Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) Puma K


Puma K
veterán

Nekem jelenleg 30/3Mbit-es netem (havi 3200Ft társasházi kedvezmény+tévé havi 6700Ft) van az UPC-nél. Nagyon örülök neki mert ha meg van nyitva a youtube 4 ablakkal és esetleg GTA IV-es videókat nézek HD minőségben és gyorsan akarom hogy betöltsön akkor gyorsan betölt de van mikor közben megy a skype 4 emberes konferencia beszélgetéssel persze én vagyok az 'admin' olyankor, továbbá megy az msn 5-6 emberrel folyamatosan akiknek van hogy küldök valami zenét ami 20megás van hogy megy még a Steam is, meg megy a WoW 2 ablakkal. Meg ügye a torrent is szokott menni néha-néha közben.

Meg szeretem mikor újra rakom a gépet és a drivereket/frissítéseket pikk-pakk letudhatom mert lazán szedek maximális sávszélességgel.

Én szeretem az UPC-t mert ha bármi problémám van (ami ritkán szokott előfordulni) akkor telefonálok, kapcsolnak egy kollégát akivel meg tudom vitatni hogy mit miért hogyan és az esetek 100%-ában megoldódnak a problémák. A sávszél délután 30-ról le szokott menni 25-re mikor él az egész társasház, de este 8 után vissza jön az "elveszett" +5Mpbs :D Nem értem miért nem csinálják azt mint más szolgáltatók hogy a letöltési sebesség felét legalább megadják feltöltési sebességnek vagy van hogy a letöltési sebesség és a feltöltési sebesség megegyezik. A kerületünkben nincs DIGI nem is kell szar a tévé adásuk (csúszik a kép és a hang 30mp-ként, szarakodik a net. VI. ker új építésű ház. Saját szememmel láttam/tapasztaltam, azóta már nem ott laknak ismerősömék hanem a XIII. kerben ahol UPC van :D ). Lehet a net olcsó de ha elérnek egy bizonyos határt egy adott társasházon belül akkor egymás elöl szívják el a netet és ezáltal csökken a net sebessége? UPC-nél ez érezhető de max 5mpbs. nekem és még szerintem másik 31 lakás közül 10-15 embernek van 30Mbps-es nete :) Mi lehet a Diginél egy panel esetében? :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.