Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TRIvidore


TRIvidore
tag

Ezt a tesztet màr nagyon vàrtam. Olvasom is... :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#52) Quqesz válasza TRIvidore (#51) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szlovákiában 399€ a Nay-ban....egy huszassal kb olcsóbb...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#53) hemaka


hemaka
nagyúr

Inkabb Honor6 vagy Nexus5, mint ez a lego telefon. :)

(#54) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem is inkább Honor 6, vgy a Mi4, mint ez. Egyszerűen annyira jó árban van a Honor 6, hogy nehéz vele versenyezni. Bár ha 5", akkor a Nexus 5 vagy lumia 930 is játszana nálam. De azért kézbevenném , már csak a kijelzők összehasonlítása végett is.

(#55) RaveForce


RaveForce
veterán

múlthéten került a kezembe, azt kell mondanom tetszett, inkább hátulról és oldalról, szemből nemsokat mutat, de a hátulján a matt minimal hátlap oldalt meg a kis réteges építkezés üdítő ujdonság volt!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#56) Luck Dragon

Én elfogadnám egészen egyedit tudtak alkotni, de az árával nem tudok megbarátkozni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#57) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

jó ez 140-ért.. kínai...tessék tessék.. óccó.. ja nem.

(#58) ryori


ryori
senior tag

Na már majdnem moduláris készüléket gyártott a Lenovo
[link]

[ Szerkesztve ]

(#59) GSPLR


GSPLR
senior tag

Nos akiknek ez drága, azoknak gondolom az iPhone olcsó :DDD Ja és ma még nem láttam szaracsempe kommentet, egészen eddig :DDD

Huawei

(#60) acura13 válasza tolvaj! (#18) üzenetére


acura13
aktív tag

android felejtös?? legbikább cucc és laggol?? szarul optimalizált szoftver...Nexus 5, Moto X ("2 magos elavult") laggmentesen fut....

nexus 6? Moto X? Droid turbo??? ezek miért nem laggolnak?? IOS8 miért laggol 4es szifonokon, gyakran 5ön is?
ennek csak annyi a baja hogy 10e Ftért többért már Vibe Z Pro kaphato....

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#61) macskea


macskea
őstag

Jolla - The other half? Valaki?

Ez a megoldás amúgy - szerintem - retek, jobb lenne, ha a hátlap helyére lehetne felpattintani a kiegészítőket.

Ez így mi?!

Gyári megoldás? Ennél a noname 3th party battery casek különbek, ugyan ne olvadjunk már el ettől... :F

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#62) Graphics válasza macskea (#61) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hátlap helyére? Le se lehet venni. :) fogalmazd meg mi a gond vele

Mi a baj ezzel? Védi a készülékhazat is. Mutass jobbat. Nem nagyon ugrálnak a gyártók..

A szigszalaggal power bank rakotozes nem számít bele a versenybe. :)

Acura13: esetleg Vibe Z2-est. Pro +30

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#63) forgonati


forgonati
őstag

Az a dizajn valami iszonyat bazari. Az eletben nem mennek utcara egy olyan telefonnal ami fekete-narancs-sarga-arany szinben pompazik, meg a gombjai is aranyosan csillognak. Te jo isten :W Biztos van akinek bejon, szerintem csak siman ronda. Mondjuk a hardver az rendben van.

Keelah Se'lai!

(#64) macskea válasza Graphics (#62) üzenetére


macskea
őstag

Tényleg? Hát ez a baj. :U Feleslegesen vastagít rajta, duplán is, mert a hátlap vastagsága is marad, és a felpattintható elemen is lenni kell valami burkolatnak belül. Szóval ez így a legvészterhesebb időket idézi, még jó hogy nem a fityegő USB kábelt kell bedugni az alján...

Ez a készülékházat nem védi, szerintem már estében lekapja róla a szél. Az az áttetsző műanyag pont úgy néz ki, mint valami rideg matchbox ablak. Az első földetérésnél úgy törik majd le mint a pinty, a telefon a másodikat már csupaszon fogja pattanni. :(((

Hogy csinálják ezt a nagyon kicsik:

Mophie Juice Pack Galaxy-n

Ugyancsak Mophie, de egy 4S-en

És a kedvenc, ami egy bug-ból feature-t csinál. Lumia 1020 akku-fotómarkolat.

