Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Érdemes olvasgatni a rendőrségi jelentéseket. Rommá lehet röhögni magad. Kegyetlenül hülye emeberek csillantják meg tehetségüket. Pl fegyveres rablás a kocsmába, elvitt 2 mobilt és 5000 forintot. Délutánra már előzetesben volt. fegyveres rablás címszó alatt asszem kapott vagy 4-5 évet.

Ez nekem személyes kedvencem itt "Vazsmegyében". :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) nincsisbéla válasza Иван (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Nekem a kedvencem az férfi volt, aki Pesten kirabolt egy lottózót, ellopott vagy 100 kaparós sorsjegyet, majd visszament beváltani azokat, amik nyertek! :W :DDD

Mentalita'

(#3) danih válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


danih
addikt

Ez nem valami urban legend? Mert nem hiszem el :DDD

(#4) psyho85


psyho85
aktív tag

Nem szednek ezek semmit, a zinterneten művelődnek!

Itten.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) nincsisbéla válasza danih (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Lehet, asszem' kocsmában hallottam... ...de amilyen barmok vannak, még igaz is lehet! :)

Mentalita'

(#6) Иван válasza danih (#3) üzenetére


Иван
őstag

Simán. Ennél nagyobb hülyéket is szült már a föld. Gondolj a darwin díjra. Vagy arra a cseh bandára, aki bankot rabolt:
1. Visszafele tolták a forgóajtót, ezért ki kellet őket szabadítani először.
2. A pultos nő nem akarta odaadni a pénzt, ezért átugrott az egyik. Kitörte a bokáját.
3. Visszafele tolták a forgóajtót kifelé. Onnan már a rendőrség szabadította ki.

Vagy az a fickó (az is vmi kelet-európai volt), aki láncfűrésszel rontott be a bankba. csak éppen elektromos volt.
Vagy az a fickó, aki bankot akart rabolni, de mire beért úgy beparázott, hogy beszart.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A Darwin-díj a furcsa halálesetekért jár.

(#8) Иван válasza aero. (#7) üzenetére


Иван
őstag

Nem. Oylan esetekért, amelyek az díjazott génállományát kivonja az emberi genomból 8azaz képtelen lesz tovább szaporodni), így pl a golyóvesztés is lehet darwin-díjas. És nem a furcsa esetekért jár, hanem olyanokért, melyek az emberi hülyeség következtében következtek be.
Azért darwin-díj a neve, mert ugye a természetes szelekcióba illik: hülye -> kivonja magát az öröklődésből.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) aero. válasza Иван (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

És nem a furcsa esetekért jár, hanem olyanokért, melyek az emberi hülyeség következtében következtek be.

Na, ilyet akartam én is írni, csak nem jött össze. Mindegy, a lényegen nem változtat. Ezeknek meg szimplán elmentek otthonról, beszívtak, fogyatékosok.

[ Szerkesztve ]

(#10) Иван válasza aero. (#9) üzenetére


Иван
őstag

jaaa... A furcsa halálesetet úgy értettem, hogy mittomén, nem tudják megmagyarázni, miért volt.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Lenry válasza aero. (#7) üzenetére


Lenry
félisten

tudom, de ennél találóbban nem tudtam kifejezni, hogy mekkora balf*szokról van szó :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.