Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Mindjárt eldobom magam..............az árától! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) Szroncs


Szroncs
tag

A hangszóró sem rossz (bár láttunk már jobbat) : A hallotunk mar jobbat nem bantana a fulemet:) de a teszt kiraly mint mindig.

(#3) Picco


Picco
addikt

bazz, en azthittem h szemuveg nelkuli 3D-rol van szo :Y
ennyi penzt a 3d kenypezoert?
70k-ert vett mos tesom 3d fenykepezot, 12-12mpix, szemuveg nelkuli 3d kijelzovel!!!

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4) dlaj válasza Szroncs (#2) üzenetére


dlaj
őstag

3 perc alatt el sem tudod olvasni. Akkor hogyan tudsz róla véleményt alkotni?

(#5) Saccco


Saccco
nagyúr

LG Optimus Pad - térhatású drágagép :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) Szroncs válasza dlaj (#4) üzenetére


Szroncs
tag

Azert nem biblia volt:)

(#7) fateless


fateless
veterán

Egy 3D videót megnéztem volna...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Még jó hogy nincs túlárazva :DDD

https://vertigostore.eu

(#9) Thome válasza kelzsoca (#8) üzenetére


Thome
addikt

Köcsögepöl, olyan drágán adja az iPadját... :DDD

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Nevetséges ez a 3D gagyiság, főleg ilyen felárral. :)

(#11) bok92


bok92
addikt

Ó hát ennyiért már rohanok is érte... ;]

(#12) dlaj


dlaj
őstag

Folyamatos működés szempontjából

"Általában folyékony a működés... .....Néhol viszont komolyan be tud akadni a gép, a hibaüzenetek sem ritkák, az alkalmazások menü megnyitásnak animációja pedig szemfacsaróan darabos."

kb annyit nyújt mint a tegnap tesztelt 24 ezer forintos T-Mobile Move. Az Androidon még dolgozni kell, vagy 4 mag 2 GB.

(#13) GALARDO válasza dlaj (#12) üzenetére


GALARDO
addikt

"Általában folyékony a működés... .....Néhol viszont komolyan be tud akadni a gép, a hibaüzenetek sem ritkák, az alkalmazások menü megnyitásnak animációja pedig szemfacsaróan darabos."

Igen ez az android. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) samu74 válasza dlaj (#12) üzenetére


samu74
addikt

[I]Androidon még dolgozni kell, vagy 4 mag 2 GB.
Látom kened-vágod ezt az android témát... :DDD Elhiszed hogy van olyan masina ami egy maggal és 256 rammal is hiba nélkül tud működni?Amugy láttál már androidos telefont közelről? ;)

A teszt jó volt ,a tablet már nem annyira... :)

-----------

(#15) xdx@


xdx@
aktív tag

Nem jön be...
3D felvétel felesleges, drága, és keményen beakad??? Ennyiért? Na ne vicceljünk már!
Nem vagyok Apple fan, de ennyiért iPad 2-őt lehet kapni, és akkor még az Apple drága.( ;] )

[ Szerkesztve ]

(#16) r4z


r4z
nagyúr

Az Optimus 3D-féle képernyőt miért nem tudták belerakni? Így, szemüveggel kb semmit nem ér az egész 3D :(

xdx@ és a többiek: Az iPad azon kevés Apple termékek közé tartozik, amik nincsenek túlárazva.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) xdx@ válasza r4z (#16) üzenetére


xdx@
aktív tag

Azért volt ott a: ;]
Egyébként az is lehet, hogy túlárazott az iPad, csak a többi gyártó termékei még inkább.

[ Szerkesztve ]

(#18) r4z válasza xdx@ (#17) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem hiszem, hogy annyira túl lenne árazva. Persze, van haszon rajta bőven, de a hardvere valóban nagyon bika. Olcsóbb és erősebb, mint egy iPhone 4, csak a telefonálás bajos vele.

Egyébként meg a túlárazást, mint olyat mindig a konkurenciához mérik.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#19) Saccco válasza xdx@ (#15) üzenetére


Saccco
nagyúr

A vicc az, hogy 64gigás 3G-st lehet. :N

szerk: és még marad is zsebpénz kiegészítőkre....

