Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tasiadam válasza Synthwave (#137) üzenetére


tasiadam
veterán

Nem tapasztaltam egyseg szem femmifele lag-ot 60fps folott. Ha 100, ha 65, nem volt frametime drop es mikrolag. Plusz minden SSD-re van telepitve.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#152) Synthwave válasza tasiadam (#151) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az SSD-nek semmi köze az input laghoz.

Ezt nem kell tapasztalni, hanem van. : > De 60 Hz@sok-sok fps-sel kevesebb, mint 60 Hz@60 fps-sel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#153) snecy20 válasza Synthwave (#152) üzenetére


snecy20
veterán

Remélem abban azért konszenzus van, hogy a Adaptive Sync / Variable Refresh rate az jó... :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#154) tasiadam válasza Synthwave (#152) üzenetére


tasiadam
veterán

Ja az input laggok :D en am ikrolaggokra gondolok. Azt ki tudtam teljesen szurni mar.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#155) Carlas válasza Dilikutya (#148) üzenetére


Carlas
senior tag

Az összehasonlito videók nem hiába ilyenek. Ezt meg kel érteni hiszen valahogy kb prezentálni kell az eltérést. Máshogy lehetetlen lenne. Max lassitva. Illetve ténylegesen van képtörés sokszor ha jóval több az fps mint 60. A gond hogy felveszel egy jatekot 60fps-es, az lejátszod egy 60fps videóban. Ez szép meg jó. De ha egy játékot 144fps-en veszed fel és felrakod akkor az is 60fps lesz mert nem tud többet a video szolgáltató sem + ha egy nem 144hz-es monitoron nezned értelme sem lenne. Ez hülye prezentálása a dolognak de ezért van. Előben kell látni milyen hatalmas a különbség. Ha véletlen valami átállitja a Hz-et 60-ra ugy látom mintha akadna :D tiszta gáz de akkor derül ki mennyire más.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#156) nuke7 válasza Carlas (#155) üzenetére


nuke7
veterán

Én játszottam barátom 144hz monitoran. Fura volt, viszonylag gyorsan megszoktam.
hazamentem, 60hz, picit sem volt fura, teljesen jó volt pár másodpercen belül.

https://youtube.com/user/nuke7

(#157) Synthwave válasza nuke7 (#156) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, hogy nem volt fura, mert időtlen idők óta azt használod. Vegyél egy 144-eset, használd hetekig, hónapokig, és utána próbálj visszaülni 60 elé. Nem fog tetszeni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#158) Carlas válasza Synthwave (#157) üzenetére


Carlas
senior tag

Pontosan. Mar jo sok ido eltelt amiota 1440p es 144hz van. Hat ha egy fullhd 60as ele ulok az nagyon nagyon gagyinak tunik. Meg nem folyamatosnak. Pedig boven jo. De nagyon erzem a különbséget. Huzamosabb hasznalatnal ha atallitod 60hzre nagyon latni hogy mennyivel gyengebb. Mas a kep a mozgas , gyors mozgasnal foleg stb Ami fontos. Akkor eri meg ha a gep legalabb fixen 100fps felett viszi az adott gamet de inkább kimaxolja a 144 et.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#159) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok!
250-300ezer forintbol milyen gepet lehet osszedobni amivel futnanak a mai jatekok? Nagyon szepen koszonom elore is a segitseget!

(#160) nuke7 válasza Synthwave (#157) üzenetére


nuke7
veterán

de minek..? :F :DD

https://youtube.com/user/nuke7

(#161) Synthwave válasza nuke7 (#160) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy jobb legyen, amit mindig nézel, amikor a gép előtt ülsz? :U

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#162) nuke7 válasza Synthwave (#161) üzenetére


nuke7
veterán

Hat pont ezért mondtam, hogy nem látom értelmét, mert szerintem nem jobb a 144hz általánosan, talán csak fps játékokban látom értelmet - amikkel a legkevésbé játszom...

https://youtube.com/user/nuke7

(#163) adamssss válasza sumi4623 (#159) üzenetére


adamssss
veterán

Mondjuk ajánlom a cikk elolvasását. Pont erről szól. ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#164) Carlas válasza nuke7 (#162) üzenetére


Carlas
senior tag

Dehogynem jobb, nem is értem miért ne lenne jobb, ha jobb a kép. kb minden én a LOLnál,Diablo, vagy egy rpg-nél is igen más. elég vegyesen játszom de egy 1440p+144hz ááá nagyon más

