Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) sb válasza Gijon (#26) üzenetére


sb
veterán

Egyáltalán nem gond, hogy általános dolgokat írtam ugyanis pont ezt kérdezték, hogy általánosságban mi/milyen gondok (voltak) jellemzőek a Philipsre. Ezt írtam le, ezek igaza voltak általánosan és régebben.
Azt nem írtam, hogy minden modell ilyen lenne, azt se, hogy ne változott volna az évek alatt.
Sőt azt sem, hogy ne vennék Philips TV-t szemrebbenés nélkül. Simán vennék, épp azért amit írsz: egy modell, de még kicsit általánosabb hozzáállás sem határoz meg minden modellt... és főleg nem minden időben. Továbbá tökéletes modell is alig van, így hiába lehetnek itt is hiányosságok, nyilván lesz a többi gyártónál/modellnél is változó mértékben.
Nomeg még az is lehet extraként, hogy valamiben tényleg vacak egyik-másik modell ma is, de pl. engem pont nem érdekel.

Szóval nyugi, tudom kezelni és értelmezni az általánosságot és az egyedi jellemzőket.
Sőt, ha olvasol tőlem más hsz-eket akkor láthatod, hogy épp az általánosítás meg a saját szemellenzősség (amikor valakinek X a megfelelő, ezért képtelen belátni, hogy másnak meg Y az) ellen szoktam kikelni.

A tételes felvetésekre csak röviden:
1. Igen, ezt meg lehet állapítani úgy, hogy nem vettem 26db Philips TV-t. Senki nem tud egyedül annyit venni. Vannak tesztek.
2. Igen, a tesztek pedig erre valók. Nem hülyeség az összes. Nyilván van amit nem kell elfogadni a tesztekből sem, de szelektálva lehet érdemi infókat szerezni.
3. És ahogy írtam ebben voltak egyedi user tapasztalatok is. Ami az 1. pont kiterjesztése a tucat TV lehetetlen megvétele nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.