Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez a kijelző nem Pentile Matrixos ?

valami

(#2) a.sebi válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


a.sebi
őstag

Lehet hülye vagyok de előlről hirtelen nagyon hasonlitotta egy nexus s re...heh lehet mar kepzelgek a sok pereskedés miatt...

(#3) Psytech válasza a.sebi (#2) üzenetére


Psytech
senior tag

Amikor a videó végén megláttam kikapcsolt állapotban a tetejét, akkor nekem is rögtön ez jutott eszembe :D Szóval nem lehet képzelgés... :D
Amúgy azt néztem, hogy ezen bezzeg már 2.6.35.x kernel dolgozik (legalábbis amennyit abból látni), szegény 2x meg 3d meg még mindig csak a 2.6.32.x-et tolja... :/ sok-sok előnye van a tegrának, de akad hátránya is...

(#4) Remekelek28 válasza a.sebi (#2) üzenetére


Remekelek28
őstag

előlről,nagyon sok érintős telefonra hasonlit,de szerintem hülyeség ezen töprengni...szerintem elég korrekt kis teló.. ha 50 körül lesz...még sikeres is lehet...

(#5) Rotate válasza Psytech (#3) üzenetére


Rotate
veterán

3D-ben OMAP van...

egyébként szimpatikus készülék, kár hogy LG, majd előbb utóbb valszeg ezzel is jönnek a gondok...

[ Szerkesztve ]

(#6) Psytech válasza Rotate (#5) üzenetére


Psytech
senior tag

Jogos, hirtelen egy kalap alá vettem őket :/

(#7) Psytech válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


Psytech
senior tag

Prohardveren azt írják, hogy hagyományos RGB kiosztású..

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Előlapja kiköpött Galaxy Nexus...

A hátlap ultra fantáziátlan. Az árva kameralukat nem is említve... :(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) tjb007


tjb007
nagyúr

Olyan szokásos semmilyen LG, remélem jövőre összekapják magukat ők is és előállnak valami szuper telefonnal.

Price: sufniéknál 1 év sufnigaranciával 75.000 forint

(#10) Dunbar


Dunbar
senior tag

Ez most miért kellett LG-nek, simán kihagyhatta volna. Ott van ezen áron a Black, ami kijelzőt leszámítva ugyanilyen, de az is valószínűleg ugyanezt a szintet hozza (egyébként furcsa az AMOLED-alázó NOVA reklámok után egy ilyet kiadni, de ők tudják).

(#11) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na lassan alakul az LG-is

Iphone 7

(#12) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ezeken az elnevezèseken mindig mosolygok. "ultra". Megnèznèm ezt a kijelzőt, de tènyleg olyan semmit mondó ez a hàtlap, a vas viszont elèg volna, legalàbbis nekem.
Szolgàltatónàl lesz vajon? Hàtha kirakjàk valahova.

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#13) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, végre egy elviselhető nagyságú telefon, ami talán árban is jó lesz és harverben is megfelel szinte minden átlagfelhasználónak. A videó alapján úgy tűnik az érintőgombok nincsenek kivilágítva, ha ez így van akkor az hatalmas minusz, illetve a ledes villanó hiánya is fájó pont számomra.. ezeket leszámítva korrekt kis telefon, egyszerű, letisztult és szép :)

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#14) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ultra AMOLED

Ez új, ilyen még nem volt. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15) dokee78


dokee78
félisten

Nem is olyan csúnya,kérdés lesz-e rá ICS? :F

ÁÁÁ nincs vakuuu :(((

[ Szerkesztve ]

(#16) Remekelek28 válasza leslieke (#14) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az ultra után majd a hiper jön nem?? :)

(#17) Pantal válasza dokee78 (#15) üzenetére


Pantal
senior tag

Blackre is ki fogják adni, szerintem ez is megkapja.

(#18) #19617792 válasza Remekelek28 (#16) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, az HiperÜberMotherFuckingLevelAsianEvenChuckNorrisCantBeatItAmoled, HÜMFLAECNCBIAMOLED

[ Szerkesztve ]

(#19) leslieke válasza #19617792 (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) fahrii


fahrii
őstag

Egyik LG rondább mint a másik, kicsit összeszedhetnék már magukat...

(#21) TazLeacher válasza Remekelek28 (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem. A hiper a super után jön (hiper-super). :)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) Dunbar válasza #19617792 (#18) üzenetére


Dunbar
senior tag

:DD
A Chuck Norrisos részt azért átgondolnám :D

Szerintem jönnie kell az ICS-nek, ha már Optimus Blackre is kiadják.

