Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez a fantasztikus újítás??
SE egyre "érdekesebb".

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) David75


David75
őstag

micsoda újítás...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

He? :F Most az a nagy találmány, hogy ha viselem, akkor megy a lejátszás? :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Misi1979


Misi1979
őstag

Sőt, lehet hogy a fülhallgatón hangerőgombok (!!!) is lesznek!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#5) PowerBuldog válasza Misi1979 (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

meg 2 hangszóró... :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Tök gáz, hogy én 8 éve úgy használom a fülhallgatóm, hogy csak beteszem a fülembe és ott van, amíg utazok.
Ha előbb szól valaki, hogy közben zenét is tudok vele hallgatni, egész másként alakul az életem......

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#7) kaller1 válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Milyen 2? 5.1 lesz rajta.
Ennyit a nagy okosságról ami "örökre megváltoztatja" a dolgokat... :DDD
Jobb lenne,ha inkább telefon fejlesztésre koncentrálnának,mert így hamarosan mennek a levesbe... :W

.::> <::.

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

Most komolyan ez fogja megrengetni a világot...?

(#9) samgab


samgab
csendes tag

Hát ez fantasztikus. Ezzel a fülessel meg lehet spórolni két (walkmaneknél egy) gomb lenyomását.
Most már meg tudom bocsátani a SE szerencsétlenkedését a telefongyártás terén. Kellettek a mérnökök erre a projektre. :)

(#10) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ha minden csinnadratta nélkül ezentúl ezzel a fülhallghatóval adnák a Walkman mobilokat, akkor szerintem mindenki (újra) felfigyelne rájuk, és pozitív összkép alakulna ki, hogy igen megint újítottak valamit és ötletes, stb.
Viszont így, hatalmas bejelentéssel, hogy világmegváltó hardver jön, amit gyanítom jóó magas áron fognak adni... inkább csak ártottak maguknak.

(#11) Móci


Móci
addikt

Műhold, digitális tv, internet nem lesz benne? Lassan az SE is átmegy játékgyárba...
Kíváncsi leszek erre a 'csodára'.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Most komolyan,minek kell ennyi fülhallgató??Ott van a HPM-77 és annak vezeték nélküli társa meg még kismilliárd...Aki valami minőségibbet akar az vesz egy AKG-t vagy egy hasonló tudásút és benyomja az átalakítóba..
Nem hogy jönne valami jó kis érintős... :(

(#13) .bableWes válasza Móci (#11) üzenetére


.bableWes
őstag

meg 1 full hd tv, atomerömüvel...

hülyeség...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) Muton


Muton
addikt

de ki fogja majd megvenni, mert ekkora újítás után senki sem lesz méltó a SE-ra?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#15) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Most akkor mikor kezdődik el a zenelejátszás? Ha felveszem pl. az asztalról, miközben be van dugva a telefonba? Mire eligazítom magamon, pörgethetek vissza fél percet, hogy halljam a szám elejét, vagy onnét hallgathassam, ahonnan abbamaradt. Vagy rosszul gondolom?

(#16) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Valahogy sejtettem, hogy csak egy kiegészítő lesz...
A hsz-ek, meg no comment...

(#17) S. Szabi válasza S. Szabi (#15) üzenetére


S. Szabi
őstag

Vagy inkább érzékeli, amikor beledugom a fülembe, és pl. HPM-70-hez hasonló.
Ez valószínűbb. :)

(#18) zH.


zH.
senior tag

És abba mi a praktikus ha felvételnél elkezdődik a lejátszás ? :F
Egy pohárnak jobban örültem volna :DD

just be

(#19) plus44


plus44
veterán

Ez az újítás :F

Bye, bye....

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Lirion


Lirion
addikt

Az tényleg ciki, ha egy ilyen vackot mutat be nagy csinadrattával, de amíg nincs hivatalosan megerősített adat erről, addig nem értem, mire fel ez a nagy fikázás..

(#21) Karma válasza Lirion (#20) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk mert sokan szeretik/szerették a Sony Ericssont, és inkább a felvirágzását szeretnék látni, nem pedig azt, hogy ilyen piszlicsáré akciók mellett szépen szétfő a levesben? :U

“All nothings are not equal.”

