Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Vakulna meg az összes designer aki fényes/tükröződő cuccot kitalálta és nyomja notebook vonalon. Könyörgöm, borotválkozni tudnék előtte :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Dupla post.

[ Szerkesztve ]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) luw2win válasza sTERNI (#1) üzenetére


luw2win
őstag

de könyörgöm miért???
A usernek ez a jó hogy nem a képet látja hanem magát? :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) Duree


Duree
veterán

Hát remek
Most már nem,csak a kijelzöben látom csillogni a lámpa fényét hanem a kávában is.
Hát mit mondjak remek,kinek vannak ilyen kretén ötletei

duree54

(#5) Füleske


Füleske
addikt

Ritka rondára sikerült az NX90.

(#6) zazahoho válasza Duree (#4) üzenetére


zazahoho
őstag

amikor nem fogy a portékájuk,majd rájönnek ,hogy nem tükröt kéne gyártani ;]
én monitorban is csak matt keretest veszek

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) Srodney


Srodney
senior tag

Nemelég hogy ronda,de tele lesz majd ujj lenyomattal és még tükröződik is.ennél rondább kávát lehet még csinálni???...az egész felejtős,ahogy van.micsoda felhasználói élmény... :(

(#8) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Bang & Olufsen ICEpower tervezőcsapatának és az ASUS Golden Ear együttműködésének köszönhető, akik a SonicMaster audioszabványt alakították ki.

Icepower, Golden Ear, Sonicmaster..... :DDD Perszeeee és olyan krisssstályosan tiszta, hogy csak na... Kész... :))

(#9) benoce


benoce
tag

Gondolom, alapfelszerelés a tisztitókendő :W

[ Szerkesztve ]

(#10) evone válasza zazahoho (#6) üzenetére


evone
őstag

hidd el hogy fogyni fog, az emberek arra mennek hogy minel csillogobb villogobb extremebb legyen a notebookjuk

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#11) Eight8


Eight8
csendes tag

Hát elég csúfossak lettek ;]

(#12) Komcsi


Komcsi
tag

Ez már olyan 2012 stílus :) Ááá nagyon ronda lett, de látványosnak látványos :P

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#13) evone válasza Komcsi (#12) üzenetére


evone
őstag

szerintem inkább olyan buzi-stílus

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#14) mv


mv
aktív tag

Látványos = bűn ronda? :F

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez aztán tényleg az :Y

nothing is true everything is permitted..

(#16) bartucc


bartucc
addikt

Nagyon előnytelen ez a tükröződés, és még csúnya is. Csak így tovább.... :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17) Spancho


Spancho
őstag

Nekem a legelső tetszik ,sőt még a csillogós laptop kijelzőket is csipázom :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#18) Male válasza evone (#10) üzenetére


Male
nagyúr

Jaja... csillogjon-villogjon, az a lényeg. Végülis régen az üveggolyó is bejött :U

A funkcionalitás meg nem lényeg, úgysem arra veszi, mert tényleg kell neki egy noti... csak a reklám megmondta, hogy szüksége van rá, és ettől boldog lesz, meg mindenki szeretni fogja, mert az övé csillog a legszebben. (aztán majd áll a sarokban, és pár hét múlva megveszi a következő hasonló terméket, mert az is kell) Egyedül akkor van gond, ha ajándéknak veszi, olyannak, akinek tényleg kell egy használható... na az majd szív vele, és gondolkozhat hogy cserélje le sértődés nélkül.

(#19) szuper-t


szuper-t
senior tag

Látványos és hasztalan , használhatatlan notebookok az asustól:)

(#20) zazahoho válasza evone (#10) üzenetére


zazahoho
őstag

Nyugtass meg,aki ezt megveszi(meg is érdemli) az napi 6-7 órát használja majd ugye :D ,mert akkor a szeme is csillogni fog mint a káva :D

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#21) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

NX90 - mindenhol tükröződik - hát ez "gyönyörű" :( :((( (hányós smiley). ennyi.

Asusékról kevesebb teszt jön mostanában - vagy csak engem kerülnek el?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#22) Eight8 válasza zazahoho (#20) üzenetére


Eight8
csendes tag

Éjjeli baglyoknak ideális :DDD

(#23) hakosh


hakosh
tag

Arra adott már magyarázatot valamelyik gyártó, hogy miért kell ez a csillogás? Vagy van valami tanulmány róla, hogy tényleg jobban fogy ha csillog? Nem tudok elképzelni egyetlen jó érvet sem mellette.

(#24) Napfénysüti válasza hakosh (#23) üzenetére

Mert ha hermetikusan elzárod és nem használod akkor még akár szépen is kinézhet. ;]

Més que un club!

(#25) M@trixfan válasza sTERNI (#1) üzenetére


M@trixfan
addikt

Optimális esetben kellemes a szemnek és javít a kontrasztérzeten. Csak sajnos az a legritkább és álandóan tükröződik valami. Apple is ezt nyomatja, én sem szeretem. Mondjuk üveg és nem a leggagyibb műanyaghártyát rakják elé mint a többi gyártó de akkor sem szeretem.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#26) #16939776


#16939776
törölt tag

Jár hozzá egy pár cérnakesztyű és egy mikroszálas törlőkendő.
Úgy néz ki mint egy elb@szott lcd-tv-hatalmas-egybeépített-távirányítóval.

[ Szerkesztve ]

(#27) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Istenem, mikor nojuk mar ki ezt a kiba...tt csillogo feluletet. Mintha arab orszagok vasarloinak keszitenek ezeket. Hihetetlen.. (es igen ASUS om van nekem is :D de szerencsere eljutottam a leszarom felfogasig igy mindegy mennyire van osszetapizva)

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Az aztán tényleg csillog, kicsit már-már túlzásnak érzem. :D

(#29) Tidus


Tidus
addikt

Tényleg, én sem értem ezt a tükrözödő fellületet, vajon mi inspirálta a tervezőket.

(#30) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ez most akkor tükör vagy notebook?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31) gyümi


gyümi
csendes tag

Én nemértem hogy egy hordozható pc-nek miért kell csillognia,hiszen ezek a funkcionalitást szolgálják és nem a designt.
A sok fölösleges cicoma helyett inkább a funkcionalitást szemelőtt tartva olyan noteszeket kellene csinálnijuk ami nem melegszik fel 90-100°c ra.
Ha annyira fontos a design,akkor csinálhatnának egy komplett alumínium házas noteszt is,
annál legalább a design nem menne a használhatóság rovására .

csalamádé

(#32) dbius


dbius
veterán

háááát, ez inkább ízlésficamos gép... a saját kezével ütném agyon azokat a tervezőket, akik ezt sok fényes, tükröződő sz@rt kitalálták :(

(#33) dani3l


dani3l
őstag

arról lehet tudni valamit, mikor lesznek kaphatók európában ezek az új N-es Asusok? N73 érdekelne konkrétan, valahol olvastam, hogy amcsiban már van 1000 dollár körüli áron, ha bejönne hozzánk is ilyen 900-1000 euro közé, az nem lenne rossz.. szép is, alu is, legalábbis remélem, de képen annak tűnik, majdnem jobban bejön, mint a Sonyk.

(#34) dani3l válasza dani3l (#33) üzenetére


dani3l
őstag

hát ahogy elnézem, felejtős az 1000 euro, sajnos :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.