Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabcseee


Gabcseee
tag

Kíváncsi leszek mekkorát fog bukni a Windows 8, de az eddig látottak alapján a ME és Viszta még együttvéve se estek akkorát pofára, mint majd ez az OS-nek látszó bughalmaz fog... :W

(#2) lvb válasza Gabcseee (#1) üzenetére


lvb
aktív tag

Egy "komoly" ember komoly véleménye. Miből gondolod, hogy bughalmaz lesz? Amúgy bétákban mi nem működött neked?

(#3) Gabcseee válasza lvb (#2) üzenetére


Gabcseee
tag

SEMMI sem működött, ugyanis a Windows 8 "Béta" akkorát krepált hogy öröm volt nézni. :C VirtualBoxban mindent megkapott, kivéve a H/W szintű virtualizációs technológiát nem tettem a v@l@g@ alá és ezt kék - elhalálozással "jutalmazta" . A Technological Preview még nem dobott hátast a H/W szintű VT/x / VT/d nélkül de az meg akkora egy giccshalmaz volt, hogy kb. a hányinger kerülgetett tőle. Magam sem tudom, hogy ezt a nem egy 5-6 éves Pistike által tákolt Linux disztrót is megszégyenítő (ami a gagyi és giccses kinézetet illeti) rendszert valóban komolyan gondolta a Microsoft vagy már csak kínjukan vergődnek az Android lassan már minden platformon elkövetett fölényes győzelmével szemben, amely VÉRESRE alázza nemcsak a WinPhoshokat de még az ájPhoshokat meg az ájPedeket is.. úgy ámblokk MINDENféle szempontból :W :W

[ Szerkesztve ]

(#4) erdoke válasza Gabcseee (#3) üzenetére


erdoke
titán

A kukásvödrös troll visszatért. :C
Esetleg a legfrissebb fejlesztői trendeket olvasd el, érdekes az Android esése.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Sírva könyörgök, legalább ne kérdezzétek, ne írjatok neki, akkor egy idő után megunja.

Baromira fárasztó a hülyeségeit (most kicsit visszaolvastam, még nem láttam tőle értelmes hsz-t, komolyan, egyet sem) olvasni.
Biztos, hogy valamelyik kitiltott trollunk, csak sajna még nem tudom melyik. Mindegy, elöbb-utóbb mind lebukik, ő is le fog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) anulu válasza Gabcseee (#3) üzenetére


anulu
félisten

és még az a trollkodás, amit én csinálok a linux topic(ok)ban. lol :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) freelancer válasza Viktor77 (#5) üzenetére


freelancer
tag

Érdekes, hogy nem ismered mivel sg-től hwsw-ig mindenki ismeri (flashdesigner, arrakistor meg 1000 alreg).
Csak kérdezd meg tőle, hogyan működik a félping alapú trójai alrendszer ami minden windows-ban benne van (kivéve a kalóz XP), hogy megfigyelhessenek.
Ő a moderátorok rémálma. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#8) zaugheek válasza Gabcseee (#3) üzenetére


zaugheek
tag

Ez nem volt szép.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.