Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a mini projector... :Y

Live-Die-Respawn

(#2) mickemoto válasza oriic (#1) üzenetére


mickemoto
őstag

Jó lenne egy hasonló megoldás notebook téren is.Rakhatnának mondjuk a multimédiás notebookokba "erős" videókártya helyett használható projectort akár a tv is feleslegessé válhatna.

(#3) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Érdekes látni, ahogy az olcsó Mediatek SOC helyett egyre jobban bejön az Intel Atom, gondolom nem kevés pénzébe kerül ez az Intelnek. Azért azt új fejlesztésnek eladni, hogy a kitámasztóra vágtak egy lyukat, már szinte Apple-ös magasságba emeli a Lenovo marketing részlegét.

@mickemoto: Fujitsu Lifebook-hoz van ODD helyére rakható projektor.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó cucc. Már csak az a kérdés, hogy a .ppt-ket, és egyéb preziket melyik Android-os szoftverrel lehet csont nélkül megjeleníteni? Mindig, minden körülmények között biztosított a kompatibilitás? :N

Be szép is egy előadáson, élesben szétcsúszó diasor... ;]

Nyilván egy Windows-os variánson ez nem kérdés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) rumos14 válasza AxBattler (#4) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezért is jó lenne egy Windowsos változat, Atom proci elég lenne meg max Full HD felbontás.

(#6) gebro


gebro
aktív tag

A Yoga 3 Pro zsanérjának élettartamára azért kíváncsi lennék. :U

(#7) ADAM1337 válasza gebro (#6) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont ugyanezen agyaltam nagyon érdekes megoldás, főleg a "kőbunkók" körében lesz érdekes aki csak csapkodja (általánosítás igen ügyfelek sajnos nagy része ilyen, bár amennyiért vesztegetik majd csak a tehetősebbek vehetik meg.)

(#8) MrPetya19


MrPetya19
addikt

A 10-es windowsos nagyon bejön.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#9) Grga_Pitic


Grga_Pitic
aktív tag

Végre bővül a Windows tablet választék is. Sajnos a 8"-os verzióról itt is lemaradt a MicroHDMI, és csak 32 GB-tal jön.

Azt tudja valaki, hogy az Office-t most hogyan adják hozzá? A korábbi szériákban (mint például az Asus VivoTab Note 8, ami nekem van) a Windows 8.1-el érkező összes tablethez járt a rendes Office 2013 Home (amik Windows 8.1 Professionallel érkeztek, ahhoz nem).
Most mintha azt látnám, hogy a gyártótól függ, hogy
- Office 365 van
- rendes Office van
- esetleg hogy van-e egyáltalán Office?

Betűzni kell majd mindig az apróbetűs specifikációkat?

(#10) Gusztáv válasza rumos14 (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

Lesz mindkét modellből Win-es, és Androidos is (gondolom elég egyszerű volt megoldani az Intel SOC miatt). Androidon én sem találtam még olyan alkalmazást, ami 100%-ban kezeli a Powerpoint prezentációkat. iPad-on legalább ott az MS Powerpoint, de az meg ugye szerkeszteni nem enged Office 365 előfizetés nélkül.

Laci

(#11) gghrtz


gghrtz
őstag

Az osszeset elfogadnam. :C

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Remélem nem a wrgb pentile fog a Yoga 2 pro változatba is belekerülni mint az elődbe. Ips meg minden, de borzalmasan kicsi kontraszttal. rMBP alternatívaként javasoltam valakinek miután a MBP kijelzőjén fellelkesedett, aztán köszönő viszonyban sincs a két gép kijelzője. Ez van, nincs ingyen ebéd...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Remélem, hogy lesz 64gb-os wines változat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#14) Primary92 válasza AxBattler (#4) üzenetére


Primary92
senior tag

Nem ppt-ben kell prezentációt csinálni.

(#15) AxBattler válasza Primary92 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, de a szabadszoftver / nyíltformátum mizériáról bőven elég a Linux-os topik-okban olvasni, egy tablet-es témában nem szeretnék ezzel foglalkozni! Legyen elég annyi, hogy ha prezit akarok összedobni, akkor a saját, jólfelfogott érdekemben ppt-ben fogom elmenteni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) Primary92 válasza AxBattler (#15) üzenetére


Primary92
senior tag

Nem esett szó szabadszoftver mizériáról. Ott a PDF, az elég univerzális.

(#17) Akos1994


Akos1994
aktív tag

"a kerek zsanérrészbe egy piko projektort bújtattak, ami 50"-es képátlójú kép vetítésére képes (de a felbontását nem említették)"

Vajon miért? ;] Persze teljesen érthető, lefogadnám, ha VGA-nál nagyobb felbontást tudna az jelentősen megdobná az árat..

(#18) Csepy válasza Akos1994 (#17) üzenetére


Csepy
senior tag

...és a használhatóságot.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#19) tylerhun


tylerhun
tag

És már meg is jelent az első magyar nyelven elérhető teszt a Yoga 3 Pro-ról.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tylerhun

(#20) g4bb3r válasza tylerhun (#19) üzenetére


g4bb3r
tag

azt lenne jó tudni mikortól kapható a Yoga 2 10 colos tablet win8-al... Év végére igértek (USA-ban már lehet kapni) de itthon semmi hír.. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.