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#165) Synthwave válasza nuke7 (#162) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már hogyne lenne sokkal jobb. Az első alkalommal, amikor görgetsz vagy ablakot mozgatsz (értsd bármi mozog a képen), már látszik, csak sokan nemhogy irodázásra/netezésre, de játékra sem hajlandóak megfizetni a felárat (ami amúgy mára már nem is olyan vészes).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#166) Carlas válasza Synthwave (#165) üzenetére


Carlas
senior tag

Hát igen én dolgozom is a gépen és teljesen más egy PS vagy Lightroom, vagy egy 3d progi bármi. De igen már csak egy weboldal görgetése is teljesen más. Ma már elég olcsón is vannak monitorok /az más kérdés a minőségük/ de vannak.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#167) nuke7 válasza Carlas (#164) üzenetére


nuke7
veterán

szerintem nem :N

(#165) Synthwave
Persze, mert szubjektív, hogy kinek, mi éri meg.
Szerintem nem annyival jobb, hogy bármekkora felárat fizessek érte :K

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#168) Carlas válasza nuke7 (#167) üzenetére


Carlas
senior tag

Ezen kár vitatkozni vagy rossz a szemed :D de bebeszélni hogy nincs hatalmas különbség az érdekes. Ha van gép ami kihajtja igen más :) a felárat sem értem mert a normális kategóriában kb mind 144hz vagy fölötte lévő inkább más alap lesz sem mint extra főleg árban. nah de ok legyen ugy

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#169) nuke7 válasza Carlas (#168) üzenetére


nuke7
veterán

ok... (nem teljesen értem, hogy mit szeretnél mondani, de ha egyértelműen jobb lenne és nem lenne felára akkor mindenki olyat használna, nem..? :F )
nekem személy szerint a 21:9 ad hozzá nagyon sokat a számítógép használati élményéhez és a játékokhoz is...

https://youtube.com/user/nuke7

(#170) Carlas válasza nuke7 (#169) üzenetére


Carlas
senior tag

21:9 is akkor jo ha nem fullhd. nem tudom milyen felárra gondolsz amikor baromi olcsón is van már 144hz-es monitor. teljesen normalis aron vannak. sőt már igen jó áron van tényleg jó monitor. semmi felár nincs tök olcsóak.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#171) Janby válasza Carlas (#170) üzenetére


Janby
tag

Ez egy kicsit megint szubjektív lett . Tény, hogy valóban aránylag olcsón lehet venni 144Hz-es monitort, viszont mindenképpen van felára a 60Hz-eshez képest.[link]

I AM:D

(#172) nuke7 válasza Janby (#171) üzenetére


nuke7
veterán

jaja, az, hogy kétszer annyiba kerül (IPS) az nem jelentős felár, valóban :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#173) adamssss válasza Synthwave (#137) üzenetére


adamssss
veterán

Sajnos bekapcsolva v-sync-et szétesik a kép. Megjelennek azok a csíkok így inkább bekapcsolva hagyom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#174) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

144 Hz masterrace? ;]
Ahogy anno a 30, a 60, a 75, a 120, úgy ez is megkeletkezett, felgerjesztésre került, megetetésre, és elfogyasztásra. :D
A különbség annyi, hogy valódi értelme kb 60 Hz-ig volt mindenre, ami nem high-end esport.

Tanakodtak a GPU gyártók, hogy vazze. Már szinte minden kártyánk simán tudja a 60 fps-t a legújabb címekkel is. Mi legyen most? Hogyan vegyük rá a gaymereket, hogy még több pénzt költsenek az igazán high end kártyáinkra? Vagy miért venne bárki új monitort, ha a sokéves fullhd 60 Hz-es is tök jó még?

Háhá, kérdezzük meg az LCD gyártó tesókat, mijük van. 120 Hz? 144 Hz? No problem.
Így aztán veheti a mókus a VGA-t, ami ultrán kitol magából 144 fps. ;]

Mielőtt cafatokra szaggat a masterrace: igen, látható a különbség. Túlértékelt. Nagggyon durván.
És nem, nem a kijelzőn fizeti az ember a masszív felárat, hanem a vas többi részén.
És az a különbség, azon az áron, egy fostos nagy NOPE.

