Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Innen amúgy minek rendel bárki? Ha megkapod, és az is jön, amit kértél, akkor is egy moslék lesz.

(#2) Lalikiraly válasza DEJVID (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Most volt nemrég a Főnök inkognitóban című műsorban. Gondoltuk értelmesebbek. Hát nagyot kellett csalódnunk. A panaszkezelés egyenlő, rád rakom a telefont. Ez igen mondom. A nagyfőnök rendesen segget csinált a szájából...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) nemlehet


nemlehet
őstag

Igen nekem is rossz a tapasztalatom velük. Nagyon szegényes a pizza és rossz minőségűek az alapanyagok pedig annyira azért nem olcsó. Marha lassúak és bunkók a futárok. Csepeli vízmű lakótelepen voltam vendégségbe ide rendeltünk tőlük. 3 óra után megérkezett a futár a hideg pizzával amiből 2 nem stimmelt és ahogy a sztoriban itt sem sikerült az ajándékot mellé rakni.
Emellé még ki is lettünk oktatva hogy milyen nehéz megtalálni ezt a helyet... Nem a házat nem találta, úgy ahogy van a telepet... Ami kb 6-8 10 emeletes betonkocka és nem lehet nem észrevenni. Általam ismert összes GPS simán odavisz, de ő nem találta...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) dchard válasza DEJVID (#1) üzenetére


dchard
veterán

Az hagyján, de hogy még az első saját szar tapasztalata után és képes volt másodjára is tőlük rendelni, azt már végképp nem lehet megmagyarázni. Mint anyám, aki az 50. átverés után is visszamegy a CBA-ba, és csodálkozik hogy az 50%-ra leolcsózott akármilyen gyümölcs fele rohadt. Pont mint a korábbi 49 alkalommal. Szerintem élvezi :)

De komolyra fordítva: aki megvesz bármit amihez a Majka a nevét adja...

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#5) Penguin95


Penguin95
senior tag

(#4) dchard: Írta, az előző rendelése 2-3 évvel ezelőtt történt, illetve most volt valami Főnök inkognítóban, gondolta egy esélyt megér. Nyilván ha előre tudta volna, hogy semmivel sem lesz jobb, akkor nem rendel tőlük.

A témához: Én utoljára akkor rendeltem tőlük mikor még nem volt ilyen szinten rossz hírnevük, lehetett vagy 5-6 éve. Aztán mikor megindultak a leejtőn, akkor mentek a levesbe. Később tettem egy próbát a webshopjukkal, nagy gond nem volt velük, leszámítva azt a kisebb problémát, hogy az utolsó rendelésem nagyjából 9 hónapja késik. Nem tudom merre jár vele a futár, de lassan jöhetne már...*

*valószínűleg pont akkor kerestek volna mikor egy ismerősömet látogattam, ahol nincs térerő, utána meg emiatt törölték a rendelést.

(#6) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Minek veszed át ha nem azt hozzák amit ígérnek :F Plusz ha nekem a kaját nem hozzák ki 1,5-2 órán belül akkor már köszönöm nekem nem kell egyék meg.... :((

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#7) HyP3b0y válasza dchard (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Még komolyabbra fordítva a szót: Majka 5-6 éve adta hozzá csak az arcát ahogy Gáspár Laci és még egy-két felkért celeb. De a reklámokon/plakátokon kívül nettó semmi köze hozzá.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) D1Rect válasza Pécsi gyerek (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

"Kösz, már sütöttem magamnak és meg is ettem."

(#9) dchard válasza HyP3b0y (#7) üzenetére


dchard
veterán

Pont annyi köze van hozzá, hogy az arcát adta egy rakás szarhoz. Abból amit leírsz csak az derül ki, hogy nem a Majka volt az egyetlen, de ettől még semmivel nem lesz jobb a megítélése a dolognak. ;)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#10) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ezt írtad:

Ezzel elkönyveltük hogy velünk többet nem foglalkozunk.

Na, ehhez kellett volna tartani magatokat, dehát akinél az optimizmus 2-3 év alatt felülkerekedik a negatív tapasztalatokon, azt újra és újra meg fogják szívatni :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11) 8th válasza nemlehet (#3) üzenetére


8th
addikt

Mi az utolsó rendelésünkkor másfél órát vártunk a kajára majd meguntuk és elmentünk a Komjádi Don Pepébe. Ott is várni kellett jó húsz percet amíg elkészült a pizzánk de már nagyban tömtük a képünkbe amikor hívott a kinges futár, hogy ott van a címen. Elég bunkó hangnemben kikérte magának, hogy elmentünk otthonról. Bocs öreg, hogy egy éhségtől hisztiző három éves gyerekkel nem vártunk több mint két órát a hideg pizzátokra... Korábban is megszívattak amikor rokon kislány rendelt magának egy kis pizzát amit televágták erős paprikával. Nem is értem. Kifejezetten kértük, hogy ne tegyenek rá mert kisgyereké lesz. Szerinted? Úgy kellett turkálni és lepöckölgetni róla de érezni lehetett utána is rajta, hogy csípős. Máskor pedig az ajándék két literes Coca Colát nem hozták ki a két darab harminckettes pizza mellé szóval mi szépen leszoktunk a pizza kingről.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#12) HyP3b0y válasza dchard (#9) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Fejtsd ki kérlek mi az összefüggés egy étterem reklámarcai és az étterem "minősége" közt.
Nem látom mi közük van a beszerzett alapanyagok minőségéhez, a szakácsok munkájához, a diszpécser talpraesettségéhez vagy a futárok munkaattitűdjéhez.

Nem az éttermet szeretném védeni, szerintem is maximum egy átmulatott este után vészmegoldásnak ennék ott.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#13) dchard válasza HyP3b0y (#12) üzenetére


dchard
veterán

Szerinted semmi felelőssége nincs abban, hogy a kvázi ismertségével vernek át embereket? Nem is annyira ez a konkrét eset az érdekes, mint inkább a tágabb kontextus: hogy ezek azt képzelik, hogy semmi felelősséggel nem tartoznak a termék iránt, amit reklámoznak, de a pénzt azt örömmel zsebre teszik. Szerintem igenis felelősséggel tartozik az is, akinek az arcával eladnak valamit.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#14) Somatom


Somatom
veterán

Köszi az írást! Mivel a többieknek is hasonlóak a tapasztalataik, ezért elhelyeztem a tőlüknemrendelek kategóriába.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Soha nem volt lehetőségem enni a pizzájukból így nem tudom milyen. Egyszer rendeltünk 2017 vagy 2018-ban, azóta se kaptuk meg.
Persze soha nem is kerestek, hogy bocsi...

