Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Külsőre bejövős, de a kijelzőn a fehér az inkább sárga. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) AkosL


AkosL
aktív tag

elértünk oda, hogy a vékonyságnak a 3.5mm-es jack szab határt. :)

(#3) Arthuro_Adam válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nekem is ez tűnt fel.

(#4) VD válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


VD
őstag

Szar a monitorod! :P

Érdeklődve várom a készüléket!
Az LG nagyon belehúzott android fronton! :K

(#5) RaveForce


RaveForce
veterán

amilyen szépet buktak az okostelokhoz valo kései becsatlakozás miatt, olyan szépen alakítanak most, bravo, várjuk :C

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) amanoba


amanoba
őstag

pofás a cucc, de az ár-érkezés duó érdekessé teszi..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Athos07


Athos07
senior tag

Srácok, ez tegnapi hír:

LG Optimus 2X
Specifikációk

Nem tudom, hogy ez a "B" mint név honnan jött, de szerintem a kettő egy és ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#8) sto1911


sto1911
veterán

Van a PH-nak kulon androidos resze, es nem is szoltatok? (lsd. a kepeken a phandroid feliratot :) )

(#9) talpalavalo válasza RaveForce (#5) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Majd kdierül, attól mert későn indult, mondjuk úgy több tapasztalatot tudott szerezn iaz egyes telefonok gyermekbetegségeiből, amit ők már élből orvosolni tudnak.
Ez a teló eddig amit láttunk/látunk tudunk belőle annyi tetszi kaztán hogy majd mi lesz belőle az kiderül!
Várjuk!

(#10) Scenic


Scenic
tag

Nekem SGS-em van és közel nem olyan a színe a kijelzőnek, mint a képen láthatónak. Persze nekem nem energiatakarékos módban, automata fényerővel megy, hanem egy általam beállított fix értéken, de még így is olyan 65%-on. Lehet, nem lehúzott fényerővel kellett volna fotózni? :P

Amúgy tetszetős, nagyon bejönnek mostanság a nagy kijelzők, mondjuk olyan 4.3" méretig.

XPERIA Z2

(#11) eeXaa


eeXaa
addikt

...hmm ...nyami,nyami..

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Sosem gondoltam hogy egyszer azt mondom majd egy telefonra, hogy túl vékony. :) De tetszik azért.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) snorbi válasza Jadro (#12) üzenetére


snorbi
csendes tag

ARM Cortex A9 1GHz dual-core processor... Ez valós lehet?

Nokia 3210->3310->6210 ->Motorola V360 ->Nokia 6120c ->Samsung S5230 -> Samsung Spica (I5700)

(#14) Pompi válasza Athos07 (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Arról amit te tegnapinak írsz, már mi is írtunk korábban: [link] és [link]

De ez egy másik modell, a képekből egyértemüen kiderül.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

komolyan van akit érdekel az a kb. 1mm, meg a csutkára felhúzott kijelző világítás? megy a vakítás megint ezerrel :D

(#16) sti


sti
tag

Ezért vagyok én úgy, hogy maximum 40.000 Ft-os készüléket veszek csak meg. Úgy pörög a mobilüzlet világszinten, hogy egy idei 100-140.000 Ft-os csúcsgép jövőre, már középkategóriásnak is gyenge lesz.
A készülék marha jól néz ki! Bár eddig nekem minden Androidos LG tetszett.

(#17) DemonDani válasza Athos07 (#7) üzenetére


DemonDani
addikt

EPIC FAIL...
benézted ez más telefon :DDD látszik h rendszer olvasó vagy... ott van a tegnapi hírek között ;]

(#13) snorbi

Teljesen reális ugyanis tegnap mutatta be az LG a világ első ilyen telefonját ;)

továbbá:
Igen a kijelző színhőmérséklete kicsi túl melegnek érezni, érdekes az AMOLED-re pont az ellenkezője szokott igaz lenni :K

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) nord_ válasza Scenic (#10) üzenetére


nord_
veterán

Na ez az!
Közel se mindegy, milyen fényerő beállításokat használtak a három készüléken...

Jah, a legfontosabb: olvasgasson csutkára feltekert fényerős mobilon az, akinek két anyja van, meg az, aki szeretné, hogy kifolyjon a szeme. :U

(#19) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Csodás dolgo ez a vékonyság csak hogy mégkönnyebben kiessen az ember kezéből a telefon :U Nekem már a wave is mindig ki akar esni..

(#20) #16820480 válasza nord_ (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

a helyzet az, hogy sötét szobában fotózva jobban látszanak a különbségek, de nyilván nem sötétben fogja használni az ember a teljes fényerőt, hanem mondjuk verőfényes napsütésben.
illetve a másik, hogy nem biztos egyáltalán, hogy nem volt feltekerve az sgs, viszont a fényképezésnél ugye a gép ugye az adott képterületre mér fényt, és állít fehéregyensúlyt, szóval itt inkább azt látni, hogy a két kijelző egymáshoz képest viszonyítva milyen. nyilván egy valamilyen monitoron tök másképpen fog megjelenni (arról nem is beszélve, hogy lehet a wb is rosszul beállítva, stb).

