Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) JHC


JHC
tag

Nálunk pont a műszaki vizsgáztatáshoz szükséges 3 gépből 2 adta be a kulcsot, hasonlóan. A harmadik gépet, amivel a környezetvédelmi mérést csináljuk, ma nem kellett bekapcsolni mert traktort és pótkocsit műszakiztunk. Az egyik gép szinte hihetetlen de 35 perc alatt ért el oda indítás után, hogy használni is lehessen. Én már tavaly tapasztaltam ilyet, úgyhogy tudtam hova nyúljak, csak akkor nem volt ennyire brutálisan lassú minden. Nagyon rafináltak ezek ott Redmond-ban. Csökkentett módban nem lehet uninstallálni az MSE-t, mert kiírja, hogy nem fut az MSE így nem lehet törölni, viszont ha nem fut, akkor miért nem tudom törölni a mappáját kézzel, mert használatban van. Ha elindulok normál módban akkor, megőszülök mire bebootol, sőt egyszer már megfázott, ott is amikor betöltődésnél a kék csík oda-vissza futkos. Egyik gépen csak úgy tudtam megölni, hogy az Üdvözöljük után, gy orsan nyomogattam a controlaltdel kombinációt vagy 100-szor, majd 10 perc után lett feladatkezelőm, onnan leállítottam az MSE processzeit, ekkor kis idő múlva megszűnt a lassulás, de már sikonyált, az antivírus, hogy leállt, és indítsam újra. Mikor a program újra elindult, akkor nem lassította be újra a gépet, na ezután gyorsan megkerestem a programok telepítése törlése című menüpontot a Vezérlőpulton majd megnyomtam a megfelelő gombot. Uninstall, és gép újraindítás után megszűnt a hiba. Egyébként hasonló akkor fordult elő régebben mikor az antivírus nem csak az adatbázisát, hanem saját magát is frissítette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.