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szutyok banda sajnos, de megszűnni nem fognak, mert viszonylag olcsón adnak "kaját" és a szegényebb réteg a továbbiakban is fog vásárolni itt, hiába van tele panaszokkal a net.

Live-Die-Respawn

(#17) Gargouille válasza HyP3b0y (#12) üzenetére


Gargouille
őstag

Azért adja hozzá az arcát, hogy így hitelesítse a saját személyével. Vagyis jogosan kötöd össze a reklámarcot a termékkel, hisz a saját arcával próbál arról meggyőzni téged, hogy valóban annyira jó a termék, hogy ő maga is mellé teszi le a voksát, és neked is ezt javasolja.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#18) Feruendios válasza Gargouille (#17) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Jah igen Cookie meg a Majka ket vilaghires shef :D
En mar csak Wolton keresztul rendelek mindenhonnan, ha hideg, izetlen,lassu barmi bajom van a kajaval kerdes nelkul visszakapom az arat vagy valami kompenzaciot.
Szemben azzal ami a magyar helyek megengednek magukkal, legutolso csepp az volt mikor Sushi-t rendeltem( 3 eve onnan rendelunk, azelott sose volt gond) szaraz volt a rizs benne, erre:
“Ma meg erre mas nem panaszkodott, de kikuldenek valakit aki majd vissza visszi es megvizsgalja…”
Mondanom se kell ok megvizsgaltak szerintuk tokeletes, de nagy kegyesen amit elvittek kajat legkozelebbi rendelesemnel ingyen kerhetem.

Aztan meg baszhatod vasarlo konyve meg fogyaszto vedelem ezek a vicc-viccei.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#19) #72042496


#72042496
törölt tag

Évekkel ezelőtt rendeltem innét, és egy-egy összejövetelen is kipróbálhattam a pizzájukat. Hát, olyan kurva szar pizzát még talán életemben se ettem, mint amit ezek csinálnak. Többször is meg kellett kóstolnom, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen van.

A többi kajájuk viszont ízlett, bár az utóbbi években hanyagoltam őket.

[ Szerkesztve ]

(#20) Somatom válasza Feruendios (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Mire kihozzák a kaját, már a futárt is megenném, ha legalább közepesen át lenne sütve. Mit érek azzal, hogy visszaadják a pénzem?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) Tikakukac


Tikakukac
titán

PizzaKing. Aki innen képes rendelni az vagy burokban él és nem ér el hozzá a rengeteg "vicces" sztori vagy csak szereti ha a péló hegyesebb végén van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) tsiga18


tsiga18
tag

Én is egyszer megpróbáltam rendelni a Pizza kingtől még évekkel ezelőtt, de evés abból sem lett.
Éjszakás voltam a munkahelyemen, este 8 körül rendeltem 1 pizzát tőlük. Este 10 körül telefonáltam hogy merre jár a kajám, elvileg már úton volt. Fél 11-kor telefonáltam ismét, hogy lemondom a rendelést, máshonnan rendeltem, ahonnan kihozták 1 órán belül.
A biztonsági szolgálatnak leadtam az infót, hogy a másik helyről érkező futáron kívül senkit ne engedjen be a telep kapuján.
Éjfél körül kimentem az udvarra, akkor láttam hogy 3 szakadt suzuki swift áll a bejárati kapu előtt az utcán, 8 nem idén barnult egy pizzásdobozzal nézegetett befelé az udvarra, biztos jó étvégyat szerettek volna kívánni.

Ezek után soha többet onnan, ismerősi körben is lebeszélek róla mindenkit.

(#23) Gargouille válasza #72042496 (#19) üzenetére


Gargouille
őstag

Személyes tapasztalatom nincs velük, sosem rendeltem tőlük, de amikor megláttam a plakátjukon a Majkát, azonnal blacklist-re raktam fejben a céget. Úgy tűnik a hozzászólásokból, hogy jó döntés volt. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24) #72042496 válasza Gargouille (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Máig nem értem, hogyan lehet olyan rossz pizzát készíteni, pedig az olcsó mirelitet is betolom ha úgy jön ki a lépés. Erről viszont van olyan emlékem, hogy a felét kidobtam, pedig kaját szinte soha nem dobok ki, max. ha már romlott.

A kollégák egyébként nem értenek velem egyet, szerintük elég jó a pizzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#25) kenwood


kenwood
veterán

En kb. 30 alkalommal rendeltem iden az ujpesti etterembol.
90-95%-ban 30 percnel kevesebb volt a varakozasi ido, 1 orat talan egyszer lepte at.
1100 forintos akcios pizzat meg ugyanennyiert frissensultet rizzsel.
A pizza minosege ingadozo volt.neha hozta az atlag 2000 forintos konkurensek szinvonalat,neha sokkal gyengebb volt a teszta.
Azt mondanam, hogy 15-20%-ban kimondottan jo,50-60 % -ban "ennyit meger" es a maradek kb. 20 % volt az,amikor a masnapos kenyerre emlekezteto,baromi szar izu volt a teszta.
Feltetekkel nem igazan volt gondom, hozta az arkategoria szinvonalat.

Egyszer kikuldtek egy gyrostalat zoldsegek nelkul :D

Alapvetoen 1100-at megertek nekem az akcios kajak, az 1500-2000-es kategoriaban mar nem versenykepes nalam, igy par honapja egyaltalan nem rendelek toluk.

Nekem a legnagyobb balhem az volt veluk, hogy minden masodik rendelesre jutott egy random minosegellenorzesi hivas.
Vasarnap delutan csorog egy idegen szam.
Sajat nevet nem mond a no,csak annyit,hogy pizzaking,erdeklodik, jo volt-e az elozo rendeles.
kb. 10 alkalommal hatarozottan megtiltottam nekik,hogy ilyen celokra hasznaljak a telefonszamomat, amire az volt a valasz,hogy a rendszerukben nincs ilyen opcio, a teljes rendelesi adatbazisbol valogat egy szoftver, abbol torolni nem lehet :Y
Elkuldtem fonokhoz,kertem a fonokot,ordibaltam, semmi nem segitett.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) updog


updog
senior tag

Egyetem utáni első albiba rendeltük (akkor még) barátnőmmel a PK pizzákat tucatjával, vagdostuk le a doboz sarkáról a "10 sarokkal 1 pizza ajándékba" kuponokat :D

De ez több mint 10 éve volt, és frissen szabadult egyetemistaként is az "ennyiért még épp jó általában, ha éhes vagyok" kategória volt. A pizzatészta inkább ilyen lapos kalács volt, a feltétek kérdéses eredetűek és összességében eléggé ingadozott a színvonal, annyit megadtam azért nekik hogy az ígért 39 percen belül voltak az esetek 95%-ban.

