami! :DDD

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#4) persil


persil
nagyúr

Mondjuk ahhoz kepest, hogy minden is kart tehet benne, a promokepek felen medencenel, teraszon, meg kulteri bulin van. :D

Egyebkent igen, a hamutalca design nem biztos, hogy jo otlet.
Egyebkent ennyiert, ha bentre kell, valoszinu kap az ember jobbat, ha lemond a fancy design-rol. Ezekben ez a rossz. Mindenfele scifi burkolatokra elmegy a penz, belul meg marad egy 50 ezres hangszoro. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Elég nagy baki, hogy párosítva nem sztereóban nyomják a hangot.
Más: Teljesítmény 120W rms, de a fogyasztása 28,6W. Itt valami nem kerek. +furcsa számomra hogy 3900 mAh akksi hogy bírja 11 óráig meghajtani a 120W-os hangszórót akár fél hangerőn is.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#6) ROBOTER válasza Acélfarkas (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Az LG oldalán van egy szakmai baromság, amit átvettek a híroldalak.

Az akksi kapacitása 28,86Wh, azaz 3900mAh * 7,4V.
Ezt az LG Wh helyett W-nek írta, a többiek meg leírták így.

A hangteljesítményre vonatkozóan az LG oldalán nem találtam semmit, ahol pedig volt írva RMS, ott nem ennyi. Lehet ez pedig a 120V-os táp félrefordítása?

A membránt biztosan használt floppy lemezekből gyártják.

[ Szerkesztve ]

(#7) ROBOTER válasza ROBOTER (#6) üzenetére


ROBOTER
addikt

(bocs, lejárt a szerkesztési idő)

Bár a 28Wh meg őrült kevésnek tűnik. Nem jön ki a matek sehogy...

[ Szerkesztve ]

(#8) Acélfarkas válasza ROBOTER (#6) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Esélyes a dolog. Azért a cikkíróra nézve furcsa hogy nem tűntek fel ezek az anomáliák.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#9) Arminocska


Arminocska
csendes tag

Ennyi pénzért a JBL-nek szerintem életképesebb megoldásai voltak.

Nekem van egy Xtreme 3-am, azt lehetett kapni kezdő áron 90 körül ha jól emlékszem. Sajnos az áremelkedések azt sem kerülték el. Most 100-105 ezer, de mobil és bedobálhatod a tóba. Ezek mellett méretéhez képest igencsak jól szól.

Az előző szériás JBL Boombox volt ilyen áron (annak mondjuk nekem pont nem tetszet a kialakítása) és iszonyat jól szól. Sajnos a legújabb árazásával nagyon elszálltak.Ja és bedobálhatod a tóba, moshatod magasnyomásuval. :)

A JBL Partyboxx 300 volt ilyen áron. Azt sajnos kivezették, használtan viszont megérős. Találni már száz alatt. Az valószínüleg lemossa ezt hangzásban, de nagyobb is.

Ezeket mind lehet ugye sztereóba használni, amennyiben kettőt összekötünk. Nem is értem - ejnye LG!

Úgy képzelem, méreteiből adódóan hangerőben valahova az Xtreme 3 és a Boombox közé tudnám elhelyezni. Ennyi pénzért kissé túlzásnak tartom. Nem minden a design.

"Nem a munkaórát fizeted meg, hanem a gépesített szaktudást, amit el kellett sajátítani és áldozni rá."

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

Épp ilyet láttam ma a Euronicsban. Érdekes volt a formája és ránéztem, mi ez. Hát nem merült fel, hogy ilyennel kéne hazamenni a DisplayPort kábel helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Az az akku nem tunik tul nagynak egy ekkora meretu/teljesitmenyu eszkozhoz...

(#12) McSico


McSico
senior tag

Valahogy nem adja ki a matek.
Ez most wtf?
Az erősítő teljesítménye 120 watt (rms)
A cucc fogyasztása: 28,6 watt

28,6W felvett teljesítményből hogy tud leadni 120W-ot??

Arról már nem is beszélve, hogy kéne valami kézenfogható adat is a sok marketing bla blán kívűl. Például frekvencia menet, torzítás. Ha már hang cucc.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#13) envagyok


envagyok
veterán

Mono 30 watt alatti fogyasztású hangfalért 100+k huf azért durva.
A szememben ezek nem érnek többet 20-30000Ft-nál.
Annyiért (20-30k) már márkás (sony) mini hifit lehet venni, ami sztereó.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#14) GreatL


GreatL
őstag

Azért ennyiért már 5.1-7.1 házimozi rendszereket szoktak adni.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#15) #31600896


#31600896
törölt tag

Nagyon csúnya a dizájn. Félúton van a padlóváza és a cigicsikket gyűjtő kuka között.

(#16) privacy99


privacy99
senior tag

Akik nem értik a felvett és a leadott teljesítmény közötti összefüggést, azok nézzenek meg az elmúlt 15 évből bármilyen 5.1-es mini házimozi szettet, amire 1000W és hasonlók vannak írva. :D

Egyébként nekem kifejezetten tetszik a kinézete.

[ Szerkesztve ]

(#17) xsjado93 válasza GreatL (#14) üzenetére


xsjado93
senior tag

És milyen jól hordozhatók azok is! :N
Ennek a cuccnak szerintem az lenne a lényege, hogy 360°-ban szórja a hangot, tehát ha egy társaság körbe üli akkor mindenki ugyanúgy hallja a zenét. Maga az elképzelés tetszik, nekem még a dizájn is bejön. Az ára meg a sztereó hiánya már kevésbé (bár lehet, hogy a 360 miatt nem is igen erőltették).

Your life is a lie.

(#18) #72042496 válasza GreatL (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Maximum valamilyen kompakt kis valamit, aktuális árakra számolva a Z-5500-am is drágább volt ennél. A Denon belépő erősítője (AVR-S660H) pedig magában ~230 ezer forint.

Azt én is nehezen képzelem, hogy valaki hordozható hangszórót szeretne és házimozi mellett köt ki, ez két ellentétes termékkategória.

[ Szerkesztve ]

(#19) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Ennyiért azért lehetne benne Wifi és egy DLNA kliens egy kis érintőképernyővel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Akartam említeni, hogy ha egy HK Go & Play jellemzően 80k, néha 70k vagy alkalmanként akár 60k-ért is meg lehet csípni, akkor elég merész 110-130k körül kínálni ezt, lévén, hogy az LG sehol sem presztízs hangcuccokban.
De látom a HK is 110 a "mai árakon". :Y Persze annyit már az sem ér... De ha 110k is egy HK, az LG nyugodtan beárazhatja bőven az alá magát ezzel a az XBOOM-mal.
Világpiaci árak alakulása ide-oda, mindkettőnek nagyon vaskos már ez az árkategória.

Jevons paradox

(#21) Perillustris


Perillustris
senior tag

Alzán ma 67 490 Ft, annyiért nem rossz vétel, ha valakinek tetszika dizájn. Így a Charge 5 szintjén van. Én az utóbbira szavaznék a strapabíróság miatt, de szobadísznek a LG jobb.

Perillustris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.