Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha ez egy szoftveresen beépített, ingyenes dolog lesz nincs ezzel semmi baj. Ki is lehet azt kapcsolni. Kompetitív játékoknál meg amúgy sem játszik az ember max grafikán, én legalábbis sosem úgy toltam. Azért, aki nagyobb felbontáson akar játszani pl. az a 4k ott nem árt az a pár százalék gyorsulás és bizony a fókusz a monitor közepén van, grafika romlására meg szinte elenyésző a különbség. Meg ha pont az a pár százalék kéne, hogy egy játék játszható legyen és nem akar az ember új videókártyát venni még mindig ott van ez az opció, aki akarja él vele, elfér a menüben. Szerintem az elgondolás egyáltalán nem hülyeség, kíváncsi vagyok mikorra lesz ebből valami.
Amúgy grafikai finomhangolással is rengeteg gyorsulást el lehet érni, ahogy írták sokszor ultra, high és medium között elenyészőek a különbségek. Nem beszélve a ma divatos élsimításokról és a fényekről/tükröződésekről, az árnyékok meg mindig is gép gyilkosok voltak. Persze igen, az sem árt ha egy játékot jól írnak meg PC-re vagy akármilyen platformra.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.