Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elistvan


elistvan
senior tag

Gratula a teszthez jó lett! A sok pálya, ugye relatív. A Star Wars-oknál talán fejezetenként 6 pálya volt ha nem csal az emlékezetem. Mondjuk a javukra legyen mondva, eléggé nagy pályák. A grafika olyan amilyen, nem hinném hogy azon lenne mit érdemben javítani (tehát sokkal szebben nem nézne ki), így legalább nem kell atomerőmű a futtatáshoz így régebbi géptulajos is tudnak játszani vele. (pc-n).

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#2) Legendd válasza elistvan (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi :) nyilván itt nem is az a lényeg, hogy valami brand new legyen, a sztori a lényeg, meg hogy hosszú játékidőt biztosítson...mindkettő kiváló, bár én inkább kizárólag párosban játszanám, mert úgy élvezetesebb.

Alea iacta est!

(#3) Dilikutya válasza elistvan (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezen a grafikán nincs mit javítani, mégis csak egy műanyag világ kockákból. Hiányolom is, hogy a környezet kevés LEGO elemet tartalmaz, csak a rombolható, vezérelhető dolgok vannak kockából.
Ellensúlyozandó, hogy évente több LEGO játék is kijön, szerencsére már a játék alapára is kevesebb, mint a standard új ár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Micsurin válasza Legendd (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó teszt kedvet kaptam , meg is vettem steamen , úgyis nyár van , idő is van :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) Max_218


Max_218
tag

Elég jó rész lett ez is, egyedül csak azt sajnálom az újabb lego ,játékokban hogy a szinkront megcsinálták normálisra,és már nem gügyögnek a szereplők,pedig vicces volt néha az is :D

(#6) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Imádom ezt a részt, eddig ez a legjobb szerintem. :) Párommal lassan a végére érünk.
:C :C

(#7) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

90es értékelést csak Jurassic Park rajongó adhat

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#8) Sz.Miki válasza VictorHUN (#7) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Szerintem a maga műfajában nagyon is jó játék lett.
Több korosztályt átölel a filmeket nagyon jól feldolgozza, és grafikailag is gyönyörű.
Korrektnek tartom az értékelést.

(#9) LLKobe


LLKobe
veterán

Lan coop is van benne, vagy csak split screen?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) Sanchez638 válasza LLKobe (#9) üzenetére


Sanchez638
addikt

Szerintem split-es

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) eisento


eisento
addikt

split screen. de sztem ne nagyon akarj ugy jatszani en parommal nyomom de ha ketten jatszunk rohadt bugos lesz a jatek :S vagy o vagy en nem tudunk karaktert valasztani stb :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Még nem próbáltam ilyen játékot sose, de elkapott a nosztalgia tőle. Rá is keresek, mik vannak még LEGO világba fordítva. :)

Kíváncsi vagyok a játékmotorra is, gondolom nem egy CryEngine vagy Frostbite.

(#13) Dilikutya válasza Fred23 (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, de ide nem is kell Frostbite. Rengeteg LEGO van, a Steam-en mindet megtalálod.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) pigster


pigster
senior tag

Egy gond van vele: rövid.
Néhány óra alatt kész a végigjátszás. Persze nincs meg minden gyűjtögetnivaló cucc, meg ember...
Azért a régebbi Lego játékok ennél hosszabbak voltak.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#15) Micsurin válasza pigster (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

? HP volt vagy 8 rész , star wars 6 rész , clone wars meg amennyit akarnak. Indiana J sem 4 volt , JP meg csak 4 van :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16) Dilikutya válasza Micsurin (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Indiana Jones film 4 részes, a HP játék 2 részben van, a SW trilógiánként egy, meg a Clone Wars. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Micsurin válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Complete Saga (szinre rögtön jött 2. után ) ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18) atike


atike
nagyúr

....vennem kéne már egy PS4-et... :DDD

(#19) pigster válasza atike (#18) üzenetére


pigster
senior tag

Minek? PC-n is van.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#20) Dilikutya válasza Micsurin (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az már egy későbbi, gyűjteményes kiadás. A legelső az előzménytrilógiás rész volt, az volt a Traveller's Tales első LEGO játéka a sorozatban. Utána egészen mostanáig nem játszottam LEGO-val, amíg nem vettem egy X360 gamepad-ot, lazán kinyírtam a billentyűzeten a space-t vele a játékkal annak idején, működni működik, de nem rugózik vissza úgy. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Micsurin válasza Dilikutya (#20) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ugrabugra? :DDD az megeszi a kart is nekem van x360 meg pc receiver. Lassan kiesik a bal kar :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) Dilikutya válasza Micsurin (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet újra előveszem, emlékeim szerint nagyon ugrálós volt. Most a LEGO Marvel Superheroes-al újra kezdtem legózni, ez nem fogja felemészteni a kontrollert, pedig itt is kell nyomni mindent. Lehet csak egy FPS-hez, meg GTA-hoz képest tűnt ugrabugrának. :)

