Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

"Ha nem webshopos a tag, hanem gyártó, akkor pedig bombáznak teljesen hiteltelen és himi-humi spamekkel, hogy a Csiengcsung Superhyper S8 jobb fotókat lő, mint a Galaxy S8, írjuk meg"

Itt már mondtam magamban, hogy ezt tuti Bog írta, úgyhogy végig kell olvasnom mert jó lesz :DDD :DDD

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"Most pár néhány éve fel-felbukkannak a tesztek között olyan telefonok, amelyekről elsőre mi sem tudjuk, hogy eszik-e, vagy isszák."
A mondat eleje időhatározóilag csak nekem kínai?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elephone, szinte sejtettem, amiről eddig hallottam, mind hulladék volt..

A HomTom akkor nem a Doogee almárkája?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Bog válasza fornettisuti (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

pár = már, mindjárt javítom :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) fornettisuti válasza Graphics (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

Azok azok, akik a Xiaomi logóját lopták majd tükrözték és lett egyedi logójuk?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Graphics válasza fornettisuti (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azok :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) babosmiki


babosmiki
addikt

Na, például az ilyen cikkek miatt is vagyok már veletek 10 éve, mert ilyenekre is fordítotok időt, hogy szórakoztassatok, informáljatok minket. :R :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

rühellem a fb-ot, de az egész cikk egy hatalmas like :K

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9) Teo.


Teo.
aktív tag

Há' e jóvót. Még sok ilyet Bog :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#10) Benetnes


Benetnes
tag

El tudom képzelni mit kaphattok naponta, elég csak arra gondolnom amikor "Giga Discount" van bármelyik kínai webshopban!

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Hah, jó írás. :)

(#12) Lenry


Lenry
félisten

a kínaiak maguk választják, hogy milyen "angolos" nevet akarnak használni és semmi, de semmi megkötés nincs

nos igen, ennek köszönhetően találkoztam Londonban egy oktatási kiállításon Stalin Linnel...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Hát ez ++100:) kellenek még ilyen cikkek! Király volt olvasni!! :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Érdekes cikk lett, jó volt a témáról olvasni. :)

(#15) janeszgol válasza Graphics (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát ezek szerint. Viszont marhára egyformák, nem? A kijelző, kamera, forma. Na mindegy.

A cikkhez: én az Elephone-t akkor skippelném a MA-ról, ha ennyire tré. Vannak nála sokkal érdemre méltóbbak (Coolpad, LeEco).

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Richie86


Richie86
senior tag

Így kell ezt Bog, ne hagyd őket elkanászodni! :))

(#17) Bog válasza janeszgol (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Rég volt már Elephone, nem véletlenül. Pedig kínálgatják sokszor tesztre, de ha van más, akkor inkább azt.

Az a baj, hogy amikor megjön, kibontod, beleköltözöl, használod, akkor igazából semmi gáz, teszi a dolgát, működik, fotóz úgy-ahogy, bönget, duruzsol, tölt, zenél, ilyesmi. És akkor nyilván azt fogjuk írni, hogy nem egy csoda, de vállalható. Aztán az eddigi modellek pár hónap alatt széthullottak szoftveresen, egyszer AliceWake valami ROM-haxolással visszahozta az életbe az egyiket, unokaöcsém elvitte boldogan, mert épp széttörte a sajátját majd egy hét múlva már megint egy romhalmaz volt, szoftveresen. Kikapcsolt, újraindult, nem reagált az érintésre, ilyesmi.

És persze mindig benne van a pakliban, hogy a termék hibás, minden gyártónál előfordul, de amikor háromból három, akkor azért a gyanú erősen növekszik. Az uMI sem makulátlan, az uleFone sem, lowend Leagoo is adta már be a kulcsot (mondjuk ott ehhez kellett 1 év, 60 dollárért meg mit várunk), de közben az asztalosom Doogee jóégtudjamije már két éve mostoha körülmények között is makulátlanul üzemel. Nehéz tutira megbízható terméket összehalászni a C-szegmensből, óriási a szórás, nem véletlenül emelkedik ki a Xiaomi és a Meizu ebből a katyvaszból. Meg az Oppo (de az jó drága is), meg a OnePlus, meg gondolom a Vivo, de olyanhoz még nem volt szerencsém, elég nagyok ők Kínában ahhoz, hogy a magyar piacra nagy ívben tegyenek.