Egyszer kihoztak egy tál szenet (szó szerint, lefotóztuk és visszaküldtük emailben hogy ez WTF) gyros tál címén másfél óra késéssel, azóta nem rendeltünk tőlük.

Az hogy Cookie, Majka, Gáspár Laci, VV Béci, és náluk is sokadrangúbb celebk az arcaik, szerintem elég jól pozícionálja őket :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#27) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"Még előtte amikor megrendeltem utána néztem hogy a régi telefonszámom volt megadva, így azt átirattam a rendszerrel."

Nem pontosan értem, mit próbálsz itt közölni. Rendelés előtt, vagy rendelés után módosítottad a régi telefonszámodat az újra?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) mephi666


mephi666
nagyúr

pár hete rendeltünk mcdonaldsból netpincérrel házhoz: szokás szerint gyorsan kihozták, adja a futár a cuccot... üdítők lemaradtak... mondta, hogy írjak a netpincér ügyfélszolgálatnak, mert ő csak ennyi cuccot kapott... 2mcmoment és 1 happy meal menüből maradtak le az innivalók (amiknek az összértéke kb 2500-3000ft volt) ...chateltem 5 percet az ügyfélszolgálattal: elnézést kértek, kupon formájában tudnak minket kárpótolni, amit netpincérre kapunk meg... teljesen jó lesz :K valami 2600ft-ért kaptunk kupont, amikor 5ezres alatt volt a teljes rendelés kiszállítással (és úgyse az innivaló volt benne a lényeg, mert otthon voltunk, tudtunk mást inni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) updog válasza mephi666 (#28) üzenetére


updog
senior tag

Mondjuk a mekivel nekem már nagyon kivan a hócipőm, értem én hogy eleve nem az atomfizikusok mennek oda dolgozni, és hogy a járvány miatt nagyobb volt rajtuk a teher az elmúlt évben mert mindenki tőlük rendel/elvitelezett amíg nem lehetett személyesen menni, (de amúgy személyesen is mindig van gond :D ) - hónapok óta nem volt olyan rendelésem amiben ne lett volna valami.

Legutóbb eggyel több doboz Nuggetset kaptunk :C De hiányzott már üdítő, krumpli, variáltak a darabszámokkal, volt hogy a blokkot átnézve láttam hogy már a rendelést se jól vették fel pedig értelmes magyar tőmondatokban mondtam hogy mit kérek.

Ja és a régi "mindent megoldunk és ha várni kell akkor sűrű elnézést kérünk esetleg ajándék termék" mentalitás már rég a múlté. Nemrég kértünk édesburgonyát a rendelésben (egyértelműen, nagy szünet után, a menütől külön), visszaolvassa a rendelést, mondom valami nem jó mert eggyel kevesebb nagy krumpli van így.

Azt mondja igen mert a nagy menüben a nagy krumplit átírta édesburira. Majdnem mondtam hogy és azt ki a mamád kérte hogy így csináld, külön kértem, de jó akkor legyen még egy nagy krumpli.

Átvétel után (mint évek óta mindig) szépen leültünk és kicsomagoltunk mindent, de odáig hogy a szendvicsekbe is belenéztünk hogy úgy van-e ahogy kértük, számolunk, csak nincs meg egy nagy krumpli, már a blokkon se.

Odamegyek, mondom heló.
"Jaa, nagyon fontos lenne?" (nem, gondoltam vicces lenne ha kérném, de végül nem kapnám meg). "Be tudnál állni a sorba, nagyon sokan vannak...". Szerencséje hogy csak addig nagy az arcom amíg managert kellett volna hívni, inkább ráhagytam :D ;]

Tudom, úgy kell annak aki ilyen szutykot eszik.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#30) mephi666 válasza updog (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem mondom, tényleg sok itt is a mekis elbszás, de utána jól kezelik a helyzetet mindig :) kizárólag netpincéren keresztül rendelünk tőlük: volt hogy a happy meal-ből lemaradt a játék, akkor kuponban jóváírták egy teljes happy meal árát... máskor pedig már ők rájöttek a hibájukra és telefonáltak, hogy a futár ezt-azt nem fog hozni, de másik futárral elküldték a hiányzó termékeket, aki szintén arra jár... (plusz amit telefonban nem is mondtak: sorry címkével kaptunk egy bónusz almás pitét is :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) bLaCkDoGoNe válasza updog (#29) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A '90-es években voltam nyári diákmunkán a Mekiben. Akkor és ott én tényleg azt éreztem, hogy "banyek, itt van Amerika meg a 'Customer is king' mentalitás", annyira komolyan vették ezt a betanítás és a mindennapi munkavégzés során is. (Persze lehet, hogy csak az adott étteremben, ahol én melóztam.) Az egész működési rendszer az én akkori szememnek hihetetlen profin és hatékonyan volt felépítve, a szocializmus sötét barlangjából éppen csak kibotorkálva hatalmas volt a kontraszt. Nagyon sokat tanultam ott az ügyfelekkel való bánásmódról meg általánosságban arról, hogy mégis hogyan kellene szolgáltatni.

Persze az étel minősége olyan volt, amilyen – amióta már nem kell expedíciót szervezni egy rendes hamburger beszerzésére és elfogyasztására, azóta szinte egyáltalán nem jártam feléjük, de ha nagy ritkán mégis egy ilyen gyorsétterembe vezetett az utam, akkor mindig elcsodálkoztam az általános színvonal csökkenésen. Nem arról volt szó, hogy bunkók vagy flegmák lettek volna az alkalmazottak, de abból, amit sok-sok évvel ezelőtt belénk neveltek a kiszolgálással, minőséggel, miegyébbel kapcsolatban, szinte semmit nem tapasztaltam.

Most pláne nem tudom, hogy mi a helyzet náluk, mert már évek óta nem járok egyáltalán ilyen helyre.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32) #72042496 válasza updog (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Netes rendelés (Netpincér) ezeket a durva khmm... félreértéseket többnyire megoldja és szerintem gyorsabb is. Olyan szokott lenni, hogy a zero/cukros kólát összekeverik, más csak elvétve.