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20) EczkE


EczkE
addikt

Nevetséges...

Asszem mindenféleképpen!

(#21) hodostamas


hodostamas
addikt

2011-ben szines szemuveg, ehhez csak gratulalni lehet... akkor mar legalabb aktiv polarszuros szemuveget raktak volna bele.

(#22) tjb007


tjb007
nagyúr

Középkategória prémium áron.
Legalább meg lenne jól pakolva kiegészítőkkel de abból is csak a szokásosat kapjuk (attól az $1 -os műanyagszemüvegtől eltekintve). Ennyi pénzért simán adhattak volna mellé egy Optimus P500 -at vagy legalább egy 50% -ra jogosító kupont a telefonjaikra.

(#23) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ez a színszűrős szemüveg szánalmas, a 90-es évek eljén volt menő mikor az német RTL késő esti műsoarit néztük vele. :DDD De azóta egy pöttyet túlhaladott, van pedig az LG-nek polárszűrős rendes technikája ami ér is valamit.

És az ára... Azt inkább hagyjuk. Visszavontam mindent amit az LG barátságos árazásáról nyilatkoztam mostanában. :W

(#24) NoMagix


NoMagix
addikt

Marhák!
Még féláron is éppen elfogadható lenne!
Így sosem lesznek elterjedtek a tablettek!

(#25) dlaj válasza samu74 (#14) üzenetére


dlaj
őstag

Láttam, nekem is az van, 600Mhz, 512MB, elégedett vagyok vele, és Android párti vagyok. Néha az is akad, de nem zavar és így is nagyon szeretem. 35 ezer forint volt.
Ha jól emlékszem a ma tesztelt készülék 260K. Ezért írtam azt amit írtam!

(#26) ClayMore


ClayMore
aktív tag

csak én érzem totál fölöslegesnek a 3d -dolgot?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#27) rizso


rizso
addikt

Optimus Black-nek és Optimus 3D-nek sem olyan vészes az árazása...akkor itt mire fel ez az ár??? Jól vagy LG?!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#28) ClayMore válasza dlaj (#12) üzenetére


ClayMore
aktív tag

androidnál a húzott 1 gighz-es samsung galaxym is néha be-be akad.

néha->rendszeresen, de letojom. ugyan azon oknál fogva amiért az alma mániások az apple termékek hibáit és üzletpolitikáját letojják->szeretem az androidot :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#29) amanoba válasza r4z (#18) üzenetére


amanoba
őstag

Sztem a tularazast a teljesitmenyhez es a szolgaltatskinalathoz, no meg persze a felhasznaloi elmenyhez merik....

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#30) r4z válasza amanoba (#29) üzenetére


r4z
nagyúr

Jogos, benéztem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#31) HPAA


HPAA
őstag

azt hogy mitől annyi amennyi azt én sem nagyon értem ... :F

************* censored

(#32) pista59


pista59
senior tag

Teccik!
Az ára :C

A győztes féreg irtó baktérium

(#33) CarKiller47


CarKiller47
tag

Lehet itt van a user error, de nekem az összes videó side-by-side.

(#34) samu74 válasza dlaj (#25) üzenetére


samu74
addikt

Ok,csak a következő kommentelőnek is az esett le hogy az "ez az android"...Nagyrészt az LG sara ez, hogy egy bivalyerős masinán is így muzsikál a rendszer.Szerintem.

Touch-ko:igazad van,rosszul fogalmaztam. :K

[ Szerkesztve ]

-----------

(#35) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Android.. Nevetseges ez a 12 egy tucat dolog, hiszen nem nagyon tudnak ujat mutatni... Jah de,kiraly kis szemuveggel:)
Ennyi penzert az emberek iPad-et vesznek inkabb, es marad is penzuk...
Az akadas meg felhaborito.. Az elso generacios iPad nem akadt, ez meg 2x-es hardware-rel igen?
Bezzeg a 3D kell.... Hiaba, valamivel a 'sz.rt' is el kell adni..

(#36) Touch-ko válasza samu74 (#34) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem az LG sara az akadas, hanem azoke a mernokoke akik egy ilyen hardware-re nem kepesek normalisan optimalizalni egy OS-t...

