Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Straw


Straw
senior tag

"a kisebbik dél-koreai gyártó nem a Google, hanem a Microsoft megoldásában látja a jövőt."
Csak nehogy rosszul lássák :)

42

(#2) erdoke válasza Straw (#1) üzenetére


erdoke
titán

Mindkettőt futtatni fogják, ahogy a HTC is, nem értem a cikk címét. A forrásban pl. ilyesmiről szó sincs.
Mi újat tudnának Androidra mutatni, amíg nem készül el az új OLED gyáruk? Öljenek dollár milliókat egy olyan félresikerült, hosszú távon (Google által leszabályozva) csak az alsóbb kategóriákban használható saját felületbe, mint a Samsung TouchWiz-e?
Eleinte csak nekik és a HTC-nek lesz egynél több WP7 modellje, és ha sikeres lesz a platform, hosszabb távon nagyobbat kaszálhatnak vele. Arról nem is beszélve, hogy nagy valószínűséggel a WP7 olcsóbban kijön nekik készülékenként, mint ha az "ingyenes" Androidba fektetnének sokat.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3) Straw válasza erdoke (#2) üzenetére


Straw
senior tag

"Arról nem is beszélve, hogy nagy valószínűséggel a WP7 olcsóbban kijön nekik készülékenként, mint ha az "ingyenes" Androidba fektetnének sokat."

Ez érdekes, a WP7 licenszes nem? Akkor hogy jön ki olcsóbban, ráadásul még elég erős HW-t is kér.
A többivel egyet értek. Én nem csípem a TW-t bár az újat (3.0 ez állítólag gyors) androidon még nem próbáltam, de a régebbi rendszereket igen és nagyon nem tetszett, az LG rendszereitől (s-class meg a-class) a hideg ráz.

42

(#4) oO7 válasza Straw (#3) üzenetére


oO7
őstag

TouchWiz -et fejleszteni többe kerül mint a WP7 licence

(#5) Straw válasza oO7 (#4) üzenetére


Straw
senior tag

Ez világos, én azt nem értettem hogyan lehet olcsóbb a WP7 mint az "ingyenes" android?

42

(#6) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Azt el magyarázhatná valaki, hogy a WinMo telefonok miért nem voltak 100 000Ft alatt? Gondolom azokat a liszenszeket használja fel a Microsoft mint a WinMo-nál, ezért olcsobb nem lesz a WP7.

(#7) oO7 válasza Straw (#5) üzenetére


oO7
őstag

nem... a WP7 nyilván nem olcsóbb mint az android... a WP7 olcsóbb mint az android ÉS a hozzá tartozó TouchWiz fejlesztési költségei együttvéve (és mivel az android ingyenes, így az egyenletből azt ki is szedhetjük és így eljutunk az előző hozzászólásomban írt egyenlethez... vagy inkább egyenlőtlenséghez)

ez mondjuk nyilván az android 3.0 -val eltűnik

[ Szerkesztve ]

(#8) Straw válasza oO7 (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Így világos, de kinek kell TW? Sima android feülettel miért nem jó? Lassan már az a ritkaság mert minden gyártó szarrá csicsázza az alap felületet.

42

(#9) Alwares válasza Straw (#8) üzenetére


Alwares
aktív tag

Talán mert az alap Android felület kinézetre gáz egy kicsit.
Nem mintha a TW akkora durranás lenne. Bár az Android 2.2 már fejlődött valamit ilyen téren is.

[ Szerkesztve ]

(#10) erdoke válasza Straw (#3) üzenetére


erdoke
titán

Viszont a licenc fejében sok olyan költséget részben vagy egészen átvállal a MS, amit a Google nem.
A MS-nál azzal számolnak, hogy az egy készülékre rakódó járulékos költség alacsonyabb WP7 esetén.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#11) Straw válasza erdoke (#10) üzenetére


Straw
senior tag

Mindig tanul valamit az ember :)

42

(#12) gombsadi válasza erdoke (#10) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Ez így volt a WinMo-nál is?

(#13) plus44


plus44
veterán

Ezt láttam már régebben, jónak tűnik, bár a mostani LG-k nem jönnek be. :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) erdoke válasza gombsadi (#12) üzenetére


erdoke
titán

Részben igen, de inkább nem. WinMo-ra a leginkább komplikákt UI-k kellettek, és a vas is ezerféle volt, amihez a gyártó intézte a drivereket.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.