Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Nagyon tetszik a LEGO gyűjteményed! Gratulálok! :)

Papa

(#52) prestor86


prestor86
újonc

Gratulálok hozzá, nagyon klassz szett! ;)
Én is pályáztam rá, de sajnos horror áron adják, spórolni pedig nem volt türelmem, így a kistesónál maradtam, a 10030-as Imperial Star Destroyer-nél. Így utólag visszagondolva várnom kellett volna még 1 hónapot, és a nagyobbikat kellett volna megrendelnem, de sohasem volt a türelem a fő erényeim egyike. :))
Lehet hülye kérdés lesz, de esetleg létezik olyan, hogy 10030 upgrade kit? Ha igen, biztosan olcsóbb lenne, mint beszerezni a 75252-őt. :)

(#53) h3lios válasza prestor86 (#52) üzenetére


h3lios
addikt

Azért az érdekes, hogy a régi-t sikerült "olcsón" beszerezni. :D
Nem követtem az árakat az új kiadása után, de előtte az is 200 körül alakul még összerakottan is.

Sajnos nem nagyon lehet rajta alakítani, mert a 2 készlet teljesen más elven épül fel. A 10030 így is feszegeti a Lego határait. Hosszú idő után halik a technic váz és lekonyul az eleje a nagy súly miatt.

Egyébként a 75252-ből Facebook csoportban már láttam fent 175-ért. Ami szerintem 1 ilyen készletért teljesen jó ár. (Tekintve, hogy én VIP release day-en vettem 230-ért... :D)

B-tag: H3lios#2825

(#54) prestor86


prestor86
újonc

Igen, az nagyon "baráti" ár volt amiért sikerült megvenned.
Én elsősorban a hajtómű átalakítását tervezem, az új készleté klasszisokkal jobb. :)
De az is lehet, hogy inkább meghagyom így eredetiben, és majd idővel beszerzem az újat. :D

(#55) prestor86


prestor86
újonc

Ezt most találtam, gondoltam elküldöm ide, hátha valakit érdekel esetleg a 10030, kitűnő, hiánytalan állapotban, verhetetlen áron! :)
https://www.ebay.com/p/22034688584

[ Szerkesztve ]

(#56) elektrotank válasza h3lios (#50) üzenetére


elektrotank
tag

Na igen, elég hamar el lehetne költeni a fizetést. Engem leginkább a Technic-ek érdekelnek, de a kastély illetve a lombház is tetszik. A(z) SW annyira nem vonz alapvetően. Én is elfogadnék egy Solymót, ez tény, meg a Lego Star Warst is imádtam, viszont maga az univerzum annyira nem szippantott be. Van egy két animációs kisfilm neten, ami elég badass, de hogyha választanom kéne a Sólyom és egy jobb technic készlet közt (készletfüggő, de: tételezem fel mondjuk a Landrovert), akkor utóbbit választanám.
Azt mondjuk nem tudom, hogy a kastély elférne e a szobám valamelyik részében. De annyira nem aggódok emiatt, mert ilyen drága legókra egyenlőre nem vadászok.

Viszont épp tegnap szereztem be egy szettet:

Jó kis járgány, szerintem szép lett. Ahhoz képest nem volt drága (13 990 Ft talán, de nem emlékszem pontosan) és elég jó lett. Lehet én is írok róla egy miniposztot a blogomra. Sok-sok legót szeretnék, de végtére is a pénztárcám mondja meg mi lesz a végén.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#57) h3lios válasza prestor86 (#55) üzenetére


h3lios
addikt

Ez csak a használati útmutató. :D

(#56) elektrotank
1-2 Technic készlet nekem is bejövős.
2 éve sikerült is lecsapni az egyik kedvencre:

[link]

Elvileg idén jön 1 újabb nagy hyper / super car a Technic vonalon, mivel 2 évente adnak ki ilyen autókat.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#58) elektrotank válasza h3lios (#57) üzenetére


elektrotank
tag

Szép ez a Bugatti, bár a Porsche talán egy picivel, mintha szebb lenne. Esetleg tudsz (vagy bárki más az olvasók közül) olyan oldalt, ahol használtan lehet vásárolni legókat, esetleg olyanokat is, amik már nincsenek forgalomba? Jófogásig meg a kockafaluig jutottam (még).

Tavaly még ehhez sikerült hozzájutnom... igazából azt hiszem hosszú ideje ez volt az első legóm, amit vettem, de ezt írtam feljebb is, ha minden igaz.

Ez meg egy kis nosztalgia faktor, nem tudom mikor lett összerakva, a kép, amit találtam róla, 2014-es... van rajta Lego Technic alkatrész, meg azt hiszem Racers is... de utóbbiban nem vagyok olyan biztos. Bár igaz, ezt magam építettem. A szélvédő azt hiszem egy Technic-ből származik, amit még gyerekkoromba kaptam valamikor. Kíváncsi lennék rá, hogy melyik készlet is volt ez.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#59) Pötyi válasza elektrotank (#58) üzenetére


Pötyi
őstag

(#60) h3lios válasza Pötyi (#59) üzenetére


h3lios
addikt

Vicces, mert ez a készlet pont megvolt nekem is. :D

B-tag: H3lios#2825

(#61) elektrotank válasza Pötyi (#59) üzenetére


elektrotank
tag

Hálás köszönetem! :R

Ez azért szép: [link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#62) timsigm válasza h3lios (#60) üzenetére


timsigm
csendes tag

h3lios: Gratulálok a készleteidhez. Ha kisebb méretű várost is szeretnél összerakni ahol nincsenek elszállva az árak akkor ajánlom figyelmedbe a: lego moc mini city kifejezést a google keresőbe. sok kb. cigisdoboz méretű házat megépítettek már és azoknak a darabjait a bricklink-en be tudod szerezni. egy iróasztalon egy egész jó várost lehet összeszedni, akár egyesével. de a lego moc kifejezést használva bármilyen témában hihetetlen dolgokat találsz.
További jó legózást.

[ Szerkesztve ]

(#63) balintka válasza h3lios (#57) üzenetére


balintka
addikt

Nekem november végén lett meg a Chiron, még nem tudtam nekiállni összerakni lakásfelújítás miatt.

Idén valami Lamborghini lesz a 3. szuperautó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.