(#23) #19617792 válasza Dunbar (#22) üzenetére


#19617792
törölt tag

áhh, a Samsung bemeri vállalni. ;] :DDD

(#24) ben11 válasza Rotate (#5) üzenetére


ben11
őstag

kár hogy LG

De bírom ezeket a kritikákat. Fogtam én már ki vacak Nokiát, Samsungot, SE-t. Érdekes módon a most használt LG telefonomnak ég világon semmi baja, pedig nem keveset kapott.
Minden gyártótól vehetsz vackot..

Maga a telefon tetszik, kérdés milyen áron érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#25) T.Peter válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem, sima rgb kiosztású. A szaturáltságra kíváncsi lennék, plusz arra, hogy a fehér és a zöld színt hogyan jeleníti meg, mert ez a kettő nem az erőssége a samsung féle amoled-eknek sem.

(#26) Rotate válasza ben11 (#24) üzenetére


Rotate
veterán

én megvettem a legdrágább LG-t, és olyan szinten befürödtem vele, hogy csoda, hogy egyáltalán happy end-el végződött a történet (visszakaptam a vételárat)... most ezek után mit gondoljak a középkategóriájukról?

mindenki le akart beszélni mikor megvettem, de mondom, jajj már mit mondod, ez a csúcskategóriájuk, ez majd biztos jó lesz... hát nem lett az... ezek után jogos, hogy fenntartással kezelek minden jónak _tűnő_ LG telefont... videók, képek, meg egy hét használat, és minden tök szupernek tűnik, aztán elkezdi csinálni a dolgait...

persze biztos vannak jó cuccai, de olvastam más LG-ről is fura dolgokat...

viszont a 8255-ért plusz pont jár, végre egy szinttel feljebb léptek... bár csatlakozom azokhoz is, akik szerint a Black mellé ez felesleges...

(#27) buktagt540


buktagt540
senior tag

Szép készülék de szerintem az árából már egy nexus s-t lehet kapni ami kb ugyanígy néz ki(még szebb is a hátulja).Ráadásul mivel LG a frissítést azt el lehet felejteni...

(#28) lkasza


lkasza
csendes tag

Valóban feleslegesnek tűnik a black mellett. Volt szerencsém 2x-hez 3D-hez és Black-hez is pár napig és a Black-nek volt a legszebb képe. Nem hinném, hogy ez az amoled annyival többet nyújtanak, hogy megérné új modellt kiadni szinte azonos alapokon. Amúgy szerintem teljesen jó telefon, legalábbis nekem bőven megfelelt a Black sebessége gondolom ez is ugyan azt nyújtja. Ennél többre nem sok embernek van szüksége szerintem.

(#29) RaveForce


RaveForce
veterán

azért a srácok odarakhatták volna egy super amoled /+ mellé és leirhatták volna a tapasztalatokat :P

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem a telefon gagyi hatást keltő...
A Samsung és LG féle android felület meg ocsmány.
Eddig a HTC tudott korrekt androidos felületet kialakítani a többieké elég gáz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) Rotate válasza jacis (#30) üzenetére


Rotate
veterán

alapvetően nekem sem tetszik a Samsung felület mert az iPhone-ra akar hasonlítani... LG meg a Samsungra akar hasonlítani... tök jó lenne, ha lehetne választani a gyári Google felületet :)

(#32) kennyke válasza Rotate (#31) üzenetére


kennyke
aktív tag

Nekem erröl az jut eszembe, hogy a blacket kiadjàk fehér szìnben :) Ami LG optimus black white nevet viselné,és gondolom ez a készülék is optimus black ultra lett volna :)
szoval a feher black is kap majd uj nevet...

(#33) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Szerintem a miértekre egyértelmű a válasz.
Az LG van akkora cég, hogy megérje kiadni 1 telefont csak azért, hogy megmutassa, ő is tud ám AMOLED-et gyártani. Sima erőfitogtatás.. És talán egy fordulópont az AMOLED elterjedésében.. :) Mert maga a technológia bizony sokkal jobb mint a sima Tft..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#34) jacis válasza Rotate (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is így látom. Az LG gyakorlatilag teljesen lemásolta a Smau felületet. :N
Amiben másabb, hogy az ikon készletük még a Samuénál is gagyibb hatásúra sikerült.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) Rotate válasza jacis (#34) üzenetére


Rotate
veterán

igen :D:D:D

(#36) ducsidu válasza kennyke (#32) üzenetére


ducsidu
senior tag

Csak simán LG Optimus White

(#37) Domxc


Domxc
senior tag

A formája hajaz a NS-re. Jó, hogy az LG is hasznosítja az Amoledet, a modelleken.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#38) tzsolesz válasza fahrii (#20) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mi ebben a csúnya? :F
Jah, gondolom neked is csak az a bajod hogy LG. Itt a prohardveren meg az a menő arc aki szidja. Ezt felfedeztem már itt egy-két topic-ban.