(#37) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Még mindig le vagyok döbbenve. Ilyen árazást... Vicc! Na mindegy, tegnap már kifüstölögtem magam, ettől nem lesz jobb. Mindenesetre egy biztos. Ezt nem veszem meg.

(#38) Just486


Just486
senior tag

Jaj de jó látni a hatalmas piaci versenyt, ahogy a nagy gyártók árban egymás alá ajánlva kínálják a jobbnál jobb berendezéseiket ;]

That unconquered country we call the future.

(#39) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Szerintem jó cucc bár ezért az árért egy nagyon jó laptopot vennék...vagy akármi mást.Majd mikor 100k lesz akkor lehetne sikertermék.

(#40) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Még fele ennyiért is meggondolnám...

:U

(#41) janes74


janes74
senior tag

Kellene! (az ára havi fizetésnek) :)

(#42) johny dragon


johny dragon
aktív tag

LG Optimus Pad: 260 rugó
iPad 64 GB, WiFi+3G (legjobb): 235.990 Ft...

Xperia mini pro 4.0.4

(#43) No.01


No.01
őstag

A cikket elolvastam vartam v.mi "attorest", de nekem is csak annyi jott le, h egy normal tabla 3D-s kepessegekkel... de az, h 260e Ft otthon az vicc! Itt hollandiaban 220e-ert mar beszerezheto masnapi szallitassal es termeszetesen hivatalos LG garival!
Hiaba: Magyarorszag, 2011 semmi sem valtozik... :(((

Ettol fuggetlenul a 830EUR baromi soknak tunik akarhonnan is nezzuk!

Volt Ipad2-m. igazabol raereztem erre a tablet dologra, de egyet kell ertesek dr Kind-el, 8.9 az a meret ami meg normal kezu embereknek is eleg.

En megvarom a Samsung megoldasat remelem arban is es minosegben is hozzak az elvarhatot.

[ Szerkesztve ]

(#44) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

'lévén hogy is mondjam, inkább csak a földművesek látásának rontására alkalmas'
na ezen behaltam :DDD :DDD :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45) blueMerle


blueMerle
veterán

ez az ár....

Na ezt nem gondolhatják ők sem komolyan? Én tudom hogy csórók vagyunk Európában de ezt az árat bárhol kiröhögik, ez egy rossz vicc. Ráadásul belepakolnak egy 60 éves 3D technológiát és erre verik a mellüket? Hogy ezért ennyi? Aztaku.... :DDD Ezért a termékért kijár az LG-nek az év FAIL terméke díj.

A teszt viszont jó lett és tetszett :)

[ Szerkesztve ]

(#46) No.01 válasza blueMerle (#45) üzenetére


No.01
őstag

Product fail award... LOL! :DDD

A teszt valoban jo ahogy az esetek 99%-ban lenni szokott :K

[ Szerkesztve ]

(#47) DeskJeti


DeskJeti
tag

3D szemüveg, ja, csak ha felveszem, nem látok, mert le kell vennem a simát. Micsoda technológia. :DD

(#48) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jól látom, hogy a három (linkkel ellátott) videó esetében csak osztott képű videó jeleníthető csak meg? (hiába mixed, dual, anaglyph, csak simán dual képben jön be a másik kettő is - aminek nem úgy kellene)
Itt van velem a szemüveg, megnéztem volna az eredményt, mit is csinál az LG ebben a 3D kategóriában...

A sima, bemutató videót nem tudtam végignézni - MEGINT! :(((

Miért kell a telefon/tábla kijelzőjének bemutatásakor a derítőernyőket, a kamerát és a kamerament nézegetnem?!

Ha csak egy kicsit elfordítanátok a tesztelt tárgyat, már nem is zavarna a fényforrás, mitöbb, még a videót készítő, és felvevő sem látszana...
(Vagy kapcsoljátok le a fényt, ha a kijelzőt mutatjátok...) :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) csabeey


csabeey
csendes tag

egészen kis kompakt gép lesz(lett)

Csabaa

(#50) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Engem ez az USB Host kábel érdekelne. Ezzel rá lehet dugni bármilyen USBs kütyüt, és tudja is kezelni a 3.1-es frissítés után? Ebben látok fantáziát, főleg ha ezt az Androidos telefonokkal is lehet majd használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.