Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Erdekes lenne latni, hogy nogy mukodik eloben, mennyire konnyen, gyorsan adaptalhato illetve hogy van-e ra fizetokepes kereslet.

Kritikus tenyezove valt/valik, hogy a real egyetemek ne tamogatasbol akarjanak megelni, hanem kutatasbol, fejlesztesbol, szabadalmakbol es persze olyan professzorokra, tanarokra van szukseg akik ehhez eleg tudassal, ambicioval rendelkeznek. Jelenleg szerintem tovabbra is csak alibizas megy a legtobb ilyen helyen, nulla innovacioval, nulla piaci szemlelettel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) VIC20


VIC20
őstag

,,Ha elkészül, fárasztó munkától mentesíti a vállalkozások alkalmazottait."

Frissen és üdén állnak majd sorba munkanélküli segélyért.

Nóóórmális, Maaargit?!

(#3) Novver


Novver
senior tag

Sokkal jobban érdekel, hogy a leltározórobot leleltározza-e magát a raktárban?
Öntudatra ébredne munka közben :D

Life is a game... The game is my life!

(#4) #53246592 válasza VIC20 (#2) üzenetére


#53246592
törölt tag

Sok (a legtöbb?) helyen évi egyszer van leltár, nem ez fogja elvenni a jómunkásemberek munkáját.

(#5) azbest válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


azbest
félisten

Láttam már olyan helyet belülről, ahol komoly ipari projekteket toltak.
Ne tudd meg mennyi szívást jelent az, hogy egy egyetemhez tartozik a csapat.
Vagy 10 éve beszerzési stop, nem lehet megvenni a megrendelő által átutalt pénzből az eszközöket és felszerelést, mert arra is vonatkozik. Meg, hogy az is az egyetem államkincstári számláján landol és az elköltésébe belepofázik mindenki, hiába projekthez kapcsolódó pénz.

Plusz minden egyetemi egység és épületüzemeltetés tartja a markát vastagon, hogy ők is kérnek a befolyó pénzekből. Pofátlanság az egekben, a munkakörülményeket érintő problémáknál meg jópofizás, de ha valaki tényleg megoldást akar, akkor leordítás jár cserében a semmirekellő vízfejtől a létra tetején.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.