Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

na vegre vazz :)

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#2) Lenry válasza dy_nmq (#1) üzenetére


Lenry
félisten

vao.
eltelt vagy 40 másodperc a postolás óta... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

tudom h nem gamepod -on vagyok, de akkor is: várós!:D

(#4) dy_nmq válasza Lenry (#2) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

pedig meg meg is neztem mikori a bejegyzes :) tiszta veletlen

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#5) k.


k.
őstag

Szegény busz, hogy elbontották :(
Bár ez a sorsuk.

Ha valaki nem tudná:
[link]

(#6) Lenry válasza k. (#5) üzenetére


Lenry
félisten

pont ez az, hogy kiderült: nem bontották el. ezt a képet most szombaton készítettem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) k. válasza Lenry (#6) üzenetére


k.
őstag

Jó, hát nekem ez már gyakorlatilag elbontás. Nehezen hiszem, hogy ebből lesz még valami.

(#8) Lenry válasza k. (#7) üzenetére


Lenry
félisten

pedig akár hiszed, akár nem, épp azon dolgozunk - nem is kevesen - hogy visszaszerezzük ezt a trolit és működőképessé tegyük.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) k. válasza Lenry (#8) üzenetére


k.
őstag

Ha sikerül: :R :R :R :R
Örülnék azért neki, nem vagyok nagy busz/troli/akármi mániás, de mindig örömmel fogadom az ilyen felujítási kísérleteket :)

(#10) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ha olyan lesz mint az eddigi munkáid, már alig várom! :R

(#11) Jamby18


Jamby18
senior tag

(#12) Lenry válasza Jamby18 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

igen, ő.

a múlt szombati programom volt, hogy kikirándultam hozzá és körbefotóztam.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) k. válasza Lenry (#12) üzenetére


k.
őstag

Egy valamit nem értek. Hogy lehet, hogy "azthitték" hogy el lett bontva, majd a végén kiderül, hogy szegeden pihen? Nincs erről hivatalos anyag, vagy valaki lepapirozta, aztán cseszett elvégezni a melót?

(#14) Lenry válasza k. (#13) üzenetére


Lenry
félisten

ezt én sem tudom, hogyhogy nem tudott róla senki, hogy mi lett vele.

a 80-as években itt szolgált Szegeden, majd a 90-es évek elején villám csapott bele, tönkrement, állt pár évet a trolitelepen, majd az SZKT járműállományából 1995. december 31-vel törölték. a hivatalos dokumentumok szerint "a kocsiszekrényét elbontották".

ennyit tudtunk 3 héttel ezelőttig, amikor pár túrázó biciklisnek föl nem tűnt a nagy piros a még nagyobb zöld közepében, és fotóikat meg nem mutatták a szegedi közlekedésbarátoknak.
mivel a pontos helyet is bejelölték, hogy hol találták, ezért szombaton elmentem fotózni, és ha tudok, érdeklődni.
sikerült is beszélnem két környékbelivel, akik elmondása szerint a tanya, ami mellett áll, egy nyugdíjas trolisofőré volt, aki odavitette a selejtezése után, és lakóbuszt akart belőle csinálni. 4-5 éve azonban a tanya üres, a korábban teljesen jó állapotban lévő trolit pedig szétlopkodták a fémtolvajok.
most úgy állunk, hogy megpróbáljuk megvenni, és aztán apránként újjáépíteni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Thunderzolee válasza Lenry (#14) üzenetére

szétlopkodták a fémtolvajok..

Megáll az eszem.. :((( :W

A tanya tulajdonosa bizonyára meghalt pár éve. Kár. Ő mesélhetett volna a buszról. És biztosan nagyon megörült volna neki, ha látja felújítva.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Lenry válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


Lenry
félisten

a szomszédok szerint meghalt, a troli és a tanya állapota is ezt mutatja, de volt, aki azt mondta, hogy nemrég látta, úgyhogy őt is próbáljuk felkutatni.

jó lenne felújítani, mégiscsak ez volt GVM-ek protója, minden ma, Budapesten közlekedő Ikarus trolinak ez az őse.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Ice!?


Ice!?
őstag

na, hogy áll a mutatvány?:)

(#18) Lenry válasza Ice!? (#17) üzenetére


Lenry
félisten

WIP

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Ice!? válasza Lenry (#18) üzenetére


Ice!?
őstag

okay

(#20) Ice!? válasza Lenry (#18) üzenetére


Ice!?
őstag

,

(#21) Lenry válasza Ice!? (#20) üzenetére


Lenry
félisten

parkolópálya, most a modellezésből besokalltam a munkahelyen, így a 3D egy másik ágazatát kezdtem tanulgatni: részecskék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.