(#175) Carlas válasza nuke7 (#172) üzenetére


Carlas
senior tag

Nem tudom te mit tartasz monitornak de 70-80 korul kaphato egy ertelmes es ez mar ips 144hz. Az alatta levok se sokkal olcsobbak amik meg igen fosok is. Ott nem csak a hz hanem mas is gagyi. Rengeteget teszteltem nezegettem. De kb ez az arszint ahonnan van mar jo.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#176) Carlas válasza FoxiestFox (#174) üzenetére


Carlas
senior tag

Hat legyen :) ha te mondod. En elszenvedek igy, bar egy monitor nem csak hzbol all, nyilvan ezt nem is kell figyelni vagy a tobbi adatot amiert esetleg tobbe kerulhet.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#177) Carlas válasza Janby (#171) üzenetére


Carlas
senior tag

Nem feltetlen a hz miatt. Nem mind1 a panel,szinter stb stb. Ips es ips kozott is megadurva elteresek is vannak.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#178) Synthwave válasza FoxiestFox (#174) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Látható a különbség. Nagyon is. Aláértékelt sokak által.

Oszt nem csak játszani lehet 144 Hz-cel. Minden sokkal jobb magasabb képfrissítéssel. Minden pöccre reagál, az egér reszponzív, örömébódottá. De játékban is sokkal kevesebb lesz az input lagod, még ha nincs is stabil 144 vagy több fps-ed. Oda meg képtörés ellen ott az adaptív szinkron.

Az árak is egyre lejjebb mennek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#179) Dilikutya válasza Synthwave (#178) üzenetére


Dilikutya
félisten

60 Hz-en nem reagál pöccre... na neeee. :W

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#180) Carlas válasza Dilikutya (#179) üzenetére


Carlas
senior tag

ezt senki nem mondta, de azt mondani hogy ugyan olyan max az írja aki a 144hz-et normálisan sosem használta különben ilyet nem írna. sokan benyomjak ide ez+az baromság közben az életben nem tapasztalta csak gondolja, nézett videót, olvasta stb de sosem használta, tapasztalta meg rendesen napi használatba de mégis véleményt mond. én olyanról irok általában amiben elég sok a tapasztalatom és személyesen sokat próbáltam. most hogy jo ideje 144-es a monitor és ha egy program 60hz rakja baromira zavaró rögtön látni mintha szaggatna a kép az asztalon. be lehet beszélni hogy nem így van de sajnos igen. munka közben egy PS-nél rajz közben is kényelmesebb stb. ez kezd olyan lenni mint amikor van aki azt irja 1080p az tökéletesen elég és felesleges mondjuk az 1440p. Hát ott sincs a kettőnek köze sem egymáshoz olyan hatalmas az eltérés minőségben. de számtalan más helyen is megfigyelhető ez a dolog hogy olyanokon megy a vita ami felesleges mert kb tények mégis vitaznak rajta. ugyan ilyenek figyelhetőek meg pl egy Hama terméknél /hát ez ugyan olyan csak olcsó és ami drága az lehuzás mert a Hama ugyan az/. Mindig a tapasztalat beszéljen. Olyan dolgokba kell beszélgetni amiben mindkét félnek van huzamosabb tapasztalata, nem csak valamelyik gondolja, olvasta, hallotta stb. de lehetősége nem volt használni is rendesen.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#181) Carlas


Carlas
senior tag

Amúgy eléggé Off Topik lett az egész. Sztem térjünk vissza az eredeti poszthoz. :R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#182) PRO_KoRa


PRO_KoRa
tag

Vicces itt a sok hsz-t olvasni. Meglepő mennyi ember tévedésben van.

60 Hz vs 144 Hz:

Igen is szemmel látható különbség van. Aki még nem használt huzamosabb ideig ilyen megjelenítőt, nem tudja mennyire jó is tud lenni a szemnek, ha nem annyira "darabos". Ez a kijelentés most kicsit erős lehet de én is ugyanígy gondoltam amíg ki nem próbáltam. Munkára én is 60 Hz nél ragadtam le. Irodai használatra tökéletesen megfelel.

#Carlas:

Tanulj meg tagoltan írni, mert lehetetlen olvasni.

Nem tudom mennyi idős lehetsz,(állításod szerint már nem vagy 20, mégis úgy viselkedsz mint egy elkényeztetett 16 éves) kérlek ezt ne vedd személyeskedésnek, de inkább fejezd be. Ne magadból indulj ki, mert szerintem nagyon sok ember nem költ ennyit tech cuccokra, mint amennyi neked az aláírásodban van. Ez alsó hangon is milliós értékű cucc, és nagyon sok kijelentéssel ellentétben külföldön sem vesznek ilyen gépeket. Nem hiába van a redditen, és sok más oldalon is gép összerakós thread / poszt, hogy mit érdemes, és mit nem érdemes vásárolni. Nagyon sokan (köztük én is) ár/érték alapján vásárolunk.