_szantos_: pont az oldalsó telókban levő IPS és SAMOLED kijelzőknél nem számít még az ekkora betekintési szög, de amúgy a többiben egyet kell értsek.

[ Szerkesztve ]

(#21) _szantos_ válasza Scenic (#10) üzenetére


_szantos_
csendes tag

A fehérről...
- nem fehér fény világtítja meg a környezetet
- a fényképező belőtt vmi fehéregyensúlyt
- legtöbbünk monitora nem kalibrált
- a két oldalsó teló kijelzője szögben van fotózva
- stb.

kár belebocsátkozni sztem...

(#22) DemonDani válasza Scenic (#10) üzenetére


DemonDani
addikt

véletlenül sem gond ha valakinek nincs nagy lapátkezes, és a 4" már kicsit kényelmetlennek tűnik :( reménykedtem mikor az LU3000et bemutatta az LG hogy az O2Xnek is ekkora lesz, de nem :(((

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23) sto1911 válasza sti (#16) üzenetére


sto1911
veterán

Reszben egyetertek, de ha most megveszed a 100k-s csucsgepet, jovore kotelezonek erzed lecserelni, mert kijott egy jobb? Attol meg a napiszar nem lesz szebb meg gyorsabb ;]

(#24) raulicio válasza sti (#16) üzenetére


raulicio
senior tag

Manapság már nem is 3-4 évre veszik a telefonokat az emberek.
Mint egy pár éve a sz.gépes hardware piac. Megvetted a csúcs konfigot aranyáron, és két nap múlva már volt jobb u.olyan áron.
Viszont az is tény, hogy a mai csúcstelefonokat te sosem fogod 40k-ért megvenni, mert a bekerülési költsége annyi majdnem.

[ Szerkesztve ]

(#25) raulicio válasza Lotusomega (#19) üzenetére


raulicio
senior tag

Bocsi előre is, de az ügyetlenségre nincs gyógyszer...

(#26) Athos07 válasza DemonDani (#17) üzenetére


Athos07
senior tag

LOL! Nézd meg az két telefon oldalvonalét és a görbített szélű kijelzőt:


Vagy ha azért egyértelmű, hogy a kettő nem ugyanaz, mert nem ugyanabból a szögből vannak fotózva, akkor az ellen tényleg nem tudnék érvelni :P [<< na EZ epic fail :DDD ]

[szerk.: ha arra gondolsz, hogy a kóreai verzión 3 gomb van, a másikon, ami valszeg a nemzetközi verzió lesz, pedig 4, akkor jogos is lehet az észrevételed - erről még tényleg nem láttam pontos infót. Viszont a vas ugyanaz lesz.]

@ Pompi: én a hivatalos bejelentésre és a névre (Optimus 2X) értettem, hogy tegnap óta hivatalos. Ezt ti ma jelentettétek. De nem veszekedni akarok, csak az igazamat védeni.

Najónapot :))

[ Szerkesztve ]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#27) Lotusomega válasza raulicio (#25) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem ügyetlenség, nagy a kezem :U

(#28) Pompi válasza Athos07 (#26) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez a hír nem az Optimus 2X-ről szól, bármennyire is szeretnél savazni minket.

A linkelt képeiden levő két LG telefon nem ugyanaz, ha nem látod a különbséget, akkor gondok vannak. Nézd meg az általad is linkelt képet nagyobban: [link] Tisztán látszik, hogy az oldalán levő gombok az oldalon végigfutó sávban vannak a 2X-en. A "B"-n pedig nem ilyen a kialakítás, ott az oldalsó gombok az oldalsáv szélén végződnek. Arról nem is beszélve, hogy a 2X hátulján kitüremkedik kicsit a kamera, ennek az eddigi képek alapján a "B"-n nincs jele.

Egyébként az eredeti hír: [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#29) Athos07 válasza Pompi (#28) üzenetére


Athos07
senior tag

Egyáltalán nem savazás volt, de szerintem akkor is erősen valószínű, hogy ugyanannak a telónak két változatáról van szó. Ld: Samsung I9000, M110S, I897, Fascinate, Vibrant, I500, I919, I9010, Nexus S... Okosabb lenne fél év múlva visszatérni erre :DDD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#30) nord_ válasza #16820480 (#20) üzenetére


nord_
veterán

A fénymérésnek és a fehéregyensúlynak semmi köze nincs egymáshoz. ;) Mindegy, hogy a fénymérés teljes területre vonatkozik, esetleg spot vagy középre súlyozott, a színhőmérsékletet, így a három telefon kijelzőjének színárnyalatát nem befolyásolja.

Betekintési szög: egyetértek! Ilyen minimális mértékű szög még semmilyen változást nem jelent a két szélső telefon esetében.

(#31) Pompi válasza Athos07 (#29) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Térjünk. Viszont ha egy 2X variáns lesz más néven, akkor sem neked lesz igazad, remélem lassan kezded belátni. Csak, hogy reagáljak arra a hozzászólásodra, miszerint te csak az igazadat bizonygatod.