Na én egy ilyen, vagy inkább ennél magasabb színvonalat várnék el a világ harmadik legnagyobb gyártójától, pláne ha ebben a telefonban az a truváj, hogy "first layered smartphone"... az. :R

Ez így számomra inkább 2014 legjobban elpuskázott lehetősége, mert a készülék szép, mindkét alapötlet kiválló (akku és hangszóró), de ez így béna. :( Sajnálom, de ezt kell mondjam.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#65) Tidzsimon válasza amanoba (#20) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ez? középkategóriás?
:D

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#66) macskea válasza forgonati (#63) üzenetére


macskea
őstag

Van belőle egy csomó szín, meg lehet nyugodni. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#67) forgonati válasza macskea (#66) üzenetére


forgonati
őstag

Az a szolid szurkes az mondjuk johetne. Ja, nem, inkabb H6 olcsobban :)

Keelah Se'lai!

(#68) macskea válasza forgonati (#67) üzenetére


macskea
őstag

Az tényleg az év választása, ha valakinek minőségi droid kell mostanában. Vitathatatlan. De meglehetősen rossz érv annak kapcsán, hogy szép-e a másik vagy nem. :P

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#69) gancsos


gancsos
csendes tag

ha vki érdekel ez a telefon nálunk Ukrajnában,független 2 év garanciával az itteni medi marktben meg lehet venni 100 e ft ért!

(#70) Graphics válasza gancsos (#69) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az korrekt :)

Ott már régóta lehet kapni Lenovokat

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#71) macskea válasza Graphics (#70) üzenetére


macskea
őstag

Romániában egy tizessel, bulgáriában meg hússzal olcsóbb, csak hogy magunkfajta észak-balkáni országokat is említsek. Szóval idehaza valaki nagyon rosszul váltotta azt az eurót/dollárt... :U

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#72) Graphics válasza macskea (#71) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg artisjus, meg tréfa... Szar helyen élünk, csak ha már a fórumozás színvonalát nézzük, az fényévekkel magasabb mint az életszínvonal :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#73) Tidzsimon válasza Graphics (#72) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Hajjaj, akkor az itteni fórumok alapján nagy bajban vagyunk.
:))

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#74) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A tudása meggyőző, bár nekem a rétegeltség nem tetszik, a menü nélküliségtől meg falra mászom (bár azon Android lévén könnyű változtatni). Viszont a hátlapjára az első képeknél még azt hittem, hogy fém, az barátibb lenne, és az otg-t is illene tudni már lassan minden új telefonnak. De ettől még nem rossz, csak ennyiért nálunk drága.

[ Szerkesztve ]

(#75) tolvaj! válasza acura13 (#60) üzenetére


tolvaj!
őstag

Politikusnak készülsz, hogy csak egy részt ragadsz ki a mondandóból? :D ha tovább olvasol azt is látod, hogy a fejlesztések miatt lett sz#r minden rendszer.... nem csak egyszer szóltam hozzá a témához. Amúgy igen!- nexus 6 is meg-megdöccen.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#76) Duree


Duree
veterán

Remek a telefon csak az árazását kellene átgondolni a Lenovonak.

duree54

(#77) BlackPie


BlackPie
csendes tag

Hihetetlenül tetszik ez a gép, csak hát az ára... :(

(#78) Paul119 válasza acura13 (#60) üzenetére


Paul119
addikt

Nem vedeni akarom az iphonet de a 4es szeria 3 eves..csodat nem kell mar varni tole :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#79) batai15


batai15
félisten

Megnéztem ezeket a kiegészítő cuccokat. Hát nem értem ezeken mi olyan nagy szám.

(#80) batai15 válasza macskea (#64) üzenetére


batai15
félisten

Erre gondolok én is.

(#81) p2pp


p2pp
őstag

Szia!

A costarica_mp4_2k videót honnan lehet letölteni?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#82) Janika-1982


Janika-1982
tag

Érdekes készülék. :U

(#83) Napfénysüti

Tetszik ez a sávos dizájn és többi része se rossz de azért az árán így első blikkre kicsit ledöbbentem. Persze tudom megy majd lejjebb csak nem gondoltam hogy egy Lenovoért ennyit elkérnek.

Més que un club!

(#84) karmatt


karmatt
csendes tag

Műanyag? - Én meg voltam győződve anno, mikor a képeket láttam, hogy fém lesz a háza. Valahogy a rétegeket nézve bele sem mertem gondolni, hogy műanyag lenne, ahogy a készítéséről szóló videókat láttam a hyper-szuper nano festést nyomatva. Csíkos műanyag? Áh, de bezári, occsó. Az ára szerintem nem vészes a "nagyokhoz" viszonyítva.

(#85) nfsu17 válasza p2pp (#81) üzenetére


nfsu17
veterán

(#86) Graphics válasza karmatt (#84) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig sehol nem volt említve , hogy fém lesz. Súlyából kiindulva sem :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#87) petymeg


petymeg
addikt

Formára tetszik, de ez a szivárvanyos oldallap azért elég meleg. Valami férfiasabb színben pl. fehér-kék-fekete csíkokkal jobban tetszene.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#88) umfrider válasza Graphics (#86) üzenetére


umfrider
senior tag

Félre ment.