(#22) totya98


totya98
tag

ez most megváltja a világot :DD én jobban örültem volna ha sörnyitós telefont adnak ;] :C

Nem a részvétel a lényeg,hanem a fontos!

(#23) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Hát ti fikázók tisztára megvagytok zavarodva, el tudjátok képzelni milyen kényelmes megoldás az hogy beteszem a fülest a hallójáratomba és automatikusan elindul a zene, kiveszem és leáll, nem fogyaszt tovább (remélem), én mint bringás nagyon örülnék egy ilyen megoldásnak, és akkor elképzelem hogy egy bejövő hívást is fel lehet venni ezzel a megoldással, ez Sony ultravagancia és bizony annak ára van

Cseberből vederbe

(#24) Cathfaern válasza LEFTHORSE1 (#23) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mint írtam lentebb is, ez egy nagyon jó ötlet, csak nem így kellett volna bevezetni.

(#25) BloodRay válasza LEFTHORSE1 (#23) üzenetére


BloodRay
veterán

Khömm... bejövő hívás felvételét nem teljesen értem, hogy gondolod ezzel a megoldással. :F
Arra ott a headseteken a gomb. Annál nem hinném egyszerűbb lenne híváskor kivenni-betenni a fülbe a készüléket. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26) Szabesz válasza BloodRay (#25) üzenetére


Szabesz
őstag

Pl engem kifejezetten zavar ha a fülemben van a füles, és nem szól benne zene / nem telefonálok. El is tudnám képzelni, hogy csöng, füles be, és már fel is vette (kivételnél a lerakást nem tartanám túl jó ötletnek :) )

¯\_(ツ)_/¯

(#27) BloodRay válasza Szabesz (#26) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezt sem értem továbbra sem. :DDD
Ha nem megy a zene minek a füledbe a fülhallgató.
Ha meg nincs a füledben, nem hallgatsz zenét miért a fülessel akarod felvenni és nem rakod a készüléket a füledhez?? :F ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#28) Szabesz válasza BloodRay (#27) üzenetére


Szabesz
őstag

Általában ha elindulok itthonról (Vecsésről) Budapestre, akkor default felrakom a headsetet. Akár csak kedvem legyen zenét/rádiót hallgatni a vonaton/buszon/metrón, msn/skype beszélgetésre, etc. De amikor nem használom, nincs a fülemben. Viszont kényelmes funció lenne ilyenkor, hogy pl: valakivel találkozom, füles ki, zene leáll, nem kell tapogatózni a ruhán keresztül a headset irányítóért, visszarak, folytat (vagy beesel előadásra/zhra,/vizsgára, füles ki, zene szintén leáll... stb).
Telefon felvételnél szintúgy előny, ha nem kell felvétel gomb után tapogatózni. (meg sem említem, hogy ha fenn van a headset, akkor nem veszem elő a telefont, húzom le a kábelt, és rakom a fülemhez (hosszabb beszélgetésnél amúgy is kényelmetlen tud lenni))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#29) LEFTHORSE1 válasza BloodRay (#25) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A telóba be van szúrva a fules, a füles a nyakadban lóg, jön egy bejövő hívás, beteszed a fülest a füledbe, az új technologia révén ezzel fogadtad a hívást, (ha a zenét el tudja inditani akkor ezt is) ha az adott kapcsolathoz volt hozzárendelve egy hangparancs akkor azt szépen lejátsza a füles (miután a füledbe tetted), igy tudod kivel beszélsz annélkül hogy elővedd a telefonod, s mindezt megtetted rekord rövid idő alatt , hányszor volt hogy egyszerüen nem találtam a fülesen a felvevő gombot, vagy a vastag téli ruha alatt nehezen volt elérhető, a fülem hallójáratát viszont vakon megtalálom, s akkor még ott van hogy közben bringázol vagy vezetsz és több időd van (értékes másodpercek) a vezetésre, ha meg épp zenét hallgatsz akkor például kiveszed (zene leáll) és rögtön visza teszed fogadva a hívást...

