Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Ez már több hónapos hír, nem?

(#2) feliks válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


feliks
senior tag

Ha nem is, de legalább megy hetes..

Azért vicces ez a megfogalmazás, hogy a "kezdeti sikerek ellenére igazán nagy áttörést sosem tudott felmutatni.."
Áhh, végülis nem tartja kora legjobbjának senki a K800-ast, vagy senkinek semmi nem jut eszébe a P1i-ről.. :F

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#3) kaller1 válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Jah, kb. Már azt hittem, van valami fejlemény az ügyben, de semmi. :)

.::> <::.

(#4) Angel1981 válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát kb..... :)

(#5) Youri


Youri
veterán

Az Európai Unió jóváhagyta

Ez a hír lényege

RTX ON

(#6) feliks válasza Youri (#5) üzenetére


feliks
senior tag

Az egy hetes.

[Be Happy]

(#7) Youri válasza feliks (#6) üzenetére


Youri
veterán

számomra friss :P

RTX ON

(#8) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Ez mondjuk érdekes akkor is

(#9) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nekem is új :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) Apika válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen, beszéltek róla, de a konkrét kivásárlás még nem történt meg...

(#11) FragMaster válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


FragMaster
addikt

Hónapos a frászt, január 26-án történt meg a jóváhagyás [link]

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12) expander


expander
senior tag

ha eddig nem volt "hivatalos", akkor, hogy mutatta be a sony a sajat telefonjait mar ericsson nelkul ?

(#13) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Oké a megerősítés egy hetes... De könyörgöm, gondolta közületek bárki (pláne a Sony logós mobilok premierje után), hogy majd az EU indokolatlanul megtiltja ezt? No offense, csak ennek nem volt hírértéke szerintem, a lényeg pedig több hónapja ismert.

(#14) ducsidu válasza expander (#12) üzenetére


ducsidu
senior tag

Saját nevű tabletjük is van. A saját telefon sem akadály

[ Szerkesztve ]

(#15) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Azt hittem valami új fejlemény--- :W :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#16) FragMaster


FragMaster
addikt

Ki milyen fejleményt várt, ha már ennyire biztos volt benne hónapok óta? :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na ez a baj, mindenki úgy vette, hogy már meg is történt, most meg mennek a csodálkozások. Nem, eddig csak szerette volna a Sony a kivásárlást, most meg megkapta a jóváhagyást. Ezután jöhet majd a tényleges folyamat.

(#18) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Csak jól tudtam én, és ez az új infó :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Nekem friss hír. Lássuk, mit tud a Sony. :C

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#20) jooker82 válasza feliks (#2) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az fain telefon volt,meg a k750...az első igazán komoly telefonom... :K . De szerintem külső hangszórót nézve még most is alázna sok telefont...
És gyakorlatilag,csak eben a 2 évben tudtak a konkurencia felé kerekedni....
Most,amúgy nem tudom mi értelme ennek a kivásárlásnak... Csak sony néven jobb telefonokat tudnak majd gyártani?? :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) Apika válasza jooker82 (#20) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A "teljes kontrollt" átveheti az egész felett...

(#22) jooker82 válasza Apika (#21) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én azt értem,de ha eddig volt egy jó ötlete a Sonynak,azt az Ericson megakadályozta :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23) LEFTHORSE1 válasza jooker82 (#20) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Egész idő alatt ez volt a szándéka a Sonynak, azért szövetkezett az Ericssonnal hogy majd egy nap megszerezze a licenszeket amiket akár eggyütt fejlesztettek ki. A K750 óta tapasztalt sumákságok is erre mentek ki, szándékosan volt a multimédia hiányos, eltorzitott és lassú, pl: a K850 nem tudott korekt piros színt rögziteni, lassú volt a média fájlok lapozása, a gyári zenelejátszónak szörnyü automata hangerő szabályzása volt, eltünt a play-pause gomb, a T650 is megkapta a torzulóshanglejátszást ugyanúgy mint a következő OSE csúcs modellek is, a W995 hiába volt 8mp felírattal ellátva a képminőség elmaradt sok régebbi modellnél.. lényeg hogy mindig volt valami ami miatt a vásárlók inkább a konkurenciától vásáróltak mert korektebbnek tünt az ajánlatuk

Cseberből vederbe

(#24) Enci1983 válasza jooker82 (#22) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nem is az hogy megakadályozta, de volt beleszólása az Ericssonnak, és ha valami nem tetszett nekik azt nem is engedték a Sony-nak. Így hogy a Sony kezdett felülkerekedni egyre jobban, ez meg is látszik az elmúlt évi felhozatalban, az Ericsson szerintem már nem látta értelmét a harcnak. Az meg hogy a Sony mindig erre törekedett hogy kiakarta vásárolni a licenszek miatt az Ericssont egy nagy hülyeségnek tartom. Nem mintha a Sony-nak szüksége lenne az Ericsson támogatására. Ami miatt kimaradtak egyes dolgok a telefonjaikból az mind az Ericsson hibája, érdekes Japánban megjelent modelleknél beleraktak mindent amit kellett, az Ericsson meg úgy volt vele hogy Európának jó lesz a lebutított verzió is. Mindig is az Ericsson ragaszkodott az úgymond buta telókhoz, nem tudott érvényesülni a Sony mellette, rengeteg pénzt ölt bele a Sony ebbe a leányvállalatba a semmiért. Ez volt a lehető legjobb döntés mindkét fél számára. Így végre kibontakozhat a Sony és megmutathatja hogy mire képes, aminek egy kis részét a CES-en már meg is szellőztetett, lesznek még itt nagy meglepik pozitív értelemben. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#25) mrlujoak válasza expander (#12) üzenetére


mrlujoak
veterán

Bemutatni bemutathatta, pláne, hogy már októbertől él a hivatalos szándék a vásárlásra.
Értékesíteni nem lehet addig, amíg nem hivatalos...
Ráadásul a sajtós protók, még mind SE névvel jelentek meg...

