Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Kansas válasza Cifu (#7) üzenetére


Kansas
addikt

Csak az integritását... ha fordít egy 180°-ot az eddigi véleményén, és most igazat mond, akkor eddig hazudott... és a tény, hogy tolt egy hátraarcot, azt bizonyítja, hogy tulajdonképpen az igazság nem számít, az számít, hogy azt a tesztet ismerje el mindenki, ami őt hozza ki győztesnek
Ehelyett inkább befoghatná a száját, visszamehetne a tervezőasztalra és összerakhatna egy olyan procit, ami teljesítményben is jó és nincs is tele biztonsági résekkel. Annyi pénze van, hogy igazán nem lehet ez probléma - és szerintem meg is fogja tenni, a kérdés hogy mikor és addig mennyi piacot veszít.

Én se játszottam soha, és nem is fogok a GTA V-tel(a játékosok többségével egyetemben), mégis sok oldal használja bencsmarkolásra...

A teljesítmény mérésére használt eszközöket(pl. fékpad) tipikusan azok használják, akik mérik/finomhangolják a termék teljesítményét, nem azok, akik aztán a terméket fogják használni(persze a két halmaznak van metszete), így van ez rendjén.

Aki meg nem olyan terhelésre keres procit, mint amit a Cinebench mér, nyugodtan hagyja figyelmen kívül a mérés eredményét.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.