Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) blueMerle válasza Thome (#100) üzenetére


blueMerle
veterán

Eladnak 100 db ilyet tabletet és meglesz a lóvé, mert a tiszta haszon saccra olyan 90 százalék ezen. :DD

(#102) persil


persil
nagyúr

A videó alapján sokkal inkább nyögvenyelős, mint sem gyors a cucc. A fele haszontalan effektet(amitől egy szimpla két kattintásos művelet is 5 percig tart, mert minden 66x körbefordul) kivették volna, akkor lehetne villámgyors is. Így viszont, végignézve a videót olyan az egész, mint egy akadozós szar.

Ez konkrétan vicc, ennyi pénzért.

Szűklátokörű vagyok biztosan, de ez a nagy 3d őrület egy irtózat marhaság, fosul néz ki, semmi értelme és e miatt adják el ezeket a szarokat 250 ezer forintért... lol.
IPad, ha nagyot akarsz, galaxy tab, ha kicsit és ezzel le is van fedve mindenkinek az igénye.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#103) student


student
őstag

létezik már tegra2es cucc 70rugoér?
mert kb annyit adnék ezért többet nem.

(#104) tjb007 válasza student (#103) üzenetére


tjb007
nagyúr

Létezik, Toshiba Folio 100 a neve. Mielőtt "rohannál" megvenni olvasd el a tesztet, nehogy később valami meglepetés érjen.

(#105) zsoltyyy válasza tjb007 (#104) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Media Marktban kint van ez a Toshiba meg egy Acer Iconia és ég és föld a különbség.
Tehát létezik, csak hát.... annyit is ér. ;]

(#106) Xaels


Xaels
félisten

Ma először becsücsültünk párommal egy 3D-s filmre(Transformers 3 IMAX). A film önmagában mindkettőnknek tetszett, de ez a 3D több kellemetlenséggel jár mint élvezettel. Ebben a formában ez még nagyon karcsú, pláne ha ennyi felárat is kérnek érte.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#107) student válasza tjb007 (#104) üzenetére


student
őstag

hát igazad van ez is egy sz*r ;]

(#108) kolosanyi válasza tjb007 (#104) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Folio 100 egy custom rommal nagyon jó kis gép. Megszűnnek az akadozások, lesz market, usb-n rá tudsz dugi egy csomó mindent átalakítók nélkül stb. Egyetlen hiba marad meg, azzal nem lehet mit kezdeni, az pedig a kis betekintési szög. Egyébként volt már a kezemben, nem annyira vészes. Egyedül teljesen használható, mart akkor úgyis úgy tartod, hogy szemből nézed, akkor meg nem gáz. Szóval, ha fordítasz rá egy kis energiát, egész használható gépet rakhatsz össze belőle.

(#109) orbano válasza kolosanyi (#108) üzenetére


orbano
félisten

"ha fordítasz rá egy kis energiát, egész használható gépet rakhatsz össze belőle."

ezt tegye meg a gyártó, ha már elkér érte egy talicska pénzt...

A vér nem válik VAZZE!™

(#110) tenke.


tenke.
tag

úr isten ezt komolyan gondolták:D?

(#111) sajtee


sajtee
senior tag

Ebből az árból veszek egy iPad 2-őt és 2 Galaxy Tab P1000-ret. LOL. Ez nagyon sok érte :D

[ Szerkesztve ]

(#112) Tl_


Tl_
tag

Hááát amikor olvasgattam olvasgattam gondoltam mennyit kérnek érte, felénél jártam, gondoltam 130 ezret? Hát igen. Nem! 150...nem 260 :R :C :K

Nem éri meg az biztos, fényképezni? Bele is szédülnék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.