Cseberből vederbe

(#30) David75


David75
őstag

Látom már páran belelátnak ebbe forradalmi baromságokat:D Szerintem az sokkal jobb megoldás amit az apple használ,ha találkozok valakivel kihúzom a füles jack részét és a zenelejátszó is leáll.(és bármely fülhallgatóval használható:) Ha telefonon keresnek a fülhallgatóban csörög megnyomod a headset-et és a fülhallgatóba hallod mindkét füleden amit mondanak.

Alapvetően ha zenét hallgatsz úgyis vagy a kezedbe vagy a legpraktikusabb zsebedben van a telefon mert számokat albumokat és hangerőt váltasz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) Szabesz válasza David75 (#30) üzenetére


Szabesz
őstag

Tudjuk-Tudjuk. Más telefonnál csak egy füledben hallod a telefonhívást, és egy másik készüléknél sem áll le a zenelejátszás, ha kihúzod a fülest csatiját...

¯\_(ツ)_/¯

(#32) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

2 nap mulva megtudjuk

Cseberből vederbe

(#33) joey04


joey04
titán

lol és komolyan gondolták. :W
MH907
ez de szánalmas

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) kaller1 válasza joey04 (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Ennyi? Ez lenne a világmegváltó találmány? LOL.

.::> <::.

(#35) HardSanyeee válasza joey04 (#33) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Na már az is baj ha egy gyártó fejleszt? :U

Mellesleg poén, hogy a myVIP bejelentkezőlapján is ott virít már ez a headset a tech.hu jóvoltából :D

(#36) kaller1 válasza HardSanyeee (#35) üzenetére


kaller1
veterán

Nem azzal van a baj,hogy fejleszt,hanem hogy hülyének nézik az embereket.
Ha minden csinnadratta nélkül mellécsomagolnák egy új fejlesztésű telefon mellé,egészen más vélemények lennének a cégről.
Na de így.... :U

.::> <::.

(#37) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#33) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát ha ez neked szánalmas akkor sajnállak, én például nagyon örvendek neki, alig várom hogy megkaparintsam (39 angol font), és a hivás kezelést is tudja, pont úgy ahogy korábban elképzeltem, hidd el a mostani vezetők rendbe szedik a SE hirnevét, itt van ez a nagyszerü termék, súgárzik róla a Sony extravagancia, újra érzem azt a régi izgalmat amit a K750 idejében tapasztaltam.. go Sony

Cseberből vederbe

(#38) HardSanyeee válasza kaller1 (#36) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Na hát azért nem is kis dologról van szó, hogy csak úgy "simán" bejelentsék. Meg ha úgy lenne ahogy te mondtad, akkor az embereknek lehet, hogy fel se tűnne, hogy ilyet is tud, vagy szidnák a fülest, hogy miért indul el magától a zene.

(#39) kaller1 válasza HardSanyeee (#38) üzenetére


kaller1
veterán

Egy 3.5 jack csatlakozós,hívószám kijelzős sztereó bluetooth fülest többre tartanék ennél még ilyen marketinggel is,kár hogy nem érzik,mi kell(ene) az embereknek.:)

.::> <::.

(#40) Ricardo válasza Cathfaern (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem akarok itt flame-t gerjeszteni, de érdekes módon a zöldséges gyártónál minden hír úgy jelenik meg hogy most majd ők aztán megváltják a világot. Az hogy már MMS-t is lehet küldeni egy külön hír volt, mint ahogy az is hogy már tajvanon is árulják. Akkor nem volt ekkora "felháborodás". Az "okostelefonok" rovatba beírtam hogy Iphone, és 200 :Y topicot találtam.
Ezzel nem azt akartam mondani hogy ez így helye, csak arra akartam rávilágítani hogy nem példa nélküli (sőt!), hogy valamelyik gyártó nagyobb feneket kerít egy tartozéknak/szolgáltatásnak, mint amekkora azt megilletné.

Hogy a fülhalgatóra is reagáljak: Szerintem nagyon hasznos dolog, de ahogy már írták is a telefonokat is fejleszteni kellene, legalább ilyen ütemben. Talán most elindul valami. Ezt sugallja a Saito, Aino, X3.

