Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63) Earl_Muttley válasza nemlehet (#3) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem hittem volna, hogy a harmadik kommentben már egyből a mindenki számára full ismeretlen lakótelep lesz, ahol lassan 20 éve korhadok :D (mondjuk itt csak négyemeletes házak vannak :D )

A fő témához hozzátéve, nekem meglepően pozitív tapasztalataim vannak a fent említett lánccal, legalább is a csepeli egységükkel, mondjuk csodát sose várok, csak valamit, amitől nem leszek éhes, ha már nincs hangulatom főzni. Illetve az 5 pizzás szuper ajánlatot használjuk ki részegen, mert egy ezres környékén nem rossz a szeszfelszívó pizza azért :D Ha panaszom volt, minden alkalommal kompenzálták. Volt 1-2 űberfurkó futáruk, de azokkal se volt rossz tapaszalatom.

Cserébe a Don Pepe hozott már ki 3000-ért olyan pizzát amitől másfél napig rajtam volt a vékonyfosás, voltam futár már megszűnt kis "helyi" pizzériában, és akkor rendeltem onnan utoljára, a Fortés ember a "covidra hivatkozva" nem volt hajlandó felhozni, míg a kollégái nem is hallottak ilyen rendelkezésről, stb .

(De szeretem, hogy sokatok szerint csak a szegényebb réteg eszik ott. :D Nekem az az elvem, ami miatt őket szoktam inkább, hogy a rendelős kaja, ami egy órát hánykódott egy melegentartóban, sehol se lesz jobb. Csak az 1200 forintos rántott sajt kevésbé esik rosszul hidegen, mint amit 2300+390 szállításért honak máshonnan :D )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.