Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

hát nem egy különösebben megkapó készülék... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) plus44 válasza amanoba (#1) üzenetére


plus44
veterán

És akkor még enyhén fogalmaztál.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Elég aránytalanok a formái.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#4) zombinyul válasza Ankhiszesz (#3) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem tetszik.Aranyos,alaptelefonak tökéletes készülék.Biztosan lenne á kereslet.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5) Egzee


Egzee
őstag

Szerintem még gyereknek sem jó suliba... Már 6.-kos koromban (köhhhööömm OMG 9 éve...) már a T610-es SE-mben is volt VGA kamera... Ezért kicikizik a gyereket... Szeretem és használom az LG telómat és hiszek bennük, de ez hurka!

(#6) kaller1 válasza Egzee (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Ezzel kb. azt mondtad,hogy nem kell low end kategória.Az meg hogy ezzel kiröhögik a hatodikos gyereket az iskolában,hát elég szomorú hogy itt tartunk.... :W Persze lehet adni a gyerek kezébe komoly masinákat is,csak aztán nem kell csodálkozni rajta,ha kicsavarják a kezéből... :U

.::> <::.

(#7) RaveForce válasza Egzee (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

2000ben SE T610esed volt? nemsemmi... kár h még tervező asztalon sem létezett :) arról nemis beszélve, h nem VGA kamera volt benne :C

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) Ricardo válasza kaller1 (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Ennyiért inkább egy "régebbi" de komolyabb készüléket vennék. 6300, K800.......és még lehetne sorolni. Nem azzal van a gond hogy low end. Ennek 10.000-nél nem szabadna drágábbnak lennie.

"Persze lehet adni a gyerek kezébe komoly masinákat is,csak aztán nem kell csodálkozni rajta,ha kicsavarják a kezéből.."

Sajnos ez nem függ a készülék árától. Az aki ilyet megtesz sok esetben nem mérlegeli a készülék árát (illetve lövése sincs hogy az milyen készülék az áldozatnál), csak annyi a cél hogy elvegye a mobilt.

Szerk: A többivel egyetértek. én sem adnék méregdrága készüléket a gyermekem kezébe.

[ Szerkesztve ]

(#9) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

elég gagyi formája van:S

(#10) Napfénysüti válasza Ricardo (#8) üzenetére

10k körül még sikeres is lehetne. De a jelenlegi áránál alig többért van bőven jobb ajánlat is.

Més que un club!

(#11) vehement69


vehement69
senior tag

eléggé retros a külseje, nem bejövős, drága, szóval szerintem bukta.. az LG-től meg pláne, az elmúlt időszakban magasra tették a lécet, jó lenne, ha mindig megpróbálnák átugrani, mert nem kéne elindulniuk ebbe az irányba. GYÁSZ.

I am cancer in your bones

(#12) RaveForce válasza vehement69 (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

máshova szánták inkább. ennyi.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) AMD Power


AMD Power
titán

Szimpatikus így első ránézésre. De a kijelző felbontás...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.