Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Lehámlott a szattyánbőr a fülesről, nem keveset használhattad. Gondolom garanciális még, hogy cserélik...

Rip and tear

(#2) Komcsi válasza Zolaash (#1) üzenetére


Komcsi
tag

Persze hogy az, csak ahol vásároltam, ott nem akarták cserélni..
Így hívtam a Logitech-et és lőn semmi akadálya a cserének. 1,2 éves fülesek voltak.

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#3) Samus


Samus
addikt

Nem tudom járt-e már valaki rosszul a Logitech Supportjával, de én eddig csak jókat hallottam róluk.

Tényleg használva voltak rendesen a fülesek, de hát az ember azért vesz ilyen -nem is olcsó- kiegészítőt, hogy használja, szerintem.

Csodálkoztam, hogy nem kérték, hogy törd darabokra, és úgy is fényképezd le...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Komcsi válasza Samus (#3) üzenetére


Komcsi
tag

Kérdeztem tőlük hogy vissza kell-e adni, de annyit feleltek hogy, helyezzem el egy elektronikai szemétgyűjtőben.. :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#5) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Egyszer hívtam a magyar supportot, de bőven elég is volt. Konkrétan elküldtek hogy ilyen már nincs a raktáron, hagyjam őket békén.
Ezután írtam egy e-mailt az angol support-nak, egyből válaszoltak és mivel nem volt raktáron már ilyen kis billentyűzettartó pöcök, felajánlották hogy küldenek egy totál új billentyűzet+egér kombót.
7 napon belül itt volt, és azóta is élvezem :)

Szóval aki tud angolul már csak a felesleges körök elkerülése végett is egyszerűbb ha az angol supportnak ír.

Loxone and Loxberry superuser

(#6) Komcsi válasza Zolinho1026 (#5) üzenetére


Komcsi
tag

Teljes mértékben igazad van.. Mivel én nem tudok angolul, így tökéletes volt ez a megoldás is.. :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#7) Rhino666


Rhino666
őstag

THX, ez most jól jött. :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8) pucu01


pucu01
csendes tag

Szerintetek ha nincs hozza szamla akkor is lehet ervenyesiteni valahogy a garanciat? A termeket egybol regisztraltam a Logi oldalan vasarlaskor.

(#9) failed


failed
tag

Én egy mx518 kontakt hibát szerettem volna "kihasználni", hogy "nem működik az egér, én aztán nem tom' mé' "... Az eltt belőle, hogy adtak egy 50%-os vásárlási utalványt... Na most azokon a cuccokon amiken le tudtam vásárolni - mondanom sem kell -, hogy dupla vastagságú árcédula volt. Pl.: billentyűzet 49.999.- , egy átlag magyar online shopban meg megkaptad 26.999-ért. És hipp-hopp így lett az 50% kedvezményből, valós 5-10%...

Bár igaz, hogy én használtan vettem az egeret, így számlával nem rendelkeztem, illetve a gari is lejárt elvileg. Na de kérem a logitech az logitech.... :D

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.