Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Coyot válasza bambano (#49) üzenetére


Coyot
őstag

Kifejthenéd bővebben.

Má' nem

(#52) adyz.


adyz.
aktív tag

A zárral semmi baj nincs, egy fordításra/gombnyomásra csak a vezető oldalit nyitja, kétszeri fordításra/gombnyomásra mindent nyit.

Lehet programozni a komfort modulban. ;)

(#53) Lenry válasza adyz. (#52) üzenetére


Lenry
félisten

nem ez az első ilyen autóm, tudom hogy kellene működnie, nem úgy teszi.

nincs olyan normál üzemmódja a központi zárnak, ahol a távirányító semennyi gombnyomásra nem nyitja / zárja a sofőr ajtaját. márpedig nálam pontosan ez történik.

néztem VAGCOM-ban, már úgy volt beállítva, hogy egy gombnyomásra nyisson mindent, azért ráírtam még egyszer, nem segített.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#54) adyz. válasza Lenry (#53) üzenetére


adyz.
aktív tag

Akkor sorry, sokan ezt nem tudják, értetlenül hozzák az autót, hogy nem működik :)

(#55) Hieronymus válasza Kalandor (#47) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az sem mond semmit, hogy 0,5 l/óra az alapjárati fogyasztás.

A következő formában nyújt információt. A közölt adatok valósak.
Jármű: Ford Focus II, DA3 1,6L TDCI.
A jármű életkora 8 év. Kettő éves korában vásároltam meg.
Akkor az alapjárati fogyasztás 0,3 liter volt. Ma már 0,5 l/óra.
A München - Pécs útvonalat Bécsen keresztül, mind a két irányban 5,2l átlagfogyasztással tettem meg.
Az utazási sebesség, a megengedett sebesség, megemelve a tolerált túlhajtással. (Na jó, tudom, hogy hol lehet kockázat nélkül gyorsan hajtani). A német pályán, korlátozás hiányában, a kényelmes 160 km/óra. Kivéve a vissza út végén. Késő éjszaka volt, tankolni sem volt kedvem. 100 -130 volt a sebesség. Irányonként kevesebb mint egy teljes tank gázolaj a fogyasztás.

A Focust csak hosszabb utakra használom, tavaly vettem egy városi autót. Kettő éven belül fog új gazdát keresni magának. Egy lakóautó fog a helyébe kerülni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#56) Jhonny06 válasza Kalandor (#47) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem kell semmilyen információ. Úgy állítottad be a dolgot, mint valami csodát, vagy minimum érvet, közben benzinessel is végig lehet menni azon a szakaszon simán, hasonló fogyasztással. :)

"Hegy-völgy az út, nem alföldi 70-90-ezés."

Túl sok komoly emelkedő nincs benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.