Ezt úgy általában, Pizza Kingtől évek óta nem rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#33) HyP3b0y válasza dchard (#13) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Szerintem meg ellenkezőleg. Az a te dolgod megítélni mennyire tartod az adott személyt egy cég reklámarcaként hitelesnek. Egy Majka vagy Gáspár Laci akik előadóművészek, soha (vagyis gondolom nem dolgoztak konyhán, bár ki tudja) nem volt közük ehhez a szakmához. A cégnek kellett a népszerűségük, ők meg azt pénzre akarták és tudták váltani. Nekik annyi elég volt, hogy kaját csinálnak, akkor pizzával kell pózolni, kész. Nincs ebben semmi controversial (nem tudom hirtelen erre mi lenne a magyar megfelelő szó), nem rákgyógyszert vagy telefonos gyógyítást reklámoz ami nettó átverés, hanem kaját. A minőséget mégis mivel tudná egy "influencer" biztosítani?
Inkább a te felelősséged, hogy adsz egy ember véleményére olyan témában amihez annyira vagy annyira se konyít mint a hétköznapi ember. Azért mert a Seb. Balázst a merci támogatja, rohansz mercit venni? Persze hogy nem, hülye hozzá, csak a gázt meg a féket tudja nyomni, meg tankolni (néha még ez sem sikerül). De ha Michelisz Norbi vagy népszerű autós arcok (Vályi, becsnepper, stb.) azt mondják hogy a Hyundai mostanában elég jó minőséget képvisel árához képest akkor lehet megnézem a kínálatát és arra megyek rá.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#34) Skyline15


Skyline15
tag

Nálam netpincér veri ki a biztosítékot mostanában.
Rendeltünk 7000Ft értékben ebédet 11:30-kor. 12:30-kor még nyomkövetés: elkészítés alatt
13-kor ránézek hogy hol van: futárnál kiszállítás alatt... Na mondom jól van, végre megérkezik.
14-kor még mindig kiszállítás alatt, ekkor már azért eléggé kezdtem éhes lenni, felvettük a kapcsolatot netpincérrel, akik megmondták hogy az étterem nem tudta teljesíteni a megrendelést, ezért törlik. Pénzt majd étterem visszautalja, netpincér adott egy 1000Ft értékű kupont.

Ha tudják hogy étterem nem tudja teljesíteni a rendelést, akkor minek váltják át 1.5 óra után "kiszállítás" alatt-ra a rendelést?

Ui: Ez 3 hete volt, pénzt azóta sem kaptam vissza. Netpincér annyit írt, hogy ezt az étterem utalja vissza.

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#35) updog válasza #72042496 (#32) üzenetére


updog
senior tag

Igen, csak netpincér, meg legutóbb amikor néztem még a wolt sem kezeli azt hogy pl. sajtot nem kérek a szendvicsbe (laktózérzékenység miatt), max. kommentbe írhatom oda (de netpincéren azt hiszem már kommentálni se lehet a rendelést, mint ahogy nekem totál eltűnt az éttermek értékelése gomb is, pedig néhányra ráférne).
Amúgy nagyon sok más étteremnél is van ilyen problémám, de van ahol meg simán lehet minimum megírni ha szeretnék valamit, de van ahol +/- gombokkal lehet szerkeszteni hogy mit tegyenek a kajákba/ra úgyhogy gondolom étteremfüggő ez a beállítás.
De azt a havi 1-2 alkalmat elmegyünk McDriveon keresztül vagy az étteremben megvenni, és hazavisszük.

#31bLaCkDoGoNe feleségem dolgozott még egyetem alatt mekiben, kb. 3 hónap alatt már szintet lépett, és valószínűleg pár hónap alatt nagyon jó pozícióba kerülhetett volna, akkoriban (alig 10 éve) még megvolt a színvonal (pedig nem egy elit helyen lévő étteremben volt, hanem a Borároson) nem láttam olyat hogy tévesztés, kihagyás, figyelmetlenség, főleg nem ilyen bunkózás hogy álljak vissza a sorba ha szeretném azt amit alapból kértem... pár perc várakozás után pedig kb. mindig elnézést kértek és kaptam egy fagyit vagy egy kis krumplit pl. Hát ez van, így múlik el a dicsőség.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#36) #72042496 válasza updog (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igaz, ha adott opciót nem teszi külön választhatóvá az étterem, akkor tényleg csak kommentelni lehet. Van ehhez "special instructions" mező (nekem angolul jelenik meg), de semmi tapasztalatom vele.

Utólag szokta kérni, hogy értékeljem a rendelést, ez mintha csak mobilon lenne.

[ Szerkesztve ]

(#37) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Nem is értem, hogy lehet ilyenek után még rendelni onnan...

Persze ki van homályosítva a plakát...

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#38) updog válasza TheLázs (#37) üzenetére


updog
senior tag

Az a szomorú hogy ilyet minden 2. (P.K.-nél nevesebb(nek pozícionált)) étteremben is lehetne forgatni.

Az egyik kedvenc kajáldámnál is forgattak ilyen horrorzenés videót, de amúgy a videóban kb. pár zacskó saláta volt amire rá volt írva hogy mosatlan és ebből levezették hogy mindig mosatlan salátát adnak az embernek, illetve nyilván zárás után mentek amikor a legnagyobb kupi volt (de sehol egérke, meg csótány, mint itt, vagy másfél centis beazonosíthatatlan anyagú réteg mindenen IS mint egyszer egy kínai étterem videójában).
Én covid előtt napi vendég voltam náluk, összehaverkodtunk már a tulajjal, évekig beláttam a konyhájukra (nem nagy az egész), mindig tartották (a körülményekhez képest) a tisztaságot, előírásokat stb.
Beszélt kollégám a tulajjal az egész hacacáré után, amúgy két hét pihit kaptak és jónapot, akkor mondta hogy valószínűleg annyi hogy valakinek kéne a helyük (baromi jó helyen lévő bérlemény, maradjunk annyiban).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#39) Lalikiraly válasza bLaCkDoGoNe (#27) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Akkor lett módosítva amikor az online rendelést leadtam. Rögtön át is írta a számomat.

