Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) opr


opr
veterán

Szerintem ez a kituno negyedev leginkabb az androidos gyartok szerencsetlenkedesenek szol. Ugy ertem, hogy alternativa nyujtas helyett copy-paste-elnek a barmok.
Jack elhagyasa, noccccs, nem cserelheto akksi, stb...
Ez regen ugy nezett ki, hogy (tajekozott vasarlo eseten) akinek eleg volt, amit nyujtott az apple, vagy talan meg szimpatikus is volt az egyszerusege, az megvette azt, akinek fontosabb volt, hogy a keszulek tobbet tudjon, szabadabban mozogjon, cserebe komplikaltabb kezelni, az vett droidot.

Erre most mit lat?

A droidos gyartok annyira hatalmas balf@szok, hogy nem kepesek felismerni, hogy a hulye masolassal gyakorlatilag sajat magukat degradaljak masodik opciova. Hat, igy viszont mar megertem, ha a vevo ugy gondolkodik, hogy ha mindketto ugyan azt a baromsagot csinalja, akkor veszem azt, amirol azt hallottam, hogy gyorsabb, meg jo a kameraja es konnyu kezelni.

Tegyuk hozza, en egy hetig se birtam a droid utan az iOS-t, egyszeruen folyamatosan szamomra orjitoen idegesito falakba utkoztem, ugyhogy enyhen szolva nem apple-fanatizmus mondatja velem a fentieket, szimplan ez a szerintem megalapozott velemenyem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.