Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

és vajon lehet már bookmarkokat kirakni bal oldalra?

(#2) BotaN


BotaN
senior tag

Csak én emlékszek rosszul vagy ez az előtöltős téma már rég benne van a Chrome-ban, csak ilyen kísérleti jelleggel, és külön be kellett kapcsolni. Nem?

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#3) Narxis válasza BotaN (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Asszem igen.

Thanos was right.

(#4) #41133696 válasza BotaN (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, csak ki került abból a státuszból.

(#5) bugizozi


bugizozi
őstag

Végre eltűnt a 6 legtöbbet látogatott oldal... \o/

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#6) #95590400 válasza Narxis (#3) üzenetére


#95590400
törölt tag

de az legalább bissztoss. :DDD
üdvözlendő dolog, ha igen. lehet újraelőveszem és megnézem, h van-e fetch, meg mouse gestures tanítható, asszem a többi ilyesmi, ami kellene nekem volt már legutoljára alá. csak oldalsáv nem, mappákkal, választóvonalakkal. nekem tetsző rss olvasóval. az meg kizáró ok.
vagy megvárom a firefox 18-at a mozilla kinekapöschte izé, verziószáma nagyobb versenyén.

[ Szerkesztve ]

(#7) julius666


julius666
addikt

Normális hardveres gyorsítást csinálhatnának már meg a lassacskán tényleg nevetséges memóriaéhségén faraghatnának, mert azt kell hogy mondjam, szépen lehagyta a konkurencia. Nagyon klassz hogy tényleg villanásra jön be az előretöltött youtube ha utána darabos a görgetés meg a navigálás az oldalon belül. Illetve hogy ha az előcachelt oldalakkal együtt ~40 tabnál már lassan a 4 gigát nyaldosom... (bekapcsolt hardveres gyorsítás mellett ebben még csak nagyotmondás sincs)

(#8) BotaN válasza julius666 (#7) üzenetére


BotaN
senior tag

Jó az hardveres marhaság nékül, kell a francnak hogy pörögjön a VGA ventije össze-vissza, egy értelmes 2 magos procival sehogy nem akad, legalább is nekem egy i3-as notin ez a helyzet.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#9) Narxis válasza julius666 (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Milyen gépen tolod és mennyi kiegészítővel? Mert nekem semmi negatív tapasztalatom nincs se egy régi 2GB memóriával rendelkező gépnél se egy újabbnál. Hibátlanul működik, villámgyorsan minden.

Thanos was right.

(#10) bugizozi válasza bugizozi (#5) üzenetére


bugizozi
őstag

szerk:

de csak amikor megnyitom a chromet...ha új tabot nyitok akkor újra előjön :W

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#11) julius666 válasza Narxis (#9) üzenetére


julius666
addikt

Egy Core2-es asztali gépen HD4830-al illetve egy Brazosos netbookon (E-350). Mindkettőn ugyanúgy darabos a görgetés. Nem konkrétan akadozik, hanem olyan nehézkes, szinte hallom ahogy kattog a layout motor alatta, helyenként látom is ahogy egy-egy tile-t kicsit később renderel. Össze lehet hasonlítani egy hardvergyorsított opera labs verzióval (lehetőleg ne gmail/FB alatt mert van benne egy csúnya bug ami ott előjön, hanem mondjuk youtube, az jó példa, blokkolt flash-sel hogy ne zavarjon be). Nem a smooth scrolling hiányáról beszélek, mielőtt valaki kitalálná. Az Chrome alatt akadna rendesen valószínűleg pont emiatt. Kieget szinte semmit nem használok, oldalrenderre egyedül max az adblock+ hathatna, azzal is csak az FB/Twitter szarságokat blokkolom.

Illetve a hardvergyorsítás flageket bekapcsolva 30 tab környékén tényleg ilyen 3 és fél gigákat eszik. De anélkül is több mint a felét.

(#12) syl5


syl5
őstag

Frissítettem, nem lett nagyon gyorsabb a gyakran látogatott oldalak elérése, mert eddig is bitang gyors volt.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13) Fecow válasza BotaN (#8) üzenetére


Fecow
aktív tag

Úgy látszik csak emlegetnetek kellett.
[link]

Nyergeld meg a nagyot

(#14) julius666 válasza Fecow (#13) üzenetére


julius666
addikt

Mondjuk én hardveres gyorsítás alatt a layout gyorsítására gondoltam, a canvas gyorsítása engem - miután demókon kívül nem találkozni nagyon ilyen tartalommal - nem különösebben izgat végfelhasználóként.

(#16) #16820480


#16820480
törölt tag

inkább már egy normális letöltés dialógust kéne valahogy gurítaniuk, mert a mostani az elég fapados, nem tud folytatni letöltést, ha bezárom a böngészőt, akkor megszakad a letöltés (nem lehet folytatni), ráadásul az alulra kitolt méter magas letöltés sáv is ott vesz el a weboldalakból, ahol a legkevesebb a rendelkezésre álló terület (magasságból).

(#17) julius666 válasza julius666 (#11) üzenetére


julius666
addikt

Megkövetem magam, a jó öreg dev buildemmel voltak a gondok, illetve mert a GPU painting flaget is bekapcsolva próbáltam csak a gyorsítást. Leszedtem majd felnyomtam a canary-t és tuti minden, csak a GPU composition-t bekapcsolva klassz, így már nincs probléma a görgetéssel. Nem olyan jó a gyorsításuk mint a konkurenseknek, de működik.

(#18) Narxis válasza julius666 (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hoppácska! :) Na látod, csak nem olyan rossz ez. :P

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.