[ Szerkesztve ]

(#41) HardSanyeee válasza kaller1 (#39) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Van ilyen: HBH-DS205. A számkijelzést nem tudom, hogy tudja-e, de viszonylag nagy a kijelzője szóval tudhatja is akár.

(#42) LEFTHORSE1 válasza kaller1 (#36) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Most ezzel miért nézik hülyének az embert? Fejtsd ki.Szerintem semmi csinnadrattát nem rendeztek, csupán ez a kis szöveg : gyere vissza szeptember 21.én hogy lásd hogyan változik meg a zenehallgatási stilusod örökre. És igazuk van ez tényleg nagy húzás, pofonegyszerü használni, kevesebet kell szöszmötölni a telefonnal, energiát takarithatsz meg, több figyelmet szentelhetsz a környezetednek, egyszerüen vagány, must have kategória, ha meg mellécsomagolnák egy telóhoz az volna a baj hogy fölöslegesen megdobja az árát

Cseberből vederbe

(#43) kaller1 válasza LEFTHORSE1 (#42) üzenetére


kaller1
veterán

lásd hogyan változik meg a zenehallgatási stilusod örökre
Ez nekem nagyképű,nagyzoló szövegnek hat,és ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül.

HardSanyeee ez a cucc nem tud hívószám kijelzést.Amúgy kifejezetten jó,nekem 200-as van belőle.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#44) HardSanyeee válasza kaller1 (#43) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Akkor rosszul gondoltam. De félsiker :D

(#45) kaller1 válasza HardSanyeee (#44) üzenetére


kaller1
veterán

Lehetne teljes siker is,egy oled kijelzővel és az említett hiányzó funkcióval megspékelve.Én biztos ráharapnék.:D

.::> <::.

(#46) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#37) üzenetére


joey04
titán

Nem azzal van a baj, hogy ilyet kiadtak (bár szerintem hatalmas hülyeség, és értelmetlen valamint nagyon kényelmetlen, de ok, lehet valakinek ez kell, legyen) de ez a beképzelt idióta marketing maszlag mellé, mintha ez váltaná meg a világot, fúj.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) LEFTHORSE1 válasza kaller1 (#43) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Számomra abból a kis szövegből a feltaláló büszkesége súgárzik, minthogy nagyképüség, egy igazán nagyképü szöveg talán így szólna : felejts el minden más gyártót, mi vagyunk a legjobbak mert mindenki minket másol. Amugy kiváncsi vagyok mennyire van levédetve ez a kapacitiv technologián nyugvó megoldás, a többi gyártó mikor rukkol elő ilyesmivel

Cseberből vederbe

(#48) kaller1 válasza LEFTHORSE1 (#47) üzenetére


kaller1
veterán

felejts el minden más gyártót, mi vagyunk a legjobbak
Azért bújtatottan ez benne van az,hidd el. :) Nekem más jönne be,mert más funkció sokkal fontosabb,Neked meg ez tetszik és ezzel nincs is bajom,de a körítéssel igen.

.::> <::.

(#49) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#46) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha már leírtad e súlyos vádakat hogy értelemetlen és KÉNYELMETLEN :Y akkor indokold meg, írd le miért gondolod így, hátha félreértettél valamit (nem jön hogy elhiggyem a hozzáállásodat, én eddig felnéztem rád)

Cseberből vederbe

(#50) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#49) üzenetére


joey04
titán

ne ezen a részén gondolkodj... Ez ahogy írtam saját vélemény, melynek nagyon egyszerű indoka az, hogy nem akarom ki-be huzigálni a fülest. Ennyi. Maximum hívásnál, de akkor sem ez az én megoldásom, mert akkor meg azért szoktam kivenni, mert nem kedvelem a headseten keresztüli beszélgetést, inkább kihúzom teljesen, és telefonálok. Ha pedig nem, akkor sokkal egyszerűbb megnyomni egy gombot (nekem). és ez igaz play/pause esetében is. De mondom, ez az én véleményem. Elhiszem, hogy valakinek ez jó megoldás, de közel sem akkora durranás, ahogy azt a SE beállítja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.