Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia jó részletes beszámoló :R
annyi észrevételem lenne, hogy ez a rész nem teljesen volt tiszta:
"Beugróként jött az LG, ugyanis az 32LH4010 nagyon bejött a családnak. A feature lista a weboldalon teljesítette mindazt amit akartam, és egy relatív jó ár kapcsolódott hozzá (~960€ szállítással)."
úgy jön le mintha végül ezt vetted volna, néztem is, mintha egy 50" -os lett volna a címben,
aztán később kiderül, hogy az 50 colosról van szó :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2) frescho


frescho
addikt

Par plussz keppel tokeletes is lehetett volna a cikk, de igy is az atlag felett van. Peldaul a menurendszert, taviranyitot konnyebb lenne elkepzelni.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#4) adamka16


adamka16
őstag

Sajna nem vagyok annyira otthon a lapostévék világában, de sztem az LG csinálja a legjobb LCD- kijelzőt. hatalmas betekintési szög... és ez telefonoknál is így van. Az ipad-en is LG kijelzője található meg, ez ezeknél az LCD-knél is így van csak csak a kisebb méretű kijelzők ennyire jók?

(#5) Zzenit válasza kisza25 (#1) üzenetére


Zzenit
tag

Köszi a hozzászólást, javítottam is, így már remélem érthetőbb.

@fresco: igazad van én is ezen morfondíroztam, csak a képfeltöltés ugye korlátozott, így most beáldoztam a képernyőbill. formákat.

Ja és ez az első cikkem, várom a kritikákat. Lehet írok majd a Linkstation-ről is egyet.

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#6) 33as válasza Zzenit (#5) üzenetére


33as
senior tag

Jó lett a beszámolód nagyon, de azért egy kicsit finomabban megfogalmazhattad volna a Panasonic készülékekkel szembeni agályaidat! :U

Sok ember teljes megelégedéssel használja a Panasonic plazma televízióit szürküléstől mentesen már több éve. Csak bizonyos típusait érintette ez a probléma!
Nem hiába ha plazma televízióról megkérdezel 100 embert, hogy melyik márkát ajánlja akkor 90 biztos a Panát mondja!

Egyébként grat a tévédhez! :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#7) shenmuedc


shenmuedc
tag

Gratulálok a tv-hez. Nekem még sajnos nem sikerült LG-ből hibátlan készüléket venni. A monitor egy fóliázási hiba miatt foltos képű volt (nem javították, sem cserélték) a telefon pixelhibás (ugyancsak) a support meg le se tojt. ellenben a panasonic tv-m se nem szürke se nem zúg (szintén 50" plazma)

(#8) kpal


kpal
veterán

Aszt nem próbáltad hogy kéet küldesz a telórol a tv-re Bluetooth-on kersztül ? Mennyi időre tervezel ezzel a tv-vel ? Kár a you tube-os videokat nem HD-ban nyomja. Én is szemeztem ennek a nagyobbik tesójával a Debreceni Medi Markt-ban csak 500k nekem sok .Igaz most is van 50"-os LG-m eddig hibátlan csak annyibol félek cserélni nehogy a biztos után valami rosszba válaszak.

(#9) Zzenit válasza kpal (#8) üzenetére


Zzenit
tag

Szia kpal! Sajnos az nem megy (vagy csak én vagyok béna), mivel a telefon csak audió eszközként ismeri fel a tv-t. Tudom, hogy itt a 3D-s korszak hajnala, de én még megvárom az estét :D Szóval olyan 6-8 évig szeretném megtartani, addigra a HD műsorszorásnak is el kell terjednie. Meg majd jön hozzá egy AV erősítő (Onkyio TX-NR3007 a terv), meg hangfalak.

Az amit írtál majdnem duplája ennek az árnak, és nem tudom mivel szolgáltat többet. Mondjuk én alapból kisebbet akartam 42" (ezért is szemeztem a Panával), de aztán ezt dobta a gép.

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#10) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A vb idejét mintha több tv-s írás jelenne meg.:D
Mondjuk kell is, nem árt.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) BloodRay válasza Zzenit (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Először is gratulálok a tv-hez, szerintem is igen jók az LG új plazmái! :K
Bluetooth-on elvileg kell hogy tudj képet küldeni, én legalábbis már küldtem LG-re, többre is és ment minden gond nélkül. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) XuChi


XuChi
addikt

Jó cikk :R. Kérdés: Fogyasztásáról lehet tudni valamit ? Plazma tv-k álltalában sokat esznek. Engem mindig is az tartott vissza tőlük.

(#13) Zzenit válasza BloodRay (#11) üzenetére


Zzenit
tag

Nem akarja semmiképpen sem, ha fájlkezelőből küldöm azt írja nem megfelelő a képformátum (persze többfélével is kipróbáltam), amikor zenelejátszás közben küldöm, akkor meg hiba történik a küldés folyamán.

@XuChi: a hivatalos infó 190W üzem közben és <0,1W stand-by állapotban. Ezt nem tudom megerősíteni vagy megcáfolni, mert nincs teljesítmény (Amper) mérő eszközöm. Majd, lesz egyszer küldök mérési eredményeket, különböző esetekre. Amúgy elég nagy a tranziense, amikor kihúzom a tápból vagy egy percig még világít a stand-by led.