És ezzel nem akarom leírni az összes kínai gyártót, mert attól is függ, hogy melyik gyárban legózzák össze a cuccot, a Sumvier állítólag például a jobbak között van, az újabb uMI izék ott készülnek, de bazi nehéz valami szignifikáns minta alapján dönteni, mert nincs. Az általános iparági elvárás DOA kapcsán 1-3%, tudok olyan, itthoni eladásra is tervezett kínai retekről, aminél 30% felett volt a DOA, ami azért nagyon durva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) twollah1976


twollah1976
őstag

Tetszett a "bemutato".
Ilyen tipusu szosszenet johet dogivel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) steevo0


steevo0
tag

Emlékszem még a régi tesztekre, amikor beesett valami kínai HTC replika, vagy koppintás, vagy rosszabb, majd az egyre összeszedettebb "a kínaiak jönnek fel, mint a talajvíz" típusú, egy kis mosollyal nyugtázott cuccok.
Most meg kínai kapcsolatok cikk készült, én pedig egy kínai mobilról írok.. :)

(#20) nordo válasza Graphics (#3) üzenetére


nordo
tag

Sajnos nem csak az Elephone ilyen,a családban 3db Vernee Thor adta már meg magát.De van jó példa is a Xiaomi redmi 4a - ból amit ugyanott és ugyanannyi magyar pénzért vettünk mind hibátlanul ketyeg.Ezért nem is értem,hogy a mostani kinálatukban miért erőltetik ezeket a hulladék Hom Tom-okat.

Ez a cikk amúgy nagyon érdekesre síkeredett.

[ Szerkesztve ]

(#21) Tomi_Ohl válasza nordo (#20) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Vernee Thor hasonló eset lehet, mint amiről Bog a #17-esben ír az Elephone-nal kapcsolatban. Máshol is hallottam, hogy nem állja ki az idők próbáját.
Elephone-ból amúgy egy volt az ismerősi körömben, talán egy évig, de nem kérdeztem meg, mi lett vele.

Köszönjük a cikket, tök jó ilyet is olvasni, betekintést nyerni a "kulisszák mögé".

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) #80439296 válasza Teo. (#9) üzenetére


#80439296
törölt tag

Blogot vagy Bogot? :C

(#23) #80439296


#80439296
törölt tag

Hja és persze:

Fejvadi: köszi a tesztet.

(#24) #80439296


#80439296
törölt tag

Ez az igazi valóság:

(#25) #80439296


#80439296
törölt tag

Most, hogy jobban megnéztem a képet...
Rendelne valaki nekem PandaWill-ről? :DDD :DDD :DDD

(#26) Lenry válasza #80439296 (#24) üzenetére


Lenry
félisten

nem vágom a problémád.
a Telenor valszeg fizet a reklámért, a kínaiak meg úgy gondolják, hogy "teszt"-ként meg hírként jöjjön le. grátiszban.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) sbe561


sbe561
tag

Nagyon jó írás!

Egyébként a Jiayu él még?

(#28) RaveForce válasza sbe561 (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

Persze. A design licence dijbol amit a hTC-tol kapnak a one-ert... ;] :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Graphics válasza sbe561 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vegetálnak.

S3+ talán az utolsó modellek egyike, konkrét infó nincs róla. Nem voltak rossz termékeik, de elhaladt a piac mellettük, ahogy bedarálta a THL-t is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) slimshady


slimshady
senior tag

Nem mindig fenékig tejfel velük kommunikálni. A Google Translate hatalmas találmány. :)

üdv.: SlimShady

(#31) joey04


joey04
titán

megerősítette a véleményem az írás, köszi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) tibcsi0407 válasza Graphics (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem az a legfrissebb infóm róluk, hogy megvette őket egy pénzes kínai ürge, de nem tud mit kezdeni a márkával. :(

https://utdetailing.hu/

(#33) Nagya21 válasza tibcsi0407 (#32) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Hát ja a kinai "minőség" eléggé katyvasz, a sógórnőmnek vettem kinából egy 70dodós közismert nevü Mlais M9-et másfél éve, ami a mai napig múkodj, pedig a gravítáció már öléggé meglátszik rajta :DD
December óta a lánya nyúzza(10 éves :D ), és még mindég megy (ugyahogy).
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.