Többieknek:
Jó lenne ha érvelnétek is srácok, mert ennek itt így semmi értelme. tehát szakszavakkal, normális emberi hangnemben elmondani, hogy miért is olyan szar ez a telefon, meg hogy miért is olyan ronda, meg hogy miért is nem lehet ez a telefon olyan mint egy bármilyen más gyártótól származó telefon.
Várom a kifejtős hozzászólásokat.
De nem ám úgy, "pfújj, LG", meg hogy "beköpök már valamit ide, oszt vagány leszek". :(

A másik, én már fogtam kezembe napokban samu galaxy s-t, de nem hasonlít a kezelőfelülete az optimus 2.0-ra. Mit mondjak, az optimus 2.0 felület százszor úgy bejön, na meg ennek a kijelzője is jobban tetszik. Képeket viszont az SGS jobbakat készít, sőt még a volt Omnia 2-esem is. Ez nem vitás.

[ Szerkesztve ]

(#39) #19617792 válasza tzsolesz (#38) üzenetére


#19617792
törölt tag

maga a Sol nem egy szépségdíjas telefon, de pl. a Black kifejezetten jól néz ki, pedig szögegyszerű. az LG UI-ja az nekem se tetszik, mert olyan érzés mintha egy iOS + TouchWiz klón lenne félresikerülten... LG-vel egy bajom van: support az úgy közel ismeretlen fogalom számukra.

(#40) tzsolesz válasza #19617792 (#39) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Lehet hogy igazad van, iOS-em még nem volt. nekem Black-em van, és megvagyok vele elégedve. Ok, lehetne benne minőségibb hangszóró, és lehetne benne egy korrektebb kamera (egyébként átlagos a minőség), de nekem így is tetszik. Pontosan az egyszerűsége miatt.

(#41) #19617792 válasza tzsolesz (#40) üzenetére


#19617792
törölt tag

kamera az úgy mindben hagy némi kívánnivalót, nemcsak LG-ben :DDD

(#42) lkasza válasza tzsolesz (#38) üzenetére


lkasza
csendes tag

Én sem értem ezt az Lg fikázást! Semmivel nem rosszabbak mint a többi. És szinte az összes új mobiljukra lesz android 4.0 Blackre 2X-re 3D-re

(#43) tzsolesz válasza lkasza (#42) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez csak divat. Majd leszoknak róla.
Én az Optomus LTE topic elején tettem egy megjegyzést. Mi történt? Mindjárt nem volt olyan jó pofi benyögni a fujjogásokat, úgy hogy nem is ismerik a telefont még, és még nem is fogták a kezükben. :DDD

(#44) Rotate válasza lkasza (#42) üzenetére


Rotate
veterán

azt, hogy lesz, kezeljük némi fenntartással... GB-t is először áprilisra ígérték, és végül novemberre érkezett meg a 2x-re ráadásul nem igazán működik azóta a GPS, a 3D meg még később kapta meg...

az a baj, hogy az LG-nek nagyon fos a supportja, ígérgetnek, és ha be is tartják, akkor kb fél éves csúszással, és aztán az is még szarabb mint ami addig volt... hidd el nem divatból mondja le az emberek nagyja, csak éppen szopott az LG-vel eleget...

tiéd működik, működött, örülj neki, kézbe véve kipróbálva nagyon jók a telefonjaik, csak éppen hosszú távon nem biztos, hogy jó ötlet, mert nem biztos, hogy lesz támogatás, nem biztos, hogy minden működni fog, és marha nagy mázli kell, hogy hibátlan telefont fogj ki...

viszont, mentségükre szóljön, hogy általában nem olyan drágák, lásd, 2x-et veszel már szinta "aprópénzért", ami mondjuk azért lehet, hogy összefügg a minőségével is... :U

(#45) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ez lényegében egy Galaxy S csak rondább :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46) dokee78 válasza Oppenheimer (#45) üzenetére


dokee78
félisten

Inkább Nexus S-re hasonlít aka Nexus Mini. :P

[ Szerkesztve ]

(#47) buktagt540


buktagt540
senior tag

Szerintem jó az LG csak a support szar.Nekem a black,a 3D és a 2x is tetszik,csak a frissítésekkel vannak állandó gondok.

(#48) Dunbar válasza Oppenheimer (#45) üzenetére


Dunbar
senior tag

Jobb kijelző, de kicsit talán gyengébb proci, GPU, kamerája is rosszabb lehet, meg audio-ban is GS a nyerő, de ennek remélhetőleg lejjebb fog menni az ára (~60-65k-ra.). GS-re jön ICS?

(#49) Rotate válasza Dunbar (#48) üzenetére


Rotate
veterán

GS-re nem fog jönni, sem Tab-re...

(#50) Oppenheimer válasza Dunbar (#48) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ebből csak a kijelző az ami észrevehető különbség... és ICS szerintem erre sem lesz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.