Számomra az volt az érdekes, hogy azt mondta a nő, hogy mivel nem tudtak elérni, ezért törölték a rendelésemet. A rendszer viszont azt írta, hogy fogadták aztán készítik aztán már a futárnál van a rendelésem.
Aztán amikor erre próbáltam rákérdezni az ügyfélszolgálaton, egyszerűen rámrakták a telefont...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#40) kenwood válasza updog (#38) üzenetére


kenwood
veterán

Azert remelem, hogy nem :D
Penesz,eger,csotany,egyeb rovarok ...
Jo,nem egy badog-gundel, de azert ez is durva.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#41) nemlehet válasza kenwood (#25) üzenetére


nemlehet
őstag

Lehet itt is sok múlik azon hogy konkrétan melyik egységből rendelsz. A Don Pepe nagyon helyfüggő, pedig hát elvileg az is franchise lenne vagy mi a szösz. A békási sokáig legendásan tré volt, de az utóbbi időben bejavultak kicsit, de pl az egyik ami kőbányán van mindig elég jó pizzákat tudott csinálni. Pedig szemre-szagra-ízre ugyan abból dolgoznak, csak gondolom jobb a logisztika meg a törődés hogy valami normális ételt készítsenek belőle.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#42) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A PK is valamiféle franchise rendszerben működik, úgyhogy vannak egész elfogadható kajáldáik (állítólag) meg nagyon rosszak is, attól függően, hogy épp miféle sötétbőrű alkalmazottaik vannak. Fater például mindig dícsérte őket, hogy a szír migránsok milyen jó giroszt pakolnak össze náluk. Hozzánk sajnos csak helyiek jutottak. :DDD

(#43) angyalpc2 válasza dchard (#4) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Nyugaton ilyen CBA szintű cégek nem élnének meg.
Még jobbak is lehúzzák a rolót.

Mikor külföldön dolgozók életvitelszerűen kint vannak 2-3 évet vagy többet és haza jönnek mindig ledöbbenek milyen szar szemetet képesek itt kirakni a pultra..kint a selejt szint, kuka.
Ha valami szar tönkrement, térden csúszva cserélik és esedeznek bocsánatért.
Mert ha nem így tesznek és médiát kap kiherélik az illetőt vagy céget.

Itthon? :DDD

Magyarországon nincs fogyasztó védelem.
az amit annak nevezünk az lófing a nyugatihoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#44) adlersson válasza angyalpc2 (#43) üzenetére


adlersson
aktív tag

Nem látni, hogy a magyar júzereknek különösebb gondja lenne a Magyarországon terített élelmiszerek minőségével.

A NÉBIH is kiváló az ilyen Max Payne hangulatú videók gyártásában, de nem láttam, hogy akár a hatóságok, akár az egyszeri fogyasztók hatékonyan, gyökerénél fogva próbáltak volna meg fellépni a többszörös visszaesőkkel szemben, akik hónapokig, vagy akár évekig szennyezték szeméttel a boltokat, éttermeket.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#45) mephi666 válasza angyalpc2 (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

közbenjárásommal a fogyvédelem pár hónapja mégis kirakott egy 150ezres birságot egy szemét webshopnak :D 5ezres vacakkal szívóztak, elállási jogommal nem tudtam élni, nem válaszoltak az emailjeimre se (akkor se, amikor már finoman a fogyvédelmet emlegettem és több hetes határidőt adtam nekik) ...jelentettem őket, elküldtem az egyoldalú levelezést, ők meg finoman megb*szták a szájukat (ott volt a határozatban, hogy azért ennyi az összeg, mert mások is jeleztek a közelmúltban hasonlót és halmozódott) ...oké, kint lehet nem 150ezer forintokban mérik a büntetést, hanem dollárban magasabbról nyit, de valami mégis működik itthon

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) updog válasza mephi666 (#45) üzenetére


updog
senior tag

Házmesterország! ;] :DDD

Amúgy örülök hogy van akinek van vér a pucájában és rászánja az időt erre (nekem legalább az egyik mindig hiányzik, pedig hány ilyennel találkoztam már - de pont ez a jellemző nálam is hogy az ilyen - relatív - olcsó cuccokkal szoktak szórakozni az eladók, hát felőlem örüljenek a hatalmas profitnak, költség gyógyszerre, azért komolyabb/drágább termékekkel még kevésbé nívós boltokban se volt gondom).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#47) mephi666 válasza updog (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

10 évvel ezelőtt még én se foglalkoztam ilyenekkel, aztán egyszer eltört valami, amikor a sparban át akartak b*szni a nagy rúd pick szalámival (ezressel többért vitte a gép, mint amennyiért ki volt írva) ...onnantól kezdve úgy vagyok vele, hogy ott rohadjon meg mindenki, aki nem tisztességesen játszik: boltokban simán sztornóztatok mindent a kasszánál, aminek nem stimmel az ára (sparban nagyon gyakori kezdett lenni, hogy fejben nagyjából számoltam kerekítgetve a végösszeget, ami 50-100ft-os határon belül stimmelt is, egyszer pedig elkezdődött a sorozatos tévedés, amikor 500ft-okkal többet kellett fizetnem, mint számoltam... otthon átnézve a blokkot láttam hogy ez-az nem olyan áron ment, mint ki volt írva... attól kezdve már a kasszánál nagyon néztem minden egyes termék árát) ...webshopoknál ugyanez a helyzet: általában nem is szokott probléma lenni, de aki próbálkozik, azt jelentem... tényleg nem nagy ráfordítás, mert kb 5 perc volt összeszedni a levelezést, megfogalmazni a problémám és továbbnyomni a gvh/fogyvédelem párosnak :) ...az is motivál, hogy másokkal is jót teszek, ha az ilyen férgeket szétbüntetik, ami után vagy változtatnak a hozzáállásukon, vagy húzzák le a rolót (üzletben szintén: szórakozik a pénztáros a sztornóval, üzletvezetőt hív, áll a sor, hőbörögnek az emberek... ez se tesz jót nekik és változtatásra kényszerülnek... az emberek meg lássák, hogy ehhez bizony nekik is joguk van ilyen esetben)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) #72042496 válasza kenwood (#40) üzenetére


#72042496
törölt tag

"meggyőződése, hogy valaki bosszút akart rajta állni, ezért jelentették be őt a hivatalnál"

LOL, átjött a tulajnak a lényeg. Gondolom, szerinte amúgy minden rendben volt ott, csak valaki nem értékelte a konyhaművészetét.

(#49) kenwood válasza #72042496 (#48) üzenetére


kenwood
veterán

Googleben 4.4 az ertekelese a helynek. Kostoltam, nem finom. Raadasul rantotthusbol felkilos a legkisebb, ami akar jo is lehetne ha darabra fizetnel, nem kilora. Ha nemn udod megenni, elvinned, berakjak egy atlatszo nylonba.Igen, a levest is :D Melosok imadjak, pedig az alap kajak is szarok. Attol, h mocskos, meg lehetne isteni ize, de nincs. [link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#50) #72042496 válasza kenwood (#49) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én nem próbáltam, mert hallottam róla de sose vonzott, kákabélű vagok ezekhez az adagokhoz. :)

(#51) nemlehet válasza mephi666 (#45) üzenetére


nemlehet
őstag

Az a baj, hogy a fogyvéd nem foglalkozik lakossági ügyekkel. Ergo bejelented, megbüntetik, de neked ettől nem lesz jobb, elküldenek a békéltető testülethez ami egy gittegylet, semmire sem jó. Onnan meg már csak polgári perre tudsz menni ami nyilván nem éri meg.
Én is voltam így, megbüntették a boltot, de az én porszívóm ugyan úgy rossz maradt és ugyan úgy nem voltak hajlandók kicserélni.