Az eredeti posztra válaszolva, kicsit furcsán lettek összeválogatva a cuccok. Érdemes lenne olvasgatni, videót nézni gép összerakásról / alkatrész összeválogatásról mielőtt másoknak tanácsokat adunk.

[ Szerkesztve ]

(#183) Carlas válasza PRO_KoRa (#182) üzenetére


Carlas
senior tag

A telefonról irás hátrányai sajnos 90%-ban utazas közben. Szerintem a viselkedésemben semmi olyan nem volt amire ezt irhatod. csak furcsa ez a sok hülyeség amit összeírnak valószínűleg 0 tapasztalat nélkül. Nem tudom sosem számoltam mennyiben van a gép de nem is lényeg, sosem írtam ilyet és kérkedtem bármivel pedig van ott drágább dolog is mint a gép. Ha igy tennék akkor lennék 16 éves /már a duplája is elmúlt/ gyerek, de nem fogok. Az sztem nem igaz hogy nem költenek mert rengeteg embernek vannak ilyen dolgai. szerintem ez nem egyedi itthon sem max ők se irogatják ki sehova. de több eladó hasonló konfig is van, meg hát valakik itthon is megveszik ezeket a dolgokat. Én is rengeteget dolgozom hogy a munka mellett a hobbira is maradjon. De megint eltértünk az alaptól amit jól le is írtál de az elkényeztetett részt nem igazán értem, szerintem nem adtam okot rá.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#184) nuke7 válasza Carlas (#175) üzenetére


nuke7
veterán

Nekem csak IPS vagy (sp)VA paneles monitor jöhet szoba - most LG 21:9 van és Benq fullhd.
40korul már lehet kapni új, fullhd ips monitort, és amit te írtál az pont kétszer annyi. Ennyi :)

es mint mondtam, amikor próbáltam egy napig kb akkor nem győzött meg a 144hz.
persze nem is játszom sokat, pláne nem fps-t. ;P

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#185) PRO_KoRa válasza Carlas (#183) üzenetére


PRO_KoRa
tag

Elnézést, ha megbántottalak, viszont a közép, nem közép, belépő, nem belép kategórián vitatkozás elég furcsán jött le.

El kell fogadni, és remélem tisztában vagy vele, hogy most egy 2080 Ti a kategória csúcsa. (Ha így jobban tetszik felső kategória teteje.) Viszont ami nekem van 1070 Ti, még szerintem is közép, közép-felső kategórához tartozik.

Nemtudom milyen körökben mozoghatsz, de elég sok ismerősöm 1050 Ti - 1060 - 1070 + AMD RX570 - 580, és ezekhez hasonló kártyákkal operál.

[ Szerkesztve ]

(#186) Dilikutya válasza Carlas (#180) üzenetére


Dilikutya
félisten

1440p-nek is kb 24" fölött van értelme. De 24 colon nincs is túl nagy kínálat, ahogy elnézem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#187) Carlas válasza Dilikutya (#186) üzenetére


Carlas
senior tag

24"-on nincs ertelmes. 27"-en mar nagyon sok igen. Nagyon mas a kep. Tapasztalatom szerint 90%-ban 1440pre 60fps felett eleg egy 1080ti vami hasznaltan eleg barati mar arban sőtt. De egy 1080 is eleg jol viszi pl az uj metrot 1080 +1440pbe vittem ki maxon igaz volt hogy droppolt foleg a sivatagos palyan de amugy tartotta a 50-60-at. a Ti mar okes

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#188) Carlas válasza PRO_KoRa (#185) üzenetére


Carlas
senior tag

Nincs gáz komolyan. Hát akikkel én játszom kb hasonló 1060,2060,1080,1070. nekik sincs feltétlen mindnek inkabb más téren van akiket ismerek. De en a sajat gepem ezert nem is rakom vagy peldalozok vele mert az nem átlag. nem is szeretek ilyenrol beszelni max tapasztalatot cserelni de nem vagyok ilyen kerkedo stb.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#189) Dilikutya válasza Carlas (#187) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha a lejárt garist 100 ezerért baráti árnak vesszük, akkor igen, baráti árban vannak.
Bocsi, 100-ért a sima 1080. 1080Ti lejárt garis 120-130.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#190) Carlas válasza nuke7 (#184) üzenetére


Carlas
senior tag

Ne keverjuk ide 40e- IPS-t attól mert IPS még kaki. Persze netezgetni meg esetleg csak ugy jatszani okés de ha mondjuk másra is használnád akkor alkalmatlan, nem hiába 40e. Volt egy 34" 1080p 21:9 lg-m. imadtam. de munkara 5ft-to nem ert annyira fos volt a panel hiaba ips. sajnos. 40e sajna ez a kategória és ez nem bantas, van akinek jó de lássuk hogy 40e-ert mit kapunk. IPS-IPS között hatalmas különbségek vannak. nem csak a 144hz maitt több nehany monitor. van 60hz-es horror áron, az sem viccbol. a 144 elé meg le kell ulni es tolni. nagyon mas persze ha a gep kihajtja de akkor ég és föld persze nem egy Diabloval stb de ott is nagyon latszik. nah de ezt tulbeszéltük.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#191) Carlas válasza Dilikutya (#189) üzenetére


Carlas
senior tag

igen kb 130-150 egy ti ami igen jó ár ha megnezed ezert mit kapsz erőben az aktuális szériából. akkor ezt éri meg megvenni nem azokat. egy a fontos bányász kártya offos

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#192) Dilikutya válasza Carlas (#191) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kvára nem jó ár lejárt garis kártyáért. Pár hónapig garisért sem. Járjunk már a realitások talaján!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#193) PRO_KoRa válasza Dilikutya (#192) üzenetére


PRO_KoRa
tag

Ebben nem értek egyet veled. Szerintem jó helyről kell venni használtat, és nem lesz probléma.

Én innen hardverapróról vettem a 1070 Ti kártyámat használtan 95-100 körül. Akkor volt rá 3 hónap híján még 1 év garancia.

Ha jól szellőző házba rakod, jobb szériás hűtéssel, minőségibb táppal kiszolgálva, nem hiszem, hogy baja lenne. Persze ha az előélete is tisztázott és nem a
" bányába' " használták.

[ Szerkesztve ]

(#194) nuke7 válasza Carlas (#190) üzenetére


nuke7
veterán

szerinted.

https://youtube.com/user/nuke7

(#195) Synthwave válasza Dilikutya (#179) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nem.

Főleg akkor nem, ha ~20 éve nem használtál semmit tartósan 100 Hz alatt. Amikor melós lapitól átülök a (144-es) asztali gép elé, mindig egy örömünnepes vadmegelégedés az első kurzormozgatás a Windows asztalon. Merthogy reszponzív, mint állat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#196) Carlas válasza nuke7 (#194) üzenetére


Carlas
senior tag

Szerintem? Tényeket írtam. Nem szerintem. Látszik te sem dolgozol vele. akkor ilyen hülyeségeket nem írnál. Vagy melyik részével nem értesz egyet. Neked az IPS-ből mind ugyan az? mert az elég érdekes lenne. Ez a monitor volt itt a hirdetésem, full alkalmatlan munkára, játszogatni elment. olyanokon vitázunk amiken baromság, max neked 0 tapasztalatod van a dologban.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#197) Carlas válasza Dilikutya (#192) üzenetére


Carlas
senior tag

Nézd meg ugyan azt a teljesitményt mennyiért kapod az uj szériábol kb. Hupsz rögtön jó az az ár. 150e-ért 1080ti teljesítményt sehol nem kapsz. Amugy meg ha garis is még mitől fosunk? egy takarítás és mehet a teszt, esetleg egy pasztázás kell pár évente ami kb 10 perces művelet.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#198) nuke7 válasza Carlas (#196) üzenetére


nuke7
veterán

Hat persze :))
tenyek 😂 istenem... egészségedre :DD

gyűjtsd csak azokat a hsz-eket ;)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#199) Carlas válasza nuke7 (#198) üzenetére


Carlas
senior tag

Jol van latom atmentunk oviba. Ha ertelmes valasz nincs, sott semmi akkor tenyleg fejezzuk be. Majd ha erdemben lesz tapasztalatod akkor van értelme folytatni.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#200) nuke7 válasza Carlas (#199) üzenetére


nuke7
veterán

megy a write only, helyes, toljad csak :K lesz a senior tag jobb is ;)

Valaki leírja a tapasztalatát és a vélményét -> ezt nem tudod elfogadni -> leírja miért -> akkor szerinted a másik biztosan hülye / nem ért hozzá / ovis -> ??? -> nyilván neked van igazad :R

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.