Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) opr válasza jooker82 (#48) üzenetére


opr
veterán

Hmmmm... Jól hangzik, ezekszerint, ha ezzel tudják kompenzálni a proci többletfogyasztását, vagy esetleg még meg is spékelik valami gyári órajelállítóval, akkor ezzel a résszel se lesz baj. Dehát a pduing próbája a sz@rás, akarom mondani az evés :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#52) #16820480 válasza jooker82 (#50) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezüstben valóban semmi baj vele, de színesben nekem így jobban tetszik:

(#53) Peterson_


Peterson_
addikt

Az utolsó LG telefonom az [L 600V] volt, előtte meg egy [b1200 még anno.

Ez az LG, és az akkori, mintha nem egy és ugyanaz lenne. :DDD
Sorra dob ki olyan mobilokat, amikről az az első,hogy tetszik, aztán mondjuk egy teszt után még az is kiderül,hogy jó is.
Valóban kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, ha megjelenik, és persze,hogy mennyiért. :K

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#54) Danny750


Danny750
őstag

Szerintem a fényesség betudható a fényérzékelőnek!! Miért nem nappali képen mutatják?? :F
Amúgy elég fura ,mert a rendszer ugyanolyannak tűnik mint a galaxy s-é!!(állapotjelző sáv ugyanaz :DDD )
Ez sztem nem eredeti kép................................ :((

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#55) Ati3120 válasza opr (#42) üzenetére


Ati3120
tag

Igen többek közt kevésbé tudom komolyan venni ,mert ez a gagyi logó ott díszeleg sütőn ,mosógépen ,mikrón meg mindenen ,ezért szerintem lehetne egy külön logója a mobil részlegnek amiről nem ezek a háztartási cuccok jutnak eszembe .Ezért sem választottam gt540 -et de majdnem :)) végül x8 lett.

(#56) Ricardo válasza Ati3120 (#55) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez egy kicsit belemagyarázós nekem. :U
Itthon a tv, mikró a hűtő is Samsung. ugyanolyan a felirat (betűtipus), mint a mobilokon, valahogy mégsem ugrik be egy telefonról a mikró vagy a hűtő.

[ Szerkesztve ]

(#57) LA_COSTE válasza AkosL (#2) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Van 2,5 mm-es is, nem értelek...
Danny750: Tudod mi a baj...az, hogy nem látjuk, hogy milyen fényerősségre vannak állítva az egyes telefonok.
A TFT kijelzőnek meg lol.

[ Szerkesztve ]

(#58) Integra válasza jooker82 (#43) üzenetére


Integra
titán

pedig nagyon ráférne egy új arculat. főleg mert ez még bőven a goldstar feelinget is tükrözi..
egyszerűen gagyi ma már.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59) Ati3120 válasza Ricardo (#56) üzenetére


Ati3120
tag

Nekem se ugrik be hogy egy sütőt fogok ép a kezembe ,de otthon konkrétan a 3. Lg mikró ment széjjel fél év alatt .Nekem ez az asszociációm Kerek fej LG felirat --- Garanciába járás .
Nem tudom láttad-e pár híres cég régi logóját, szerintem ha azokat se újították volna meg szinte eladhatatlan lenne a termék pl. eredeti legelső apple logo amiben Newton fejére esik az alma, vagy még a halas nokia logo .Na abba hagyom a topik széjjel offolását .Peace
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#60) Ricardo válasza Ati3120 (#59) üzenetére


Ricardo
félisten

Valahol jogos. A frissítés rájuk férne, de első körben a készülékeiket szedjék ráncba. lehet hogy ezzel egyidőben lenne a legszerencsésebb :U

(#61) Pete55555


Pete55555
addikt

Sztem sgs kijelzője tuti nincs fullon enyém ennel fenyesebb, amugy meg vekonyabb telo nem kell igyis naponta kell tolteni ha meg kisebb lenne az aksi mennyit birna?fel napot? Amugy
sgs melle mikor oda van teve az sgs aljat hasonlotja hozza amit mindenki tudja, hogy kicsit kidudorodik. Szvsz ez kb egy galaxy s szintű telo nem több.

...Szeretem leracsniztatni...

(#62) jooker82 válasza Ati3120 (#59) üzenetére


jooker82
nagyúr

És mindig a garanciába újonnan kapott mikró ment tönkre???
Az lg még igazából az utóbbi pár évben nőtt fel igazából,talán még sokan most sem ismerik...ezért nem lenne célszerű nekik még most egy új arculatot létrehozni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#63) Oppenheimer válasza jooker82 (#62) üzenetére


Oppenheimer
veterán

lol

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#64) jooker82 válasza Oppenheimer (#63) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt nem a fiatalabbakra értettem,hanem pl az idősebb korosztályra,akik esetenként úgy mondják, ahogy le van irva:D
Most akkor melyik lehet a jobb az LCD IPS panel v a super amoled??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#65) plus44


plus44
veterán

A vékonysága mindenképp pozitív.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#66) skajwa


skajwa
senior tag

Az LG-nél kezdenek komolyan gondolni valamit....:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#67) úúútálatos válasza Athos07 (#7) üzenetére


úúútálatos
tag

Köszi a linket!
Ha evvel a specifikációval a közeljövőben meg lehet venni, akkor ez nekem nagyon közel van a tökéleteshez! :) :R

(#68) jooker82 válasza úúútálatos (#67) üzenetére


jooker82
nagyúr

Specifikációt még nem is tudunk erről a ketyeréről,de szerintem hamarosan biztos lehet kapni,viszont az optimus 2x-et megnézheted,annál már nyiltak az adatok 2 magos proci stb és január közepe végefele már lehet kapni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#69) Ati3120 válasza jooker82 (#62) üzenetére


Ati3120
tag

Igen!Az egyik időzítője ment el egy éven belül cserélték az elektro w.-ben kaptunk egy másik LG-t az meg pattogó hang kíséretében olvadt szagot ereget cirka 2hónap után .A nagymamám mikrója is Lg és neki is az időzítős para jött elő.Ezzel nem azt akarom mondani hogy szar ez a márka hanem azt hogy bizony kifogtunk egy hibás szériát .

(#70) úúútálatos válasza jooker82 (#68) üzenetére


úúútálatos
tag

Én erre [link]
gondoltam!

(#71) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Na azért álljon meg a menet, hékás. :)

Az utolsó képen látszik, hogy a Galaxy S-nél (ami 9.9 mm-es) is csak alig vékonyabb. Vékonyabbnak tűnik a szifon4-esnél (ami 9.3 mm), mert a „klasszikus trükköt” alkalmazza, tehát nem tégla alakú, hanem domború hátlapú. :) Le merem fogadni, hogy szigorúan véve nem vékonyabb egy tizedmilliméterrel sem a szifonnál. De ettől még persze szupervékony, de az hogy jóval vékonyabb (vagy egyáltalán: vékonyabb) lenne, túlzás. .-)

(#72) Carlas válasza biker (#39) üzenetére


Carlas
senior tag

így van

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.