Szóval itthon marhára nem működik a fogyasztók védelme, kvázi semmi esélyed nincs érvényesíteni a jogaidat ha a bolt befeszít.

Én az Aqua-val szívtam meg, végül a Razer Európai képviselete cserélte nekem a gyártási hibás fülest, itthon zsákutcába futottunk a békéltető testület előtt.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#52) #72042496 válasza #72042496 (#50) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most jutottam a kommentekig, hát oké, ez tényleg nem nekem való. :)

[ Szerkesztve ]

(#53) mephi666 válasza #72042496 (#52) üzenetére


mephi666
nagyúr

elég gettó hely ránézésre :DDD ajánlott videóknál feldobta: ilyen helyen már inkább kajálnék

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) bLaCkDoGoNe válasza angyalpc2 (#43) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Magyarországon fogyasztóból is kevés van.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#55) Kisgépkezelő válasza mephi666 (#47) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az a baj, hogy itt senki se szeret élni a jogaival. Egy pár éve volt velem, hogy egy jó nagy multi pénztáránál az előttem lévő emberke nekiállt vitatkozni valami ilyen 50 forintos összegen. Még csak különösebben nem is volt durva a hangnem, ennek ellenére az egyel odébb lévő pénztárból egyszercsak átjött a pénztáros és pofánbaszta vagy kétszer. Addig amúgy nem nagyon izgatott a dolog, mert amúgy sem siettem, de arra felkaptam a fejem, úgyhogy miután gyorsan lecsitultak a dolgok felajánlottam az ürgének, hogy ha esetleg élne törvényes jogával és rendőrt akar hívni, akkor szívesen tanúskodok. A f...sz tudja miért de nem akart, pedig azért két pofon azért nem az a fajta jogsérelem, mint amikor nem fogadják el a zacskó kiflire az 5% kedvezményes kupont.

(#56) DEJVID válasza kenwood (#49) üzenetére


DEJVID
őstag

Geci nagy szar az a hely, az a fogatlan senki a pultban meg egy öntelt fasz.

(#57) Lalikiraly válasza angyalpc2 (#43) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Biza, csak ilyet hallokmindenkitől. Nálunk a szemetet is eladjákdrágán. Ebben is világutolsók vagyunk kb.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#58) adika4444


adika4444
addikt

PizzaKing-ből körülöttem rendszeresen rendelnek. 10-ből 8 rendelésben nem az van amit kérünk, néha ki van hülve, néha bénán csomagolva, a futárok többnyire ordas parasztok, az ügyfélszolgálat az egyszerű magyar tőmondatokat nem képes felfogni, és röhely, hogy Cooky makogását kell hallgatnom egy hivatalos ügyfélszolgálati vonalon. Született magyarként csak bosszantó, de ha külföldiként törném a nyelvet, akkor közel leküzdhetetlen lenne ez a fajta kommunikáció. Teszem hozzá a Cooky-t lehet kedvelni, lehet nem kedvelni, de népszerű rádiós műsorvezető, ahol megtalálja a célközönségét ezzel a megszólalással, viszont ott nem egy országos étteremhálózat központi ügyfélszolgálatán kell vele küzdeni.

A NetPincért utálom, lenyúlnak 25% jutalékot. Nem ők csinálják a kaját, és be tudok regisztrálni az étteremnél, inkább kapják ők a teljes árat, ők készítik.
Meg én otthonra eleve csak egy helyről vagyok hajlandó rendelni. Három éve változatlan árakon dolgoznak, reklámjukat még soha nem láttam, de a minőségük fergeteges. Velük is volt már számos sztorim, de mindegyikre abszolút rugalmasan reagáltak.
Egyik, hogy családtagnak rendeltem kaját, én pedig nem tudtam telefonálni, így beírtam megjegyzésbe, hogy ezegyszer másik számot hívjanak. Fel is hívta a futár amikor érkezett, és megoldották.
Olyan is volt, hogy szétverték az utcát, beírtam megjegyzésbe, szval a futár behozta gyalog a kaját, mindennemű problémázás nélkül.
De a legjobb az volt, amikor terminált kértem tőlük, mert kártyával akartam fizetni. Meg is hozta a terminált, de nem működött. Már törtem a fejem, hogy hogyan fogom kézpénz nélkül kifizetni (nem volt nálam annyi amennyi a kaja volt), mire a futár közölte, hogy nagyon sajnálja, elnézést és semmi gond, majd holnap erre kanyarodik és rámcsörög. Mondtam neki, hogy holnap után úgy is tervezek rendelni, írják fel, és akkor egybe kifizetjük.
Jött is a futár, szóltam neki, hogy van némi tartozásom feléjük, neki ez fel volt írva, kifizettem, a mai napig örömmel rendelek tőlük, mert tudom, hogy a nagybetűs minőséget hozzák 21. századi színvonalú futárokkal.

A rántotthúsoshoz el akart hívni egy haverom, de elég szkeptikus voltam a hellyel kapcsolatban, ahogy itt elnézem nem alaptalanul. Azzal pedig egyetértek, hogy az ember érvényesítse a jogait, minél nagyobb egy cég / multi, annál jobban és többeken gázol át, időnként meg kell húzni a féket...

üdv, adika4444

(#59) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Én tavaly 4-5 alkalommal rendeltem tőlük weben előre fizetve szuper ajánlatok közül 5x32cm-es pizzát 2x1,75-ös üdítővel (1117 Hunyadi utcára)

Minden alkalommal 40 percen belül ott volt a futár (taxis), pizzák ha nem is legjobb minőségűek voltak, de ehetők, minőségi kifogásunk nem volt velük szemben. Lehet a címhez közeli étteremben jól dolgoztak a szakácsok

Első alkalommal 5k feletti rendelés mellé adtak desszertet és + 1 üveg kólát

Második alkalommal - még mindig élt az 5k fölött desszert + kóla - ajándék desszert + kóla már nem járt, üf. azzal magyarázta, hogy az alapból járó 2x1,75 kóla mellé már nem jár egyéb

Utolsó alkalommal 1db 1,75-ös kóla érkezett a rendeléssel és a futárnál reklamálva kaptunk még egy 0,5l-est. Mondjuk csapatban rendelgettünk, így aki utoljára csatlakozott be az várta meg a lemaradt kólát és nem volt tisztában az űrmértékkel :DDD

De akkor ezek szerint az ilyen esetek nem a véletlen műve volt....

