Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Metal Gear Solid 5 - Resurrection ;)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

az 5-ös szám és S betű is egyszerre... a gabona a sörre utal... ha megiszol 5 Sört, akkor lehet h meglátod, h mit is akarnak jelezni... csak hát ehhez japánnak kellett volna születni, mert 5sör nem sör, nekik viszont beüt rendesen, mert nem bírják a szeszt és lehet h látomásaik lennének tőle :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) nrgia válasza mephi666 (#2) üzenetére


nrgia
őstag

A megolsásod felkeltette az érdeklődésemet, ha nem dolgoznék már nyitnám is ki az első dobozt.... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) mephi666 válasza nrgia (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... jó lenne most szabi ebben a dögmelegben :) 5sör mellé mondjuk 5vodkával már szerintem látnék szép dolgokat a képen :DD anno volt, hogy kegyetlenül berúgtam (beteg voltam és kitisztítottam a torkom kb fél liter töménnyel meg pár sörrel) aztán úgy akartunk nálunk feliratos filmet nézni... kb 10perc után rájöttem, hogy nem tudom a feliratot olvasni, mert folyik... aztán rájöttem, hogy a képet sem látom rendesen és inkább bealudtam... :DD
visszasírom ebben a dögmelegben a diákéveket... milyen jó volt akkor... pedig akkor már nagyon melózni akartam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

mennyire jól csinálják már, h kétértelmű. lehet Snatcher, lehet MGS5 (kizárt, de akkor is :D) stb. Kojima powwa!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) D1Rect válasza Eugene Roe (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is erre tippelek. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.