Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

"hanem megjelenésére is komoly hangsúlyt fektet, melyet nem ártana a japán-svéd gyártónak is megtanulnia."

Ez most komoly? Szerintem designban messze magasan a SE a legjobb...

Egyébként szép teló.

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) fateless


fateless
veterán

A tudása - a sorozatszámhoz mértan - nagyon jó.

Kíváncsi vagyok az árra is

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Erzsi78 válasza orbano (#1) üzenetére


Erzsi78
tag

Az "mp3" gomb kiváló helyre került (egy kis gagyi hatás az alsó kategória tiszteletére). Ezek után nem kérdés mennyibe kerül ez a készülék.

szóismétlés :B

[ Szerkesztve ]

(#4) AMD Power válasza orbano (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg nem rossz.

De picit vicces volt az a mondat a cikkben. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) joey04


joey04
titán

Nem lenne rossz de az egészet tönkrevágja az a rusnya mp3 gomb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) (An)Dante válasza orbano (#1) üzenetére


(An)Dante
őstag

Sajnos nem egészen ez a helyzet. Piaci elemzések szerint a Sony Ericsson tévesztése amiatt van, mert készülékei nem elég vonzóak.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#7) mrlujoak válasza (An)Dante (#6) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha már ennyire elment a cikk eleje a SE kritizálása felé, akkor nyugodtan írhatom, nem kell OFF-ba tennem mondandóm. :)
A SE telefonok azért szépek, mert SE-os formaviláguk van.
A Samsungok és LG-k - ja még a Moto-k - azért sikeresek például az amerikai piacon, mert az iPhone segítségével megláthattuk mi is kell nekik, mi a nekik tetsző külcsín.

A SE dizájn olyan Volvo-s, úgyis mondhatnám svédes, akinek ez nem tetszik, az természetesen nem veszi meg a telefont. Az LG az ázsiai és az amerikai piacon tett pozitív hatás miatt végzett ott, ahol van.

Ezt a külső változást az ázsiai piacon megjelenő és már kapató SE-ok mutatják, hisz ott már kissé más a formája a kapható SE-oknak.

Azért erről a telefonról is írjunk valamit. Aranyos, szép, LG-s külső egy mp3 szemölccsel, ami szerintem ronda. Az a pici méretű és felbontású kijelző sem vágyaink álma, de talán megbocsájtható, ha megfelelő árat kérnek érte.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#8) orbano válasza (An)Dante (#6) üzenetére


orbano
félisten

Nem tudom milyen piacon készült ez az elemzés, de hogy messze inne, az tuti :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) orbano válasza mrlujoak (#7) üzenetére


orbano
félisten

Szerintem nagyon sok designt átvettek a SONY-tól, amik egyáltalán nem svédesek. De nem akarom itt nagyon védeni a SE-t, nehoyg azt hogyje valaki, csak nekem az egyetlen ok, amiért az SE szimpi az a design :) Ugyanaz a design, amiért a Sony cuccokat is szeretem.

Egyébként a másik gyártó, amelyik meg tud győzni, az pont az LG.

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) Yooha


Yooha
aktív tag

"Olcsó és szép"
"..telefon ára egyelőre nem ismert." :)
A gombok nekem nem tetszenek. És szerintem a SE telefonjai a legszebbek!

[ Szerkesztve ]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#11) AMD Power válasza orbano (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Nézzük csak meg az új Nokia 5320 a navis gomb elosztását...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) orbano válasza AMD Power (#11) üzenetére


orbano
félisten

ez most hogy jön ide? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) orbano válasza Yooha (#10) üzenetére


orbano
félisten

neeeeem az SE-ok csúnyák, a nokia szép, ők viszik előre a mobiltelefon-designt :D az LG pedig felkapaszkodóban van, de ők még a csodás és változatos samsungot nyalogatják alulról :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) 1010


1010
őstag

gratulálok ehhez a mini kijelzőhöz
sztem úgy rossz ahogy van
nemtudom melyik orosztály célozzák meg vele

tipikus olyan készülék ami van és semmi több

(#15) orbano válasza 1010 (#14) üzenetére


orbano
félisten

tipikusan azt a réteget célozzák meg, akik nem fogékonyak a technikai újításokra, vagy pp nem engedhetik meg magukat. kell nekik egy teló dominóba' húszereré'. Ez meg jó, mert szép is és empéhárom is. Hidd el a Világ 95%-a elégedett lenne egy ilyen telefonnal.

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

olcsó és szép:D

Golden Brown - The Stranglers

(#17) James Bond™


James Bond™
tag

Nem rossz, de nem kellene erőltetni. Egy kicsit Shine -os, vagy mondhatjuk, hogy tipikus LG.

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.