Most beléptem a weboldalukon és nincs korábbi rendelésem.....érdekes....lehet évente ürítenek? Mert idén nem rendeltem még tőlük, de amiket írtatok azok után nem is igen fogok :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#60) Tikakukac válasza AtHoS (#59) üzenetére


Tikakukac
titán

Uh a desszert. Na az volt egyöntetűen a bulis rész, amit nem kellett volna anno megenni a pizza is f0s volt, de a somlói tette be a kaput.

Mai napig nem hiszem el ilyen kaliberű ételmérgezést lehet egyáltalán kapni.

Egyszer voltunk étteremben is, tényleg. Romlott csapolt sör nyaminyami.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61) AtHoS válasza Tikakukac (#60) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most hogy így írod, aki a desszertet "megnyerte" másnap nem győzött kakóscsigázni a budin. A desszertre nem gondoltunk, a sör-bor kombinációban kerestük a hiba forrását nála, de akkor ezek szerint a desszert volt a ludas. Még jó, hogy többet nem is kaptunk desszertet a rendelés mellé :DDD

MÁS

Múltkor volt egy kis baráti vörösborosmarhapörisjuhturóssztrapis összeröffenés barátokkal. Egyik cimbi mesélt egy pizzarendelős sztorit (nem pizzking)
Előző nap leadta a rendelést 3db pizzára jelezve, hogy SZÉP kártyával kívánja rendezni, amit másnap délután 5 óra magasságában kérte szállítani.
17h30-ig semmi, amikor is rájukcsörgött, nem is látták a rendelés, aztán felhívta a figyelmet, hogy előző napon adta le. Na így már megtalálták, ígérték, hogy sürgetve szállítják.
Igyekeztek is, 18h után nemsokkal ott voltak, csak 1 pizza véletlenül lemaradt a 3ból. Semmi gond, futár beszólt készült a 3. pizza is, de az már nem volt olyan gyors, így éppen elindultak otthonról fél órás késéssel a megbeszélt összejövetelre, mikor kiléptek az ajtón, megállt a lift, kiszállt a futár. OK, pizza be a hűtőbe, rendeznék az árát, de futárnál nincs SZÉP kártyát fogadó terminál. No barátom itt akadt ki, pizzát hűtőből kivette, belevágta a futár dobozába és elküldte jó meleg éghajlatra az éttermet a munkatársakkal együtt.

Szóval vannak azért máshol is apró fennakadások.

Én ugyan ezzel az étteremmel úgy jártam, hogy SZÉP kártyás fizetést választva a futárnál szintén nem volt megfelelő terminál, nem problémázott: jó étvágyat kívánt és jelezte, hogy ha erre jár megfelelő terminállal majd felhív. Ez így is történt párra múlva és sikeresen el lett rendezve

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#62) Penguin95 válasza Tikakukac (#60) üzenetére


Penguin95
senior tag

Mai napig nem hiszem el ilyen kaliberű ételmérgezést lehet egyáltalán kapni.

Mondanám, hogy vendégem vagy a helyi Pizza Forténál egy sajtkrémes-szalonnás pizzára, de szerintem még engem vinnének el gyilkossági kísérletért. A tanúk szerint még Koltai sem tudott úgy visítani a piócás emberért mint én valamilyen fájdalomcsillapítóért miután ilyet ettem.

(#63) Earl_Muttley válasza nemlehet (#3) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem hittem volna, hogy a harmadik kommentben már egyből a mindenki számára full ismeretlen lakótelep lesz, ahol lassan 20 éve korhadok :D (mondjuk itt csak négyemeletes házak vannak :D )

A fő témához hozzátéve, nekem meglepően pozitív tapasztalataim vannak a fent említett lánccal, legalább is a csepeli egységükkel, mondjuk csodát sose várok, csak valamit, amitől nem leszek éhes, ha már nincs hangulatom főzni. Illetve az 5 pizzás szuper ajánlatot használjuk ki részegen, mert egy ezres környékén nem rossz a szeszfelszívó pizza azért :D Ha panaszom volt, minden alkalommal kompenzálták. Volt 1-2 űberfurkó futáruk, de azokkal se volt rossz tapaszalatom.

Cserébe a Don Pepe hozott már ki 3000-ért olyan pizzát amitől másfél napig rajtam volt a vékonyfosás, voltam futár már megszűnt kis "helyi" pizzériában, és akkor rendeltem onnan utoljára, a Fortés ember a "covidra hivatkozva" nem volt hajlandó felhozni, míg a kollégái nem is hallottak ilyen rendelkezésről, stb .

(De szeretem, hogy sokatok szerint csak a szegényebb réteg eszik ott. :D Nekem az az elvem, ami miatt őket szoktam inkább, hogy a rendelős kaja, ami egy órát hánykódott egy melegentartóban, sehol se lesz jobb. Csak az 1200 forintos rántott sajt kevésbé esik rosszul hidegen, mint amit 2300+390 szállításért honak máshonnan :D )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#64) Tikakukac válasza Penguin95 (#62) üzenetére


Tikakukac
titán

Ilyen 20 évesen olyan szarul lenni, hogy tényleg magad alá tudsz vizelni mert az ágyból legurulni sem bírsz... láttam tényleg durva betegséggel küszködőket, ezért el sem hittem ezt megcsinálja egy ilyen pizza és süti kombó. Nem véletlen hívjuk vérhasbüféknek őket.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#65) mephi666 válasza Tikakukac (#64) üzenetére


mephi666
nagyúr

én egyszer készítettem (vagyis csak próbáltam) hermelint, mert hallottam hogy az milyen jó, csehek is azt küldik sör mellé :) camembert sajtot amúgy is szeretem, szépen bepácoltam olajos-fokhagymás-borsos-fűszeres cuccba és érleltem kb 1 hétig a hűtőben... első fogyasztásra sör mellé fogyasztva reggel voltak problémák, de a sok sörre tippeltem... utána 1 nappal később este már sör nélkül ettem belőle... furcsán folyós lett a sajt (valószínű már rohadt rendesen) és bukéja is akadt, de erre azt hittem, hogy ilyennek kell lennie (pálpusztait szeretem, arra emlékeztetett) ...hát nem ilyennek kellett: elég gyorsan megkönnyeztem a budin :D ...a maradékot kidobtam, azóta nem is próbálkozok inkább ilyennel, viszont aki jó gyomorrontást akar, annak tudom ajánlani a receptet :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#66) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

tegnap rendeltem az óbudai egységből egy 1790-es menüt. Kapros-juhtúrós csmell, + egy bakonyi raguleves. Egy rossz szavam nem lehet rá, egy közepes szintet megütött.

