Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Van egy olyan érzésem lassan ezzel többet kaszálnak mint a COD-dal vagy a GTA 5-tel.

Megsem tudom számolni hány LEGO játék jött már ki.

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper. Én már nagyon várom. Jöhetne a szuperhősös folytatása is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) ddaydome


ddaydome
senior tag

A kettőt is imádtam és szerintem a 3 mégjobb lesz. Ezek a LEGO játékok nagyon jók.:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jó lesz ez, Lego Batman 2 meg a Marvel Superheroes is nagyon kellemes meglepetés lett számomra, ez meg csak jobb lehet. Év legjobban várt játéka, szégyen, de ez van. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) section9


section9
őstag

Ezeknek amúgy ki a célközönsége a 12 év alatti gyerekeken kívül? Ha Batman játékot akarok játszani akkor előveszem valamelyik igazi címet, ha meg legózni, akkor lehozom a padlásról. :F

(#6) icemad válasza section9 (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Telibe találtad a célközönséget! Én pl. nagyon szívesen leülök a fiaimmal ilyen játékokkal játszani. Nekünk nagyon tetszik. Néha elég durván elakadunk valamelyik pályán, nagy az öröm, amikor valamelyikünk rájön a megoldásra... A pályákat kimaxolni, meg egy hardcore gémernek sem könnyű. Próbáld ki a Superheroes-t, rá fogsz kattanni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#7) section9 válasza icemad (#6) üzenetére


section9
őstag

Anno a Tim Burton féle Batmanen szocializálódtam, úgyhogy számomra már az új Batmanek is szentségtöréssel értek fel, nemhogy egy ilyen LEGO dolog. Maximum akkor játszom ezzel majd, ha gyerekem lesz, bár ha az én nyomdokaimat követi, akkor tíz évesen az aktuális GTA-val fog játszani. :P

(#8) icemad válasza section9 (#7) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem korombeli lehetsz, mert én is ilyen filmeken nevelkedtem... (Meg Schwarzenegger összes, Halálos fegyver, stb...)
Nekem a nagyobbik 6 éves, és szereti a GTA5-öt. Persze nem mutatom meg neki az egészet, csak beülök egy kocsiba, onnantól ő vezet arra, amerre akar. Nagyjából ennyi, a többire ráér még. Az új Batman filmek sem rosszak, csak nagyon más irányból közelítik meg Batman figuráját. Nekem pl. gyerekkorom kedvenc képregénye volt a Transformers. Na a képregényhez képest a film egy borzadály, minden téren nézhetetlen, a történet %/"!++%!%, és még finoman fogalmaztam.

Hogy kicsit on is legyek, ezek a játékok valóban az ifjabbaknak készültek, és igenis kellenek ilyenek. Én 30+ os fejjel is jókat szórakoztam némelyik jeleneten.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10) Tommmysun válasza section9 (#5) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Célközönség? Én 30 fölött vagyok, párom meg lassan 24 ..... órákig szoktuk nyomni a LEGO játékokat ;).
Szóval én azt mondom, hogy inkább a többi játék fejlesztőinek kéne rájönni, hogy egy játék nem attól lesz (csak) jó, hogy mennyire fotó-realisztikus, meg mennyire élethű a mozgás, stb. Kell egy jó alapsztori, humoros, könnyed elemek és akkor ahogy a példa is mutatja évekig el lehet adni szinte ugyanazt az alapot. És pl. nem utolsó dolog, hogy egymás mellett egy-egy kontrollerrel is lehet játszani, nem csak mindenféle virtuális barátokkal a neten keresztül.

(#11) #09819904 válasza Tommmysun (#10) üzenetére


#09819904
törölt tag

Én is 30 fölött vagyok, a párom pedig lassan 28, de a LEGO helyett mást szoktunk órákig... ;]

Viccet félretéve. Nekem is nagyon bejönnek a LEGO játékok. Ez végre egy olyan játék, aminek azért nem egy eget rengető a gépigénye és eléggé széles korosztálypalettát átível.

(#12) szorfos válasza icemad (#8) üzenetére


szorfos
csendes tag

A te fiadnak akkor a Lego City Undercover kellene. Az tiszta GTA véres küldetések helyett fejtörősökkel.

(#13) oriic válasza #20749568 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért kellene felnőni? Ilyen játékokkal simán gyereknek érzi magát az ember még évekig. :)

Live-Die-Respawn

(#14) Tommmysun válasza #09819904 (#11) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nyugi, egy nap 24 órából áll ... annyit azért nem szoktunk LEGOzni, jut idő MÁSRA is ;)!

(#15) Angelotti


Angelotti
tag

Cigi után nagyon élvezhető szinte az összes Lego játék coopban, még 30 felett is :)
Csak az osztott képernyőtől kapunk néha agyfaszt haverral. :D

(*)(*)

(#16) laceszgamer válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csakhogy itt legalább nincs rókabőr szaga mindnek. :) Jó, nagy vonalakban a mechanika ugyanaz, de mindig van annyi változtatás amitől nem hat egy pénzért készített rókabőrnek egyik rész sem. Mondjuk igaz nem mindet próbáltam, de amit igen, azok mind tetszettek. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.