Feel Good Inc.

(#32) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Fényesebbnek éppen fényesebb...De sárgább meg fakóbb is. Szóval pont le..arom a fényerőt, saját telómat is manuálisan 20%-ra állítva használom.....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Femet miert nem birnak pakolni ezekbe a modellekbe? Ciki hogy csucskeszulekeket dobnak ki 100% muanyagbol.

(#34) sti válasza raulicio (#24) üzenetére


sti
tag

Nem is csúcsra gondoltam én. Az utolsó csúcs telefonom a 3G volt. Illetve még mindig az, de már van mellette egy San Francisco is. És jobb a SF. Sokkal. A kettő között van 2,5-3 év? Na erre gondoltam, hogy ez a 2-3 év fog szerintem nagyon gyorsan 1 év alá csökkenni. Aminek nem örülnék, ha mindig csúcs telót akarnék(esélyem nincs rá) de így, hogy alsó-középkategóriában utazok így ez egy nagyon dicséretes dolog.

(#35) Scenic válasza DemonDani (#22) üzenetére


Scenic
tag

Az igazság az, hogy a páromnak is ilyen telót vettünk és félt a nagy szkríntől, de imádja pedig tudni kell, hogy ha nem is manó kezei, de kis mancsa van, viszont nem okoz gondot neki a gépelés.
Amúgy fekvő qwerty-nél nekem is nagy, sokat kell mozognia az ujjaimnak, álló kijelzőnél 2 kézzel viszont tökéletes gépelni rajta, persze ezt embere válogatja.

XPERIA Z2

(#36) biker


biker
nagyúr

vékonyabb? max a kerekítés miatt tűnik nekem annak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) Carlas


Carlas
senior tag

Ezt a kamu képet az iphone és a galaxy kijelzője is sokkal fényesebb (az egyiket láttam a másik meg van), és a színek se ilyenek valami lehúzott fényerővel csinálták. Nem értem minek hülyíteni az embereket. :W :W

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#38) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ha már ennyire vékony akkor legalább flexibilis? Ezzel a formával biztos hogy nem az én igényeimet célozták meg

Cseberből vederbe

(#39) biker válasza Carlas (#37) üzenetére


biker
nagyúr

iphone4 kijelzője nálam 60%-on van, a képen kb 40-45% lehet, 100%-on kiégeti a szemed 1 méternél közelebbről :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#40) Integra


Integra
titán

eldzsiék kezdenek nagyon nem viccelni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) Ati3120


Ati3120
tag

Az összes smart Lg bejön ,egyetlen problémám van vele az meg a debil tizenakárhány éve nem re-brandelt logója amitől szinte hányok :(((

[ Szerkesztve ]

(#42) opr


opr
veterán

/szemétkedés ON

Karcsúbb mint az iPhone 4, fényesebb mint a Galaxy S, hamarabb merül mint a Value elem :DDD

/szemétkedés OFF

szerk: Ati3120, komolyan mondod, hogy neked ez fontos egy okostelefonnál? :Y

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43) jooker82 válasza opr (#42) üzenetére


jooker82
nagyúr

Amikor már minden tökéletesnek látszódik egy telefonba,van aki még ekkor sem elégedett...
Amúgy szerintem nem is rossz az lg lógója...a jót minek elrontani...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) keIdor


keIdor
titán

Szerintem ugyanaz a teló lesz a 2X és a B, csak más külsővel. Előbbi szerintem egy Koreai/Ázsiai verzió lesz, míg utóbbi EU, USA, de ez csak tipp.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) jooker82 válasza keIdor (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

a 2x-nek már van egy koreai változata..amelyet itt látsz...és azon van hdm is a B-n meg szerintem nincs...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) opr válasza jooker82 (#43) üzenetére


opr
veterán

Sosem mondtam, hogy bajom van az lg logójával :B
A szemétkedés meg jogos volt, ez el kell ismerni. A mostani okostelefonok se húzzák egy napnál tovább, akkor ez meddig fogja? Egy nagy akkuval világverő lenne, de ebben ugye a mérete korlátozza :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47) ForRedGlory válasza AkosL (#2) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez mekkora, de milyen igaz :R :R :R

(#48) jooker82 válasza opr (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

:N Én az egészet a lógó ügyre irtam,hogy te is kérdőre vontad az előtted irót...tehát én is rá értettem... :K
Az az aksiban igazad van,de amintitt látszik az lg tesz is érte,h egy kijelzőből többet hozzon ki...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#49) #16820480 válasza jooker82 (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk szerintem sem túl jó a logójuk, de nem a formája miatt, hanem a színe nem jön be. ez az egész fakó rózsaínes dolog nekem valahogy olyan élettelen, jellegtelen. mondjuk mélyebb piros jobb lenne mindjárt.

(#50) jooker82 válasza #16820480 (#49) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem ezzel nincs baj...a telókon meg úgyis ezüstbe jelenik meg...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.