Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Magáról a telefonról sikerült képet készíteni vagy paraméterekről van infó?
Vagy ez inkább csak afféle beszámoló, telefonos hír külön jön?

[ Szerkesztve ]

(#2) AliceWake válasza BiP (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Speciel egy komplett tesztet is sikerült összedobni. Nemsokára élesedik.
A hivatalos termékfotók és specifikáció pedig már a premier napja óta elérhetőek ;)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#3) doooo


doooo
veterán

IP52... micsoda strapabírás.. ;]

(#4) BiP válasza AliceWake (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Szuper, várjuk a tesztet. Köszi a linket is, én valahogy erről lemaradtam. (esetleg bele lehetne tenni a linket a hírbe is - bár ha megnézem, ott van az előzmények között is, csak én vagyok vak :) ).
Igazából a bemutató kapcsán arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire volt közvetlen maga a bemutató?
Értsd: csak bemutatták, vagy fogdozhattátok, esetleg hosszabb tesztet is lehetett vele csinálni, stb.
Tekintve, hogy készült teszt, ill. más oldalon láttam, hogy kaptak telefont, gyanítom az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#5) AliceWake válasza BiP (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

"miután a kezünkbe nyomták a készüléket, hogy addig is nyomkodjuk."
"tehát még volt alkalmunk békésen meguzsonnázni, és kipróbálni a készüléket élesben"

Azzal kezdték egyébként, hogy egy halom készüléket szétosztottak, hogy akkor tessék menni fesztiválozni az új telefonnal. Minden értelemben nagyon közvetlen, jó hangulatú esemény volt, de a masszív bulihangulat mellett is kifejezetten összeszedett szervezéssel. Vagy mire lennél kíváncsi :)?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6) BiP válasza AliceWake (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, így jár, aki munka közben kapkodva, felületesen olvas...
Amúgy erre lettem volna kíváncsi, amiket már megválaszoltál. Köszi. A többi meg úgyis benne lesz a tesztben.
Valahogy elsőre nem esett le, hogy végig nálatok volt a teló, nem csak a Szomszéd néni alatt, a pavilon területén lehetett nyomkodni.
Egyébként ez így teljesen korrekt az LG részéről. Így valóban mélyvízbe dobják a telókat, és valós tapasztalatok, gyakorlati felhasználás alapján lehet véleményt formálni, tesztet írni.

(#7) : Köszi, rá is repülök.

[ Szerkesztve ]

(#7) AliceWake válasza BiP (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem para, előfordul :) Teszt is kint ;)

Non omnis moriar.

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kint voltunk, meglattam hogy a Q6-ot promotálták, egyből le is csaptam, hogy mit kell tenni, hogy megnyerjem a kicsit. Sajnos a csak egy selfieért csak napszemüveget vagy párnát lehetett kapni, ezért le is léptem. :(

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.