Amúgy nem értem én ezeknek a DLC-it. A játék felépítéséből adódóan bónusz küldetésekre nem nagyon lehet számítani, a Jurassic World-höz is csak pár új figura meg jármű van, de figura gondolom ugyanúgy van a játékban bőven, m int a többiben, csak győzzed mindet játszhatóvá tenni. És a 3 DLC összesen nincs 4€. A Marvel-hez is van pár DLC, kb. ugyanennyiért. Mintha nem akarnának vele pénzt keresni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Dilikutya válasza Micsurin (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már csak azért is elő kéne venni újra, mert anno egyik SW részt sem fejeztem be, pedig imádom a Star Wars-t. Valami akcióban fel is kéne pakolni a Steam-re, és már onnan játszani, kicsit akciósabb áron a Jurassic World is kell majd. LEGO-t is imádtam, a Jurassic Park-ot is megnéztem 9 évesen a moziban 1993-ban, azóta is rajongok érte, a játék még így 30 fölött is jó lehet, a Marvel-t is élvezem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) atike válasza pigster (#19) üzenetére


atike
nagyúr

....ez csak egy plusz "löket".... :K

(#25) Micsurin válasza Dilikutya (#23) üzenetére


Micsurin
nagyúr

én 8 éves voltam amikor láttam őket , azóta is a kedvenceim , szerintem az avatárból is látszik :DDD Aztán 1-2 évvel később jöttek a lego SW-k , oooo kicsiként váltam kockává :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#26) #21346560


#21346560
törölt tag

"társalkodni" :U
((társ-al-kod-ó) mn. és fn. tt. társalkodó-t. Aki másokkal társalkodni szokott, vagy szeret; nyájaskodó. Mint főnév jelent személyt, ki különösen, és rendszerént valakinek mulatótársa, s bizonyos lekötelezettségnél fogva körülötte van.)

Esetleg társalogni, beszélgetni...

(#27) Micsurin válasza #21346560 (#26) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Téged meg mi lelt ? :) :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28) haxiboy


haxiboy
veterán

Valóban nagyon jó, bár nem vagyok oda a lego játékokért, ezen jót nevettem :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) Csapoati válasza #21346560 (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyelvtan náci FAILED. :U

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Hintalow


Hintalow
senior tag

Ezt is betárazzuk majd, szépen idősorrendben toljuk végig családdal a lego játékokat 100%-ra, most éppen a clone wars végénél járunk :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#31) HummeRC válasza Dilikutya (#13) üzenetére


HummeRC
senior tag

És most volt nem rég nyári akcióban az összes, komoly kedvezményekkel. Nálunk is bővült a lista számmal. :)

Asszonnyal mi is sorban kezdtük a Jurassic park világát kijátszani. Ez is olyan jó, mint a többi. A dinók irányítása és egyéni képességei pedig még több pluszt adnak a játékhoz. Viszont amíg ki nem játsz

(#32) HummeRC válasza Dilikutya (#13) üzenetére


HummeRC
senior tag

És most volt nem rég nyári akcióban az összes, komoly kedvezményekkel. Nálunk is bővült a lista számmal. :)

Asszonnyal mi is sorban kezdtük a Jurassic park világát kijátszani. Ez is olyan jó, mint a többi. A dinók irányítása és egyéni képességei pedig még több pluszt adnak a játékhoz.
Viszont amíg ki nem játszottad mind a 4 sztori küldetés részét, addig fölösleges nekikezdeni a nyílt világ kijátszásának, mert túl sok karakter hiányzik a sikeres megoldáshoz.

(#33) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy ha mentek egy pályára lépéskor rögtön az elején akkor oda, hogyan tudok visszatérni. Mert mindig a szigetre tesz vissza. (XBOX360-on játszom)

Köszi előre is a válaszokat.
matt

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.