Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Bone, nagyon-nagyon szépen kérlek, hogy ilyen "...és ami utána következett, arra kevesen számítottak" szintű hatásvadász rizsát kerüljétek már. Bizonyos IQ szint felett visszatetsző, sőt, zavaró, hogy hülyének nézitek az olvasót.

Igen, tudom, hogy sok helyen használják ezt, mert a marketingesek debilek, illetve pont az álhírekkel, tévhírekkel operáló oldalakon népszerű, meg az Index.hu kattintásvadász zéró tartalmú híreinél bevett.

Nem hinném, hogy a Mobilarénának ilyen trendeket kellene követnie... :U

@Duliee: Pontosan így gondolom én is. Nem méltó a Mobilarénához...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) BoC1ka válasza Cifu (#1) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Megeloztel. A blikk szintjet se kozeliti. Aki olvassa a mobilarenat ugyis ra fog kattintani fuggetlen a cimtol szerintem

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#3) Graphics válasza Cifu (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ez nem egy álhír oldal :)

Annyira szerintem nem volt drasztikus a nyelvezete, hogy ezen kéne ugrálni.

ÉS akkor most vissza a szakmai részhez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Bone123 válasza Cifu (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Hát jó, legyen. :K

(#5) Simba86 válasza BoC1ka (#2) üzenetére


Simba86
senior tag

csak (NAGYON-NAGYON!) halkan teszem hozzá a bántás szándéka nélkül, hogy Bone írásainak minősége se közelíti meg Dr. Kind-ét és Zsoltiét (hirtelen nem jut eszembe az itteni neve)... ez a hatásvadászat csak a hab a tortára... :(

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#6) Silεncε


Silεncε
őstag

Az is poén mondjuk, hogy a srácnak telik 950-re, S8-ra, DeX dokkra, de egy nem 360p-s kamerát már nem tudna szerezni... :W :Y

[ Szerkesztve ]

(#7) juuzer


juuzer
addikt

"And it just works. Seamlessly." :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#8) janeszgol válasza Simba86 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg kerülni kellene az említetteket. Amúgy olvasható, érthető, még egy fárasztó nap után is elolvasom a cikkeit, mert egyértelműen ír. Nem kellenek az irodalmi mélységek. (Még csak az kéne, hogy krimibe illő átvitelek legyenek. :D pl Kinyitva a dobozt, olyat láttam, amire sose számítottam a gyártótól. Kép betéve, görgethetünk. A home gomb átkerült a hátoldalra. -S8 )

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

És akkor most jöhetnek az eBayes 20 dolláros klónok, mert meg lehet csinálni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) hapakj


hapakj
aktív tag

A Lumia 950 xl egyébként az apple átalakítóval is működik [link]
Sőt. kezelte simán a rákötött random usb switchet meg usb Ethernet adaptert.

(#11) Szabcsizz válasza Simba86 (#5) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pedig en pont, hogy az o iromanyait csipem a legjobban. Plusz szentkuti iromanyait is. Lenyegretoroek, semmi folosleges sallang. Ezen is latszik, hogy nem vagyunk egyformak.. :)

(#12) troviko


troviko
senior tag

Majd kiadnak egy patchet, hogy ez többet ne fordulhasson elő. A portokat már szabványosították, most jöhet a szoftveres limitáció, hogy csak azért is branden belül kelljen venned.
:DD

https://www.oldtech.hu/

(#13) jacis válasza Simba86 (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Semmi baj nincs az írásaival. Kár ilyenekbe belemenni szerintem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Béééla


Béééla
őstag

A cikken felbuzdulva megpróbáltam bedugni a Nintendo Switch dokkolójába a Lumia 950-em, nem akarta az igazságot. (valószínűleg nem véletlenül vannak ott a magasító bütykök a két oldalán)

Bélabá

(#15) Zolik válasza Cifu (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

" Index.hu kattintásvadász zéró tartalmú híreinél bevett."
Akkor biztosan a mostani robbantásban meghalt emberek is zéró tartalmú hírnek számít neked.. :(((

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) janeszgol válasza Zolik (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez felesleges. Lehet már olvasta máshol, akkor viszont zéró tartalmú, sőt nem is hír már számára. Nehogy már átforgasd a mondandóját. Én is utálom az index híreinek tálalását. Gusztustalan. Az nem megalázó az áldozatoknak?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Eugene Roe válasza janeszgol (#16) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Vannak akik szerint a polkorrektség mindent visz, én nem tartozom közéjük! :)

Ui.: kíváncsi vagyok, hogy a union jacket kitette-e már facebookra!

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#18) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

szerintem meg pont erdekes ez az info !

koszonjuk a cikket. :R

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#19) takacsbotond válasza Zolik (#15) üzenetére


takacsbotond
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#20) meridarider


meridarider
tag

Nem igazán értem miért olyan meglepő ez. Az usb otg már évek óta támogatja ezeket a szabványokat...

God hates us all.

(#21) AxBattler


AxBattler
félisten

Tetszik! Sajnos ettől még nem lesz működőképes a W10 Mobile, és az MS Store-ban sem lesz több (működő) app, szóval frankó, de kiatökömetérdekli.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) gyurica úr válasza AxBattler (#21) üzenetére


gyurica úr
tag

Szerintem bárkit érdekelhet.

(#23) zseko válasza Cifu (#1) üzenetére


zseko
veterán

Bár az eredeti címet már nem láttam, de abszolút igazat adok.

Duliee, tök mindegy hogy álhíroldal vagy sem, az olyan szarokat amik hasonló nyomorék címekkel nyitnak ('el sem hiszed hogy mi történt', 'és ami utána következett, arra kevesen számítottak', 'hihetetlen dolog történt', stb.) meg sem nyitom. Sehol. Lehet túl vulgárisan fogalmaztam, sorry, de attól még így van. Enélkül is elolvasom az itteni cikkek döntő többségét.

HR24.hu

(#24) Decske


Decske
aktív tag

Sőt, ha az S8-at az MS display dock-jára (HD500) kötjük, azzal is működik...
Az S8 nagyon ígéretes, de nem tudná leváltani a 950XL-emet, mert nem lehet használni dokkolt állapotban.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#25) Luck Dragon

Ez tök jó hogy működik , csak az a kérdés meddig, a wp-nek mert nincs jövője. Be kell látni ezt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) slimshady


slimshady
senior tag

Ez fantasztikus. Nem hiszem, hogy túl sok embernek lenne ebből haszna. Bár a lényeg, hogy működik...

üdv.: SlimShady

(#27) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ez csak nekem tűnik kissé megtévesztőnek?

Ha valamiben a Galaxy S8 duóhoz megvásárolható DeX állomás biztosan jobb, az a teljesítmény: egyszerűen fürgébb és fluidabb ...

Ez szerintem azt sugallja, hogy a dokkolónak bármi szerepe lenne a fluidabb rendszerben, ami nyilván nem igaz.
Egy Snapi 835 csúnyán odaver teljesítményben a 808-810-nek, szóval az a minimum hogy folyamatosabb legyen a rendszer.

Laci

(#28) slimshady válasza Gusztáv (#27) üzenetére


slimshady
senior tag

Jogos, pedig meg a cikk is megemliti "gyakorlatilag mindent maga a mobil old meg itt is, ott is". Szoval akkor miert is gyorsabb a "Galaxy S8 duóhoz megvásárolható DeX állomás"?

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.