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#14) BloodRay válasza Zzenit (#13) üzenetére


BloodRay
veterán

Esetleg másik telefonnal próbáld ki, lehet az a gond forrása.
Kedden megnézem egy új LG-vel is, mert eddig csak tavalyiaknál próbáltam a képküldést.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) Zzenit válasza BloodRay (#14) üzenetére


Zzenit
tag

Nahát és tényleg működik. Az 5800-val nem akarja, de a 6151-gyel ment, akkor ezt is beleírom a cikkbe. Köszi az infót, de lassan kezdődik a meccs, szal majd csak utána. Sajnos beépített vuvuzuela szűrű nincsen benne :W

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#16) BloodRay válasza Zzenit (#15) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor megnyugodtam, hogy megy a dolog. :)
Azt a vacak dudát én is kiütném a kedves házigazdák kezéből már...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) marcee


marcee
addikt

Én is mostanában szeretnék TV-t venni és nagyon vonz ez a képátló, de pénzem nagyonmax 200k lenne rá. Az 50PK250 már kapható lenne ennyiből. Lehet arról tudni, hogy minőség tekintetében az mennyivel kevesebb? Nekem a beépített médialejátszás nem fontos, vagyis inkább nem fizetnék érte, ha egy mód van rá, amúgy is van HTPC. Csak minőség, tartósság számít, ez utóbbi miatt viszont kicsit félek a plazmától (én ugyan döntően filmeznék rajta, de tőlem függetlenül gyakran megy a tv adás nálunk napi sok órában).
Nézegettem emiatt LCD-ket is, de 42"-ért meg 150-nél nem akarnék többet adni... de ez már nem ide tartozik.

\m/

(#18) BloodRay válasza marcee (#17) üzenetére


BloodRay
veterán

50PK250-t nap mint nap nyomkodok, szerintem képminőségileg az sem lehet sokkal gyengébb mint a PK760. Igen szép képe van annak is, az ára pedig nagyon jó.
A dizájnja meg nekem speciel nagyon bejön. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) kpal


kpal
veterán

Én kinem adnék egy árva fornitot sem 3D-s tv-re kipróbáltam a boltban szörnyü fájt a fejem pedig csak 10percig néztem nekem jobban számit a tv mérete mint hogy 3D tudjon.Én is mikor vttem az LG 2éve ugy voltam vele 10évig nem cserélek de megláttam a 50PK760-t és nagyon megtetszet .Ha az ára lene 250-ig és tudnék összekaparni rá pénz akkor csere lenne a mostani és akkor tényleg 8évig nem lene csere.

(#20) kpal válasza XuChi (#12) üzenetére


kpal
veterán

Itt van a fogyi LG 60PS8000 igaz tavalyi tv de a lénnyeg látszik.

(#21) Zzenit válasza kpal (#20) üzenetére


Zzenit
tag

Ehhez azért annyit hozzátennék, hogy ez egy 60"-osra vonatkozik. Tehát egy 50"-osé 25/36- része ennek vagyis olyan 70%-a. (Feltételezve, hogy képarány állandó, és a teljesítményfelvétel a felülettel egyenes arányos.)

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#22) XuChi


XuChi
addikt

Látom még max energy saving módban is 200w :). Nekem az Lg 32lh7000 max ES-el 70w :D. Igaz hogy akkor fényes nappal alig lehet látni valamit, de azért jó hogy tud olyat is. Amúgy 100w-ot eszik.

Anno simán etttek 500w-ot a plazmák ugyhogy haladnak szépen.

[ Szerkesztve ]

(#23) BloodRay válasza XuChi (#22) üzenetére


BloodRay
veterán

32LH7000 is tud többet is enni mint 100W, plusz nem kicsit kisebb azért mint egy 50"-os készülék. Egyébként nem rossz tv az sem. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24) Zzenit válasza XuChi (#22) üzenetére


Zzenit
tag

Erre megint azt tudom mondani mint az előbb, ha tiedet átszámítjuk 60"-ra akkor ugyanúgy 246W jön ki ((60"/32")^2*70W~=246W). Arányaiban még rosszabb is a tied, ha neked nem kell nagyobb tv (amit tökéletesen megértek), akkor teljesen jó mostani készüléked, hiszen abszolútértékben sokkal jobb, a villanyóra, pedig nem a relatív értékeket méri :))

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#25) kpal válasza Zzenit (#21) üzenetére


kpal
veterán

Igaz hogy 60"-os de energitakarékosan is látszik hogy a képtartalomtol is függ a fogyi és ebben jobb a plazma mert az LCD-nek állandó a fogysztása. Igaz ha nincs normálisan bekalibrálva a tv akkor jóval többet fogyaszthat.

(#26) kpal válasza XuChi (#22) üzenetére


kpal
veterán

Még ha 250-300w-ot is eszik energiatakarékos mód nélkül még akkor iy jó mert szebb a képe mint az lcd-nek eszt sötét szobára értem a legjobban és azért a 60" picit nagyobb mint a te 32-d. :)

(#27) XuChi


XuChi
addikt

Teljesen egyet értek veletek. De én csak asszonykámnak vettem a tv-t a hálóba. Oda meg tök elég egy 32" a story tv és viasat 3 megnézésére. Én nem vagyok egy tv-zős. Tehát nekem nem is kellene tv. Főleg nem 60" :D. De ki-ki mást szeret, ugyhogy megértem azt is aki megveszi a 60"-t :R:R

(#28) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a cikk :)

"There is nothing permanent except change"

(#29) SWiNEBoY

Jókis TV...
Én abszolút LG párti vagyok :)

(#30) Zzenit


Zzenit
tag

Itt egy német nyelvű előzetes a nagytesóról:

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#31) Filek


Filek
csendes tag

A legújabb firmware frissítéssel bővült a Netcast funkció kínálata:
- vTuner (netrádiók tömkelege)
- accedo (egyszerű kis játékok)
- facebook
- twitter
- MLB.TV (amcsi baseball)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.