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#89) eclipse19


eclipse19
senior tag

Topikban nem hirdetünk!

[ Módosította: wwhy ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#90) Unki


Unki
csendes tag

Sziasztok .
Vettem egy Lenovo Vibe X2 telefont .
De a magyar nyelv nem mindenhol van lefordítva a menüben sok helyen de
pl a videó lejátszó program Kínai.
Players Tutorial el sem indul..
Modellszám: Lenovo X2-CU
4.4.2
Build-szám :VIBEUI_V2.0_11443_5.5.1_ST_X2-CU
Hardware version : X2_MB_H1203
Le kéne cserélnem rajta a ROM-ot.
Valaki segítene hogy hogy csináljam meg ?
köszi

.

(#91) nasa1994


nasa1994
újonc

Nem tudja valaki, hogy cyanogen mikor lesz (ha lesz) rá?

(#92) Shoo


Shoo
senior tag

Sziasztok!

Ez az európai verzió?

Ha nem akkor keresgélhetek még hasonló tudású, méretű és árú másik készüléket.
Előre is köszi!
Üdv!

Egyébként itt fémnek van említve...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#93) eclipse19 válasza Shoo (#92) üzenetére


eclipse19
senior tag

Már miért lenne az európai verzió egy kínai webshopban?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#94) kovacsj16 válasza Unki (#90) üzenetére


kovacsj16
újonc

Én a napokban vettem egyet. Ezen már minden magyar.
modell szám: Lenovo x2-eu
android: 4.4.2.
alapsáv verziója: x2.eu.v29,...
build-szám:x2-eu_row_s125_141205
Nem tudom hogy ez segít-e.

(#95) csasznyi


csasznyi
csendes tag

Szemezgetek ezzel a telefonnal, pláne úgy, hogy a korábban linkelt webshopba a CU verzió 240$.... De a keresgélések közepette arra jöttem rá, hogy jó hogy van EU verzió, de az egy SIM kártyás, és ha én a dual sim-es verziót akarom, akkor csak a kínai verzió jöhet szóba... Ráadásként ahogy xda-n értelmeztem a dolgokat a CU verzióra nem lehet EU romot rakni mert nem fog működni a dual sim :(( ...

Akinek CU verziója van mennyire kényelmetlen használni, angol menü van benne, morelocale2 működik rajta?

(#96) sz_gabor


sz_gabor
tag

Van valakinekLENOVO Vibe X2-CU verziójú készüléke?
Tudja a FDD-LTE 800MHz-t? Itt azt írják hogy tudja máshol azt írják hogy nem?

csasznyi: már van CU multilang Baralajbinak köszönhetően de Ö se írja hogy működik a 800MHz.

[ Szerkesztve ]

(#97) wlandroid válasza csasznyi (#95) üzenetére


wlandroid
tag

Vajon csak ennyi a különbség a két verzió között? Engem pl nem zavarna, ha a második SIM nem menne (szintén vásárlás előtt a 235 dolcsisból :) )

(#98) sz_gabor válasza wlandroid (#97) üzenetére


sz_gabor
tag

Nincs hivatalos multilang ( most már van Baralajbinak köszönhetően) és nem biztos hogy tudja a 4G 800MHZ-et ami fontos mert minden magyar szolgáltató most arra fejleszt.
A lenovo rendszeresen ad ki frissítéseket (a második negyedévben lesz rá lollipop ) a telefonjaihoz és remélhetőleg Baralajbinak rendszeresen kiadja rootolva multilanggal.
Viszont a felhasználói tábora szinte 0 mint itt is látszik még akinek esetleg van az se igen válaszol.És sajnos külföldi fórumok se pörögnek és ellentmondó információk vannak a CU verzióról.

.

[ Szerkesztve ]

(#99) wlandroid válasza sz_gabor (#98) üzenetére


wlandroid
tag

Köszi a válaszodat :) Még tegnap megrendeltem és azt hiszem, elleszek a gyári rommal :) Amúgy ha multilang nincs is hivatalosban, talán egy MoreLocale2 működne.

(#100) wwhy


wwhy
veterán

Jó lenne több infó, én is ezzel a telóval szemezek, de kötelezően dual SIM kell, amire - ha jól értettem - ha gapssot rátesszük, akkor lesz belőle single sim :D Multilang nem érdekel, de ha valakinek van tapasztalata, tesztje, ne tartsa magába :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.