Egyébként meg nem friss a hír...
No mem X hónapos - mint azt előttem valaki említette hibásan - de bizony jópár napos... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) Youri válasza SolidMetal91 (#13) üzenetére


Youri
veterán

Senki. És? Attól még van hírértéke annak, hogy célegyenesben van az üzlet. Lásd AT&T - T-Mobile USA ügylet. Ott is voltak cikkek, hogy megveszi és az milyen jó lesz, meg egyebek, mégis elkaszálták...

RTX ON

(#27) Andor246


Andor246
tag

Kíváncsi leszek nagyon hogy a SONY tud-e majd nyereséges lenni és valóban úgy van ahogy említette itt valaki hogy az Ericsson fogta vissza a vállalatot! Ericsson fan ként indítottam a mobilos korszakot azután jött a SonyEricsson gondoltam egye fene legyen akkor egybe a kettő. A lényeg jobban érintett volna ha az Ericsson vásárolja ki a Sonyt és marad az Ericsson de ez van. Pár évvel ezelőtt azt olvastam nagyon rosszul megy a Sonynak nem tudtam hogy ennyire összeszedték magukat.Azért jó lenne egy részletes cikket olvasni hogy jutottak idáig.Mi okozta hogy nem tudtak jól teljesíteni a piacon és idevezetett a dolog hogy kerek 10 év után ketté válik a cég. Majd látjuk mi lesz reméljük a legjobbakat.

-------iphone13promax-------

(#28) Youri válasza Andor246 (#27) üzenetére


Youri
veterán

háát, a SE előtti Sony telefonok szerintem messze a legjobbak voltak akkoriban... nem mellesleg a Sony olyan dolgokat tud az Android mellé pakolnk, mint a Bravia, Playstation, Walkman, Sony music, meg egyebek, amikkel saját platformot tudnak kialakítani. Az Ericsson? Hát az a régi idők mobilja, már nem lenne kelendő

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#29) Andor246 válasza Youri (#28) üzenetére


Andor246
tag

Persze egyet értek veled teljes mértékben csak tudod ott van az mikor valaki kedvel egy márkát és az megszűnik teljesen félre téve azt hogy mit tudott és mit tett le az asztalra.
Azért írtam a végen hogy remélem a legjobbakat. Jó lenne ha egy kicsit élőre lépne a cég a ranglistán mert jobb telefonokat gyártanak annál mint ahogy megvannak becsülve és amekkora szelet jut nekik a piaci részből. De ez az én véleményem lehet vele vitatkozni.

-------iphone13promax-------

(#30) Legendd


Legendd
senior tag

Miért baj, hogy most került fel ide? Sokaknak még most is újdonság, ráadásul nincs egy hetes a jóváhagyás!
Kíváncsi vagyok, a Sony hogyan hozza össze a Playstation, Mobil, TV vonalat...
Kijelző terén mindenesetre ez az új Sony Xperia S eléggé odavág...az iPhone retinájánál is nagyobb pixelsűrűséggel rendelkezik!

Alea iacta est!

(#31) Enci1983 válasza Andor246 (#27) üzenetére


Enci1983
senior tag

Én állítottam hogy az Ericsson fogta vissza az egész céget, de szerintem nem vagyok egyedül aki így gondolja. A Sony rengeteg tőkeinjekciót adott a közös vállalatnak de mihaszna. Az Ericsson rossz üzletpolitikája lejáratta egy időben az SE-t gondolok itt arra az időszakra amikor a Sagem közreműködésével gyártatták le néhány modelljüket és akkor volt az a pont amikor rengetegen elpártoltak a márkától. Lényeg az hogy megszabadult a Sony az utánfutótol és végre mehet egyenesen előre. Az meg hogy az Ericsson vásárolná ki a Sony-t egyenlő volna a visszafordíthatatlan csőddel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#32) misx válasza LEFTHORSE1 (#23) üzenetére


misx
senior tag

Tökéleteset soha nem fognak csinálni, mert akkor nem venné meg senki a következőt. :DDD

A K750-ben a zenelejátszó az ami gagyi, mai 10 ezres Nokiák is tudnak pl. előadó szerint szűrni. Nem is sokat használtam. A fényképező gyenge fényviszonyok között sincs a helyzet magaslatán, de napsütésben jó képeket készít még mai szemmel is.

(#33) FragMaster válasza misx (#32) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem hiába, akkoriban indult be a walkman-mobil szekér. Én pl anno azért nem frissítettem a legújabb firmwarere, mert abból már a megabasst is kiszedték :P

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#34) Youri válasza Andor246 (#29) üzenetére


Youri
veterán

Értelek én, de ez az Ericsson nem az az Ericsson már.

RTX ON

(#35) rainmen válasza SolidMetal91 (#1) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha jól tudom, a Google sem kapta még meg az emgedélyt a Motorola Mobility megvásárlására, csak bejelentették az igényüket...

(#36) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...és akkor hivatalosan is : “Sony Mobile Communications” lett...

(mint az aláírásomban :) )

forrás: (SEria.hu) és [link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.