De volt már, hogy a gyrosuktól szalmonellás lettem, és 3 napig vártam a fényt, hogy magához hívjon.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#67) nemlehet válasza alkatraz3000 (#66) üzenetére


nemlehet
őstag

Jah igen azt nálunk csak fosós gyrosnak hívják a munkában :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#68) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szokták volt mondani: Sírva vigad a Magyar. De itt az utsó 10 kommenten, nem tudtam nem röhögni :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#69) #72042496 válasza Lalikiraly (#68) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezesetben inkább fosva. :)

(#70) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jogos, Jogos!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#71) Gargouille


Gargouille
őstag

Há' most már komolyan kedvet kaptam, mindjárt rendelek is valami betyárosat tőlük! :DD

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#72) #72042496 válasza Gargouille (#71) üzenetére


#72042496
törölt tag

Majd számolj be. :D

(#73) Lalikiraly válasza #72042496 (#72) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jah a mentő, vagy a hulla-szállító viszi mi? :DD

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#74) Penguin95 válasza Gargouille (#71) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ilyenkor tanácsos inkább az anyóst, vagy egy olyan szomszédot meghívni, akivel nagyon jó viszonyban vagy. Ha meg kérdeznék a mentősök, hogy mi történt, elég megmutatnod a pizza dobozát, vagy a blokkot, a többit már rutinból tudni fogják.

(#75) Csemike


Csemike
csendes tag

Pont tegnap néztem az RTL Most-on a Főnök inkognitóbant. Elsőrész: Pizza King tulakdonosa álruhában munkába áll az éttermeiben. Rögtön eszembe jutott ez a topik. :D Persze, a milliomos tulajnak a minőség a legfontosabb, erre tette fel az életét, stb, stb... Hála nektek, én már nem dőltem be. :D

(#76) kenwood válasza Csemike (#75) üzenetére


kenwood
veterán

Lattam par amerikai/kanadai epizodot belole.
A letezo leghitvanyabb realityk egyike.
Nem eleg, hogy a tobbi dolgozonak nem gyanus, miert az uj fiut veszi vegig a kamera, ... Minden reszben van egy joszivu melos, aki egy nap ismerettseg utan elmeseli az uj kolleganak elete legnagyobb anyagi jellegu problemajat.
Amit termeszetesen a fonok megold,es johet a melankolikus zene, plusz a konnyek. Elobb hiszed el, hogy a pankracio valodi bunyo,mint azt a fost.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#77) Csemike


Csemike
csendes tag

Jaja, ez a koncepció. Van a szegény melós, általában valami komoly egészségügyi problémával, meg a bunkó középvezető, akit jól helyretesz a nagyfőni. A melósnak meg ad egy bocicsokit, megsimogatja a fejét, mindenki sír, vége.

(#78) mephi666 válasza #72042496 (#69) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehetne ilyen szlogenjük: "pizza king - ami után 2 napig királyként trónolhatsz" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#79) tsiga18


tsiga18
tag

Vajon "HÁNY" ember lett rosszul a PK kajájától?

;]

(#80) #72042496 válasza mephi666 (#78) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jöttömre öt nap múltán számítsatok, pirkadatkor, a klotyó felől!

Gargouille is gyanúsan eltűnt. :)

[ Szerkesztve ]

(#81) Penguin95 válasza tsiga18 (#79) üzenetére


Penguin95
senior tag

Eközben egy Pizza Kingben:
Vevő: Jó napot, pizzaszeletet szeretnék kérni!
Pultos: Hányat?
Vevő: Akkor nem kérek, köszönöm.

(#82) mephi666 válasza Penguin95 (#81) üzenetére


mephi666
nagyúr

"rendelni szeretnék 2 lófingató pizzát extra babbal, 1 lávarottyantót extra chilivel és 1 f*svahányóst büdös tojással, kagylóval és extra fokhagymával" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#83) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

De betegek vagytok :DD Ja persze a Pizza Kingnél zabáltatok :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#84) Kisgépkezelő válasza mephi666 (#82) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

"Lávarottyantót" egyszer egy nyaraláson ettem. Az volt a pizza neve, hogy "sírni fogsz". Annyit a javukra írnék, hogy ők legalább nem árultak zsákbamacskát. Nem hittem, hogy rajtam kifoghat bármi, de tényleg folytak a könnyeim mire megettem. Aztán utána a vécén is, meg másnap reggel, de talán még másnap este is. :D
Olyan hatással volt rám, hogy ott helyben le is szoktam a szándékosan csípősre csinált ételekről. Persze amibe való abba teszek annyit hogy finoman kiegészítse az alapízt, meg torma, dijoni mustár, almapaprika stb... jöhet de a scoville fokok hajhászásából ott valamiért elegem lett hirtelen. :DDD

(#85) nemlehet válasza Kisgépkezelő (#84) üzenetére


nemlehet
őstag

USA-ban voltunk a egy haverommal ahol ez a csípős mánia dúl. Rendelt magának csirkeszárnyat, nyilván a legerősebbet, merthogy bírja ő. (ghost chilli+carolina reaper fűszerezés)
Az első falat után látható tempóban elkezdett nőni a hónaljfolt és olyan árnyalatot vett fel az arca amit még nem láttam. A barátnője cukin megkérdezte hogy "Hogy szivem milyen a csirkeszárny?" amire egy hörgő-mörgő metálénekes hangján csak ennyit válaszolt: "Rászart a sátán".

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#86) kenwood válasza nemlehet (#85) üzenetére


kenwood
veterán

En szeretem a csiposet,eroset, de egy ponton tul mar total ertelmetlen.
Wang mestertol rendeltem egyszer valami csipos kinai kajat, az olyan eros volt, hogy igazabol papir is lehetett volna benne, a csirke helyett, mert semmit mast nem ereztem, csak azt, hogy leeg a nyelvem..

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#87) mephi666 válasza kenwood (#86) üzenetére


mephi666
nagyúr

termesztettem chocolate habanero-t: az volt nálam az a szint, hogy 1 kajálásra megettem egy szemet, kitisztította az orrom és a tüdőmig legyilkolt minden bacilust, viszont ezek mellett megvolt a kellemes cseresznyés-gyümölcsös illata és zamata :K a trinidad scorpion már más szint volt: poénból kipróbáltam, de az hasonló fogyasztásra nem alkalmas már... meg valami szószt is egyszer kóstoltam, amiben trinidad scorpion volt az alap, a chocolate habanero csak gyengítésnek meg színezéknek került bele: ebből egy késhegynyi zsibbasztott 10